Wiecie co ciotki , ja już wiele w życiu widziałam , miałam parę szczeniaków na DT , ale tak zarobaczonego psa widzę pierwszy raz . Od wczoraj on co chwile albo kupka z robakami , albo nimi wymiotuje . Szkoda mi go strasznie , ale już będzie miał to za sobą . Ciesz się ciotka NiJaSe , że on u mnie jeszcze odrobaczony :)