Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. A ja już wysłałam :/ :D zaraz wyślę 2 raz :)
  2. [quote name='zdrojka']Musiałam, ale tą, która mnie zaprosiła, to powinnam :mad:nie wiem, wróżka jakś, czy co, skąd wiedziała, że jak zobaczę takiego szorstkiego, to nie wytrzymam?!? :diabloti:[/QUOTE] Ups to chyba ja:oops::oops: to się nazywa intuicja :razz: Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Ciotki jeszcze tylko 100 zł stałych i maluch może ruszać do DT :) karmę z tego co wyczytałam mamy . [B]Obarczus [/B] a może zaprosić Owieczkę na wątek , łatwiej nam będzie dograć szczegóły .
  3. Zdrojka , czy ja dobrze rozumiem , że 85 zł / miesiąc ?????
  4. śliczny psiak , powinien szybko domek znaleźć .
  5. A ja tak nioeskromnie poproszę , może chociaż z 10 zł dla Portosa , jak nie uzbieramy kasy na hotel na czas może zdażyć się tragedia : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-Potrzeba-deklaracji-zbieramy-na-hotel[/url]
  6. dzięki dziewczyny :) tylko tych deklaracji cholernych brakuje :(
  7. W takim razie ode mnie nie 10 zł a 20 zł miesięcznie , kupię też część karmy chociaż .
  8. wiem , ale inne ciotki nie znają moich cudeńków :)
  9. To jak się chwalimy , to ja też chcę : Moje maluchy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/145715-Klusek-i-Tymek-moje-dzieciaki[/url]
  10. Widzisz Maja , zawsze jest jakieś rozwiązanie :D
  11. Z tyloma ciotkami i wujaszkami musi się udać :)
  12. Maja najwyżej wrócimy w niedzielę , masz ciotka Nijase kawałek wolnej podłogi ???
  13. Ok , zabiore ze sobą na sobotnią imprezę:P
  14. Może :D Ciekawe czy to nie był jakiś szczeniak czasem :D
  15. wytłumaccie mi ciotki , czemu mój TZ odkąd wstał i wszedł do kuchni powtarza " Ja cię kiedyś zabiję " ???:D:D
  16. Jeju ile kochanych cioteczek :):) Portos jest wspaniałym psiakiem , ale to typowy terierek , a te już tak mają , że jak im się nudzi to rozrabiają :) ale mi się rymuje :D
  17. Narazie jest bardzo przestraszony , nie dość , że od mamy zabrali to jeszcze po wetach wozili , a teraz przywieźli puścili do 3 innych dużych psów i nie wie co się dzieje .Sierściuchę ma gładką , a mordkę bardzo jamniczą :D
  18. bardzo dziękujemy za banerki , majki wklej banerki w pierwszym poście .
  19. zgadzam się w 100% , ja zawsze mam problem z przyprowadzeniem nowego tymczas , a jak przychodzi czas na oddanie go do DS , to jest płacz i błaganie , żeby z nami został :D
  20. Czarny maluch zostaje tam tylko na parę dni , ze względu na mamusię ( ma jeszcze sporo pokarmu i chce maluch po trochu zabierać , żeby nie dostała zapalenia ) , myślę , że najpóźniej w poniedziałek zabiorę malucha do siebie , chociaż mój TZ ostatnio się odgrażał , że się wyprowadzi jak przywlokę kolejnego tymczasa ( miało nie być żadnego , a będzie drugi :) ) ale może nie będzie tak źle , chociaż z drugiej strony kusząca propozycja , sama w domu = mnóstwo tymczasów :D:D
  21. ech.... biedne maleństwo :) Chyba musimy się z Majki1510 przejechać i pogadać z Itim czy ciotka się bardzo znęca :D:mad::mad:
  22. moje maleństwo :) Podła ciotka jakiegoś innego malucha pokazała , zezłościłem się jak nie wiem co , a ona się pewnie jeszcze ze mnie śmiała :D
  23. Bezowy jutro do mnie przyjeżdża , na odrobaczanko ( buuuu :( ) i oswajanie :) na sobotę chłopak będzie jak nowy ...
×
×
  • Create New...