[quote name='xmartix']cały czas aktualizuję, jak jakiś mikrus idzie do domu to na jego miejsce wstawiam innego, patrząc na ostatni post z czerwca masz wrażenie że wtedy zakończyłam aktualizację, ale to nie prawda, ponieważ wrzucam pieski do wcześniejszych postów, bo uważam, że bez sensu byłaby taka sytuacja że np mikruski zaczną się od nr 100, bo od 0 do 100 zostały już wyadoptowane :)
teraz jestem na etapie aktualizacji od mojej ost aktualizacji ;)[/QUOTE]
Aaaaa:-)
Bo ja jestem szybka, więc zerkłam na datę tylko i uznałam, że trza spytać co i jak:-)