[quote name='zeberka4']no tak tylko dlaczego inni normalnie maja a ja mam usuniete :([/QUOTE]
Oj zeberka, po prostu złamałaś regulamin. Każdy banerek ma wielkość w pikselach, jeśli wielkość pikseli wszystkich banerków nie przekracza 500 pikseli w wysokości i szerokości to jest ok i moderator nie usuwa.
Jeśli masz 5 banerków a jeden z nich jest większy niż 100 na 100 pikseli, to wtedy łącznie masz pond 500, a to już złamanie regulaminu. Najpierw usuwa mod banerki, potem są inne kary.
Próbuj niedługo wstawiac banerki, tylko patrz na wielkość. Prawy klawisz myszy, wielkość i tam widzisz:-)
O to jakoś tak.
Mnie też zabierali, właśnie jestem po kolejnej stracie...