Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. No to się poyliłam o o dychę za dużo przelałam. Więc musiało tak być by Opalik miał o dychę więcej.
  2. A tu znowu nie ma mojego posta? Pytałam o te sunie czy są siostrami i nie ma tego, coś dzieje się z dogo.....
  3. Zgodziłam się, napisałam gdzieś, że moja córka też może wziąźć jakiegoś psa i może być Marta iona albo mogą się wymienić. Marta ile masz lat?
  4. Tu tak wszyscy są przeciwnikami budy i kojca a moja rodzina na wsi właśnie do budy uwiązała szczeniaka półrocznego:-(
  5. Wszystko przed Jaro. Ja też kiedys ciepiałam jeżdżąc i przeszło z wiekiem:-)
  6. Ja bym do długiej sierści dodała słowo, np piękna długa sierść, albo wyjątkowo piękna sierść Fizi wymaga pielęgnacji...
  7. Hugo udanego weekendu!!
  8. To życzę Fliperom aby nie jechały na pola tylko spacerowały z własnymi ludźmi:-) Ja mogę wziąźć każdego psiaka.
  9. Frania potrzebuje kogoś z samochodem!!
  10. Ale dobry człowiek, Krecik trzymam kciuki!!
  11. To ta z lasu i czarna są siostry? A Daisy to która suka?
  12. Molly powodzenia!! Nikus szczęsliwej podróży:-)
  13. Pięknotka:-) te chude nóżki, kocham ten typ:-)
  14. Czyli Fliperek jeden ma nadzieję na domek:-) A drugi ze mna pospaceruje. Marta może pochodzić z nami, jeszcze miała być moja córka, więc dziewczyny mogą się wymienić, albo może być jakiś psiak do mojej córki. następny psiak. Marta ile masz lat?
  15. Obiecałam jednorazowo 10zł, poproszę konto. Niestety nie mam jak pomóc w przewiezieniu Frani.
  16. JAro stworzony do mieszkania a nie rozbijania sie autem:-)
  17. Jedni mają mmsy a inni czekają i czekają w koncu pójdą spać
  18. Hmm idusiek, ja mam te konto, ten adres, tylko moje konto ma jeszcze 4 cyfry na końcu. Ale ja na nie coś wysyłałam. Macie dwa konta tylko w 1 cztery cyfry mniej?
  19. Zdjęcia teraz zobaczyłam, śliczniutkie:-) Ciesze się bardzo, że zaprzestała sikania wszędzie
  20. Boże, ludzka podłość jest bezgraniczna
×
×
  • Create New...