Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Jakoś się dogadamy, najlepsze godziny takie gdy będzie najwięcej ludzi
  2. Karinko dziś mi się śniłaś:-) Fajny sen, byłaś u mnie na tymczasie:-) I cała moja rodzina była zadowolona. Mam na myśli rodzinę pierwotną, czyli mamę:-) I miałam trzy sunieczki w domku:-) Karinko traf do takiego dobrego domku jakim jest mój
  3. A jak Lala po świętach?
  4. No pięęękna!!!
  5. Jakieś dwa widziałam parę dni temu od strony Ronda Waszyngtona, łaziły przy stadionie po trawie.
  6. Niech Azyl ogłosi jakiś Dzień Otwarty dla odwiedzających, pozaprasza ludzi do odwiedzenia, może wtedy więcej bid znajdzie domki, w tym oczywiście nasz Biszkopt
  7. Czyli wiadomo, że maleńki nie widzi?
  8. Kochany spacerek miał:-) Alekssandra jak Ci się wydaje on słyszy?
  9. Ludzka bezmyślność, może na następny raz napisz kartkę z prośbą o niedotykanie niczego.....
  10. I wstaw banerki do 1 postu, bo jak sie straci banerki a potem chce się wstawiać to trudno znależć
  11. Fatalnie z tym znaczeniem, badania moczu może cos wyjaśnią, może po sterylce, a robiłabym jak najszybciej. Aha a myślałaś o feromonach? Może one pomogą, może ona sika bo są psy w domu.....
  12. Pewnie po świętach wróci założycielka wątku, może da swój kontakt....
  13. No właśnie polubek mi wysłała pw, w operze nawet na pw nie weszłam, bo nie mogłam. A jak z eksp poczytałam i robiłam w operze to wogóle nie wiedziałam co i jak. Coś nie tak z tą operą. W eksplorerze zrobiłam tak jak kiedyś tam, niedawno nie mogłam bo odebrali mi chyba banerki za karę. Dziękuję. Za to w ekspl dogo mi ledwo chodzi, a w oprze ładnie chodzi.
  14. Tak jakby czuły co im ciotka naszykowała:-)
  15. Jakie piękniusi:-) Misiaczek taki do przytulania, a ta buziulka jaka śliczna:-)
  16. Oczywiście, że dziękujemy Tanitka:-)
  17. Jak wstawiacie banerki, bo mi wchodzą tylko linki. Wgrywałam windowsa, straciłam banerki, teraz w operze nie wiem jak się wstawia. Klikam kopiuj odnośnik, mam to co mam. Pomóżcie. Może na pw
  18. Fizieńko w końcu sobie pomieszkasz w domku:-)
  19. Jemu nawet taka malutka podusia by starczyła.....
  20. To ja mogę wyskrobać, dosłownie wyskrobać maleńkie 10zł, więć zanotuj i po 25 kwietnia poproszę o pw.
×
×
  • Create New...