Aaaa bo Fredzio trafił po tamtej ucieczce do nowego domu.....
Paskudny włoczęga, łazik taki, w dodatku uciekinier nie reagujący na zawołanie.....
Tylko niech przypomną wetowi by po zachipowaniu wpisał jego numer do ogólnej bazy Safe. Bo sporo wetów tego nie robi, a potem są psy z chipami których numerów nigdzie nie ma, bo inteligentny wet wpisał tylko u siebie