[quote name='zdrojka']Musiałam, ale tą, która mnie zaprosiła, to powinnam :mad:nie wiem, wróżka jakś, czy co, skąd wiedziała, że jak zobaczę takiego szorstkiego, to nie wytrzymam?!? :diabloti:[/QUOTE]
Ups to chyba ja:oops::oops: to się nazywa intuicja :razz:
Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
Ciotki jeszcze tylko 100 zł stałych i maluch może ruszać do DT :) karmę z tego co wyczytałam mamy .
[B]Obarczus [/B] a może zaprosić Owieczkę na wątek , łatwiej nam będzie dograć szczegóły .