Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. [quote name='Bjuta']No LenkoZośka super grzeczna nie jest - codziennie im coś do sprzątania zostawia. Ale uwielbia podróżować - i jest kochana.[/QUOTE] Oby przestała zostawiać...
  2. Wielkie szczęście by go spotkało... I cłowiek kochający, leczenie i suńki:-) Martka to ze schroniska by dzwonili do osoby która by go chcała adoptować na tymczas? Schronisko nie ma nic przeciwko tymczasowym adopcjom? I to schronisko utrzymywane przez gminę?
  3. Czyli kobitkom nie może nigdy nic stanąć..?
  4. ojojoj:-) Skarbeczek jaki sprytny, jak pobiegać to nóżki chore, a jak reszteczek poszukać, to po meblach biega:-)
  5. Czy z tą karmą aktualne, zbieracie? Chciałabym dać kg, nie jedzie nikt przez grochów, pragę, centrum?
  6. Co z łapeczkami, oglądał go wet?
  7. Cekineczko czy z twojego ogłoszenia nie dzwonił nikt?
  8. A może wystarczy Jaro badanie weta, może osłuchowo coś wysłucha, czy to kaszel sercowy czy płucny
  9. Widzicie jaki Artuś to kochaniutki słodziutki pieseczek
  10. Aaaa bo Fredzio trafił po tamtej ucieczce do nowego domu..... Paskudny włoczęga, łazik taki, w dodatku uciekinier nie reagujący na zawołanie..... Tylko niech przypomną wetowi by po zachipowaniu wpisał jego numer do ogólnej bazy Safe. Bo sporo wetów tego nie robi, a potem są psy z chipami których numerów nigdzie nie ma, bo inteligentny wet wpisał tylko u siebie
  11. Ok, świetnie, że wrócił. Ale coś się dzieje, że pies ucieka albo jest gubiony po raz drugi w przeciagu paru m-cy.... Niedobrze. Może właściciele nie do końca umieją zapewnić psiakowi bezpieczeństwo. A jeśli któregoś dnia nie będzie miał tyle szczęścia...<tfu tfu>
  12. A co się dzieje z Maksem? Mateńko kolejny pies, który albo jest problemowy albo trafił do nietych ludzi.....
  13. Chłopaki jak się czujecie? Jak kaszel?
  14. 1sze zdjęcie-jak piękna foczka w wielkimi wyłupiastymi oczkami, patrzącymi tak, aż serce się rozpływa..... Bardzo podobna do mojej starszej suńki [*]
  15. Wpisałam się do kupienia ogłoszeń. Zobaczymy ile potrwa. Karinko Twój los leży mi na sercu odkąd tylko Ciebie zobaczyłam:-(
  16. Może z małymi psiakami i spokojnymi suczkami będzie dobrze......
  17. A mnie zastanawia jak ludzie potrafią pięknie stwarzać pozory, że będą wspaniałym domem dla psa. Przecież tych byłych właścicieli ktoś odwiedzał z wizytą przedadopcyjną.... Mogę jednorazowo przesłać 10zł. Pewnie pod koniec marca. Na jakie konto?
  18. :-):-) cudownie, po prostu cudownie. Prawdziwa kochająca Pani dla maleństwa takiego kochanego sponiewieranego przez los i złych ludzi. Ma być zabieg usunięcia macicy z powodu jakichś tam zmian?
  19. Ojejku, maleństwo nasze paluchowe, poczuło ciepłe ręce dobrego człowieka, pospacerowało po trawce......
×
×
  • Create New...