Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Tymonka

    Metamorfozy

    A ja mam pytanie , jak ten filmik odtworzyć , bo za nic nie mogę :)
  2. Aniu na wsi , to ojciec naszych maluszków . Ty wiesz ...
  3. Aniu , wydaje mi się , że po 10 dnaich od zabiegu.
  4. [quote name='pola53']Dobra, ja daję 20 miesięcznie, trzeba maluchowi pomóc.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy , Maja zaraz konto wyśle .
  5. Czyli mamy 40 zł Ciotki pomożecie?
  6. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182956-Gry-i-muzyka-CD-coA-fajnego-na-utrzymanie-Kory-i-Portosa-do-06-04-10-r-do-22-00?p=14406770#post14406770[/url]
  7. Wiecie co ciotki , ja już wiele w życiu widziałam , miałam parę szczeniaków na DT , ale tak zarobaczonego psa widzę pierwszy raz . Od wczoraj on co chwile albo kupka z robakami , albo nimi wymiotuje . Szkoda mi go strasznie , ale już będzie miał to za sobą . Ciesz się ciotka NiJaSe , że on u mnie jeszcze odrobaczony :)
  8. Ciotki , a ja mam pytanie , jest możliwość żeby jakoś prawnie załatwić ,żeby Ci ludzie nie mogli trzymać psów ?? Bo obawiam się ,że jeśli nie to Portos nie będzie ostatnim psem którego trzeba będzie od nich zabrać .
  9. maluchy zmykać do domków !!!:)
  10. A ja chciałam nieśmiało zapytać czy moja deklaracja dotarła ? Wysyłałam za dwa miesiące .
  11. Jest poprawa , wczoraj była moja mama , weszła do Bojuska (statram się ,żeby jak najwięcej ludzi obcych widywał) i już nie kurczył się tak bardzo , nie podszedł go niej , ale patrzył z zaciekawiniem . Nie wiem jak to napisać , ale poprawa niewielka jest .
  12. Postaram się o aktualniejsze , ale te były robione jakieś 3 tygodnie temu .
  13. Iti ( takie chwilowe imię ) [URL=http://img33.imageshack.us/i/p1070576s.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7339/p1070576s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img255.imageshack.us/i/p1070578.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/455/p1070578.jpg[/IMG][/URL]
  14. Najgorsze jest to ,że Portos jest kompletnie nie wychowany , gryzie wszystko co się da , tu jest potrzebny dobry i cierpliwy DT , ewentualnie hotelik , ale deklaracji brak :(
  15. A ty uciekaj i przywoź mi tego słodziaka !!Się ciocia nie może doczekać ,dawno nie było u mnie takiego szkarba .:)
  16. Wiesz właścicielka nawet szczekać by nie musiała , wystarczy , że by ją potencjalny złodziej zobaczył i uciekał by gdzie pieprz rośnie ....:D
  17. Maluch na dwa dni przyjeżdża do mnie (dzisiaj) , a w piątek jedzie po nowe życie :)
  18. [quote name='Majki1510']oki, myślałysmy że biszkopcik :oops: zawsze lepiej się pięć razy upewnić. ;) ale najważniejsze że pierwszy domek już się znalazł:loveu: a nie chcą też biszkopcika?? :evil_lol:[/QUOTE] i czarnuszka??
  19. Okularnik?? :) Ma takie cudne okularki :) Będzie najmniejszy z całego towarzystwa...
  20. Tak , powiedz mi tylko kiedy szczyl może do Ciebie przyjechać, po świętach oczywiście ?? Czy mogła byś wyjechać po niego gdzieś na obrzeża Warszawy ??
×
×
  • Create New...