-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja moje odrobaczałam w 6 tygodniu , a szczepiłam w 9-10 tygodniu (chyba) , czyli ja zabieram szczyla do siebie na parę dni . Czy szczylek ma przyjechać do ciebie i ty dalej zajmiesz się adopcją ?? -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Myślę , że da rado do Wawy za zwrot kosztów , powieccie mi jeszcze czy 6 tygodniowgo malucha można odebrać od mamy ?? Jedzą już same w miare ładnie , a skoro jest domek to chciała bym go na parę dni zabrać do siebie , żeby go trochę oswoić i nauczyć czegoś .Bo w tej chwili to jest dzikusek straszny .No i co z odrobaczaniem i szczepieniami ??Ja miałam na DT szczeniaki , ale one mamy nie miały i trafiły do mnie w wieku 2 tygodni i nie wiem czy mam z tymi postępować tak samo jak z moimi tymczasami ?? -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Tymonka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A sunia nie ma ranek na skórze ?? Ja jak miałam szczeniaka z drobniutkimi rankami na łapkach to mój Tymuś non stop wylizywał te ranki . -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To są bardzo zacofani ludzie , 1000 razy już próbowałam ich choć trochę uświadomić , ale niestety nie da się . Portos ( tak się nazywa tata maluchów) ma jeszcze trochę czasu , ale muszę mu coś znaleźć , boje się ,że zginie w jakiś dziwnych okolicznościach :( Najgorsze jest to ,że on jest kompletnie nie wychowany , niszczy wszystko co dostanie w zęby , pewnie będzie się załatwiał w domu i jak go dać do adopcji? Kombinuje , jak przekonać TZ , żeby go wziąć na tymczas . -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ojciec szczylków : [URL=http://img715.imageshack.us/i/portos.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6720/portos.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/portos2.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8273/portos2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img67.imageshack.us/i/portos3.jpg/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/4145/portos3.jpg[/IMG][/URL] -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
wiadomo , bo znamy oboje rodziców (oba psiaki mieszkają na jednym podwórku , a inne raczej nie mają szans tam wejść) będą do kolana . Mam dodatkowo złe wieści , ojciec szczeniaków też jest do wydania bo nie szczeka :( zaraz wstawie zdjęcie . -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182882-KsiAE-A-ki-dla-kaA-dego-zapraszamy-do-10-04-2010-r?p=14396711#post14396711[/url] -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
Tymonka replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
ZAPRASZAM: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182882-KsiAE-A-ki-dla-kaA-dego-zapraszamy-do-10-04-2010-r?p=14396711#post14396711[/url] -
Lisek/Arwin - wiewióro-fretka w sowim domku:):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam kciuki , a tymczasem zapraszam cioteczki na bazarek , nie ma nic lepszego na stres jak zakupy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182882-KsiAE-A-ki-dla-kaA-dego-zapraszamy-do-10-04-2010-r?p=14396711#post14396711[/url] -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
NIJaSE wielkie dzięki :)To teraz czekam , aż się pani odezwie . -
Agata daj nr. konta to wyślę Ci pieniążki za weta . Na ile wet ocenił Tolka ??
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Do domków chłopaki uciekać , nie chcemy was już tutaj :) -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/278/0669aa881b8da7a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/278/6d1ea245941e06c4med.jpg[/IMG][/URL] -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/278/0eddc7cdc70ea0f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/278/28a8a5e8d661f45dmed.jpg[/IMG][/URL] Z mamusią : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/274/e6d1adb1b5172e87med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/278/7654780182c2e652med.jpg[/IMG][/URL] -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A ja oglądam fotki maluchów i ryczeć mi się chce , powiedzcie jak to jest , że takie maleństwa , takie niewinne i bezbronne , od urodzenia są skazane na tułaczkę i cierpienie ?? Te maluchy uda się uratować , wieżę w to , ale ile jest wiejskich maluszków które całe życie spędzają na łańcuchach , głodne i przerażone ... Czy to się kiedyś zmieni . Czy do tej cimnoty dotrze , że pies to też żywe stworzenie które czuje i cierpi ??? -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Najlepiej , tylko nie wiem czy 6 tygodni to nie za wcześnie , żeby je od mamy zabierać . Jak moja Ufa znajdzie domek to jeden szczylek mógł by do mnie przyjść .Ale to dopiero jak Ufa do domu pójdzie , Bo mój TZ nas wszystkich pod most wywali jak przywlekę kolejną bidę do domu przywlekę . -
Przepraszam za offa , ale sprawa pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/1827...3#post14383453[/url]
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Staram się być u nich jak najczęściej , ale wiecie jak to jest . -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
Tymonka replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa , ale sprawa pilna : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182752-Trzy-dziczejAE-ce-szczeniaki-Pilnie-DT-a-najlepiej-DS[/url]