-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Dzięki ciotki za zainteresowanie :) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Tylko ja się trochę boję zabierać bez deklaracji .Wiem jak to się kończy z reguły , ostatnio za swoje tymczasy muszę płacić sama , boję się , że nie wyrobię finansowo jak jeszcze Portos dojdzie .Banerka nie ma :( ja nie umiem . A ludzie u których jest Portos wychodzą z założenia , że pies to roślina , nie nadaje się to wyrwać i następną posadzić :(:(:( -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
leni356 bardzo dziękuję , rozsyłam wątek gdzie się da , ale wszystkie ciotki mają już deklaracje , a mi brakuje pomysłów , jak mu pomóc , psiak jest naprawdę wspaniały , ale trzeba nad nim popracować , a w szczególności oduczyć gryzienia wszystkiego ( on gryzie wszystko , nawet deski z budy sobie zjadł :( ) -
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
-
Nugat - biało-czarna piekność w typie bordera MA DOM!
Tymonka replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
-
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
Tymonka replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
Ozi wyrwany z psiego piekła - krówek jedyny w swoim rodzaju MA DOM!
Tymonka replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć ( za stodołą ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
zapisuje i pomyślę jak pomóc .
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Tymonka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url]
-
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Tymonka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
Lisek/Arwin - wiewióro-fretka w sowim domku:):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Błagam o pomoc , maluchowi grozi śmierć !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Nie-umiem-szczekaAE-czy-to-oznacza-dla-mnie-A-mierAE[/url] -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
szkoda , ale ważne , że kolejny tymczas się znalazł , jakoś damy radę , ja usiądę wieczorem i poogłaszam . -
witam , chciałam zaproponować DT (płatne ) dla szczeniaków , miałam już parę szczeniaków na DT i umiem sobie z nimi poradzić . Szczeniaki są w domu , moje jedzenie , ja jestem w domu cały czas. Cena o uzgodnienia . Miałam szczeniaki 2 -u tygodniowe , więc i z takimi maluchami sobie poradzę . Jeśli ktoś był by zainteresowany , proszę o PW .
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Moje słodkie maleństwo :) -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Maluchy też będą odrobaczone , ale jeszcze chwilę , każdy maluch na dwa trzy dni przed adopcją będzie u mnie . Ponieważ Iti był strasznie zarobaczony ( robale mu nawet z buzi wychodziły) , był strasznie słaby , boję się pozostałe odrobaczyć i zostawić bez nadzoru . Iti wczoraj dosłownie lał się przez ręce , siedziałam z nimn do 24 , dopiero wtedy mu się poprawiło