Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Dzięki ciotki za zainteresowanie :)
  2. Tylko ja się trochę boję zabierać bez deklaracji .Wiem jak to się kończy z reguły , ostatnio za swoje tymczasy muszę płacić sama , boję się , że nie wyrobię finansowo jak jeszcze Portos dojdzie .Banerka nie ma :( ja nie umiem . A ludzie u których jest Portos wychodzą z założenia , że pies to roślina , nie nadaje się to wyrwać i następną posadzić :(:(:(
  3. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  4. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  5. leni356 bardzo dziękuję , rozsyłam wątek gdzie się da , ale wszystkie ciotki mają już deklaracje , a mi brakuje pomysłów , jak mu pomóc , psiak jest naprawdę wspaniały , ale trzeba nad nim popracować , a w szczególności oduczyć gryzienia wszystkiego ( on gryzie wszystko , nawet deski z budy sobie zjadł :( )
  6. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  7. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  8. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  9. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  10. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  11. zapisuje i pomyślę jak pomóc .
  12. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  13. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  14. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  15. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  16. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  17. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  18. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  19. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  20. Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
  21. szkoda , ale ważne , że kolejny tymczas się znalazł , jakoś damy radę , ja usiądę wieczorem i poogłaszam .
  22. witam , chciałam zaproponować DT (płatne ) dla szczeniaków , miałam już parę szczeniaków na DT i umiem sobie z nimi poradzić . Szczeniaki są w domu , moje jedzenie , ja jestem w domu cały czas. Cena o uzgodnienia . Miałam szczeniaki 2 -u tygodniowe , więc i z takimi maluchami sobie poradzę . Jeśli ktoś był by zainteresowany , proszę o PW .
  23. Witam , chciałam zaproponować DT dla szczeniaków , mogą to być maluchy jeszcze do odchowania :) mam spore doświadczenie , mieszkały u mnie najpierw maluchy ( od drugiego tygodnia życia ) , później malutki red nosek . Szczegóły na PW .
  24. Moje słodkie maleństwo :)
  25. Maluchy też będą odrobaczone , ale jeszcze chwilę , każdy maluch na dwa trzy dni przed adopcją będzie u mnie . Ponieważ Iti był strasznie zarobaczony ( robale mu nawet z buzi wychodziły) , był strasznie słaby , boję się pozostałe odrobaczyć i zostawić bez nadzoru . Iti wczoraj dosłownie lał się przez ręce , siedziałam z nimn do 24 , dopiero wtedy mu się poprawiło
×
×
  • Create New...