Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Zapisuję . Fanta - super :)
  2. Zapisuję , Bolek to naprawę wspaniały psiak , trzeba go ratować za wszelką cenę !!
  3. [quote name='NusiaiJa']nie to inna Bajka nowa niestety ale podobna do tamtej okropnie[/QUOTE] uffff, bardzo podobna ...
  4. Ania , czy to ta Bajka ? Bo ja tu zawału prawie dostałam .
  5. Ja miałam przykład na kotce znajomych , z miłego kochanego kota , zrobił się terrorysta . Na początku , atakowała rzadko , później coraz częściej . Okazało się , że powodem są hormony i coś związanego ze sterylką ( niestety nie pamiętam dokładnie ) , niestety tu po dwóch latach leczenia , jeżdżenia po specjalistach itp. kotka musiała zostać uśpiona , ponieważ nie było szans na wyleczenie , a była tak agresywna że praktycznie cały czas musiała być izolowana .
  6. ładne , oczywiście ,że ładne :D
  7. a ja dzisiaj widziałam sobowtóra Uziego , aż się obejrzałam czy to nie on :)
  8. Gosiu , nie będę Ci przypominać jak sznupka miała u Ciebie ...:) Allegro dla niuni , nie wyszło mi , ale narazie musi być takie . Nie wiem czemu zdjęcia nie chcą się przenieść na dół strony . [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=973913108[/url]
  9. uwielbiam słoneczko : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/271/df364c6a6fcd02cbmed.jpg[/IMG][/URL] poszaleje trochę , niech ciotki zobaczą jaka jestem fajna : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/271/4f64b4e3b8421322med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/130/32a8fa62145eb6f8med.jpg[/IMG][/URL] Może uda się zjeść ??: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/130/1f33670bac463c44med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Parę fotek szalonej ufci: zmęczona spacerkiem ,odpoczywam; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/271/bf1767c5af9731fcmed.jpg[/IMG][/URL] a tu spędzam najwięcej czasu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/188/c2ba8b0524531c94med.jpg[/IMG][/URL] biegnę , coś tam fajnego widzę : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/272/8a51141d442959d0med.jpg[/IMG][/URL]
  11. Narazie zapisuję , ale postaram się jakoś pomóc .
  12. Raz , ale odrobaczałam i Tolka i Ufę , Ufcia nie ma robaczków , przynajmiej nic na to nie wskazuje , kupki ładne i żadnych innych objawów , a może to nie robaki , mój klusek np. ma problem z zatokami okołoodbytowymi , raz w miesiącu przynajmiej muszę mu czyścić objawia się to właśnie saneczkowaniem .
  13. na stronach 76 i 72 jest więcej zdjęć , może się przydadzą do ogłoszeń
  14. Tymonka

    Metamorfozy

    To ja pokaże mojego tymczaska : w schronie : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/272/127a99411e1bc14d.jpg[/IMG][/URL] Po jakimś czasie u mnie : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/275/028aca4359bdd83bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/162/62651262e95c6784med.jpg[/IMG][/URL]
  15. A ja napisałam taki teks do ogłoszeń : Bojusek – Psiak w typie teriera , nie wiemy co go spotkało w życiu , ale domyślamy się ,że to co najgorsze , dwa lata temu trafił do schroniska , przerażony , smutny i bez jakiejkolwiek nadzieji na poprawę losu . Dwa lata które tam spędził , utwerdziły go w przekonaniu , że świat , ludzie i wszystko do okoła jest złe , że trzeba się tego bać . W takim stanie trafił do Hoteliku . Jest tam od miesiąca , zaczyna wierzyć w ludzi , choć nadal bardzo się boi . Jedynie ze swoją tymczasową opiekunką ma dobry kontakt , bawi się z nią , cieszy na jej widok … na obcych nadal reaguje panicznym strachem . Szukamy dla niego domku pełnego miłości i cierpliwości , domku który nie zrazi się chwilową nieufnością Bojuska . Za to psiak odwdzięczy się dozgonną miłością i oddaniem . Jeśli jesteś w stanie zapewnić Bojuskowi to wszystko , adoptuj go , a zyskasz przyjaciela na wiele wspaniałych lat . Bojus jest zaszczepiony i wykastrowany , ma około 2 – 3 lat .
  16. Cała przyjemność po mojej stronie , jeśli Ozi znajdzie domek to dajcie znać , bo ja przedłużam ogłoszenia do skutku , a bez sensu przedłużać jak będzie już w domku .
  17. A jak to możliwe skoro był odrobaczany zaraz jak został znaleziony ??
  18. Tak dla jasności , nie miałam na myśli przyduszania psa , tylko złapanie za kark i przytrzymanie , tak mi poradził behawiorysta ( podobno dobry ) i podziałało i nie za to że zjadł kanapkę czy nasikał na podłogę tylko w momencie jak warczy , ja terz wcześniej próbowałam ignorować takie zachowanie , ale to nic nie dawało , może się nie znam , ale uważam że krzywdy psu nie robiłam , bo nie chodzi mi o duszenie czy mocne przycisaknie do podłogi , a o złapanie za kark i przytrzymanie dopóki się nie uspokoi .
  19. Miałam podobny problem (wiem ,że to śmieszne , ale tak było) ze szczeniakiem - pitbull red nose , mały za każdym razem jak mu się coś nie podobało pokazywał zęby i próbował kłapać i poradziłam sobie , jak szczyl pokazał zęby to go łapałam za kark , przyciskałam do ziemi o dopóki się nie uspokoił to trzymałam , wystarczyło 2 razy i wszystkie próby zrządzenia mną przeszły . Wiem ,że tu mamy do czynienia z dużym psem , ale może jak by mu kaganiec założyć i go tak przycisnąć jak pokaże ząbki ???
  20. A co na to domek?? Aż boję się pomyśleć , jak to może się skończyć , mam nadzieję ,że tak nie będzie ...
  21. Ufcia już szaleje , wszystko się pięknie goi , wczoraj byliśmy na kontroli . Dziewczynka jest świetna , taka mała kochana przytulanka :)
  22. Właśnie miałam zacząć robić ogłoszenia dla Oziego , wszystko mam oprócz danych kontaktowych . Mógł by mi ktoś podać ??
  23. Zapraszamy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  24. Zapraszamy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  25. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
×
×
  • Create New...