Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Zapraszam na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  2. Zapraszam na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  3. Zapraszam na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  4. Zapraszam na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  5. Zapraszam na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  6. Zapraszam na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  7. Zapraszam na bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182064-Kamienie-rAE-cznie-zdobione-sA-omkowe-zwierzaki-i-coA-jeszcze-Do-30-03-2010r[/url]
  8. Jak chcecie to podajcie kontakt do mnie :) [email][email protected][/email] 798-211-667 W ogłoszeniach napiszcie koniecznie ,że psiak może być na początku nie ufny , do mnie i mojego TZ jest super pogodnym i radosnym psiakiem , ale na obcych nadal reaguje panicznym strachem .
  9. Ufcia narazie cały czas śpi , wstała raz na siku , zjadła pół słoiczka gerbera i poszła dalej spać . Zastanawiam się czy to dobrze ,że ona tak cały czas śpi . [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/186/2def7c1be3bc430cmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. Niunia narazie ładnie śpi , tylko raz na jakiś czas zapiszczy , ale to chyba bardziej wołanie o uwagę. Gosiu kołnierz nie potrzebny , mamy kubraczek specjalny .
  11. Niunia już po zabiegu , śpi sobie na podusi w sypialni :) zapłaciłam 170 zł .
  12. Nikt do Malucha nie zagląda , tymczasem z Bojuska robi się świetny chłopak , obcych się jeszcze obawia , ale ze mną po prostu szaleje , biega w koło mnie skacze na mnie , szarpie za rękaw jak mu za długo piłki nie rzucam ,za piłką potrafi dwie godziny bez przerwy biegać Ma swoją ukochaną piłeczkę z którą biega po podwórku ,śpi i je , jak czasem mu ufka ukradnie , to przychodzi zaraz się pożalić , albo ją obszczekuje ,żeby mu oddała . No i miziak się robi , nawet brzuch zaczyna wywalać do głaskania
  13. U mnie się normalnie pokazuje . Agata jak byś czegoś dla malucha potrzebowała to pisz PW :)
  14. Lucyna , bardzo dziękujemy !!!!
  15. Myślę ,że będzie . Wet który będzie robił sterylkę , nie tylko policzył najtaniej , ale też mam do niego duże zaufanie ... Sunia , noc po operacji spędzi pod moim łóżkiem ( czego nawet moje psy nie mogą :D ) więc będę ją miała na oku cały czas .
  16. Włocławek chyba .
  17. To w takim razie ja mam nie robić , ani maluchowi , ani suni ??
  18. ok , dzisaj zrobię allegro , suni też .
  19. Ja zaraz zrobię . Tylko jakiś tekst by się przydał , a ja nie umiem takich pisać:oops::oops::oops:
  20. Umówiłam dzisaj Ufcię na sterylkę , na środę , koszt to około 150 zł , jeśli nie będzie komplikacji
  21. Umówiłam dzisaj Ufcię na sterylkę , na środę , koszt to około 150 zł , jeśli nie będzie komplikacji
  22. Rozliczenie : WUNIA -20 zł AIMEZ_MOI -20 ZŁ Moja mama -50 zł margo001 i elik - 60 zł hesia- 100 zł ala123 - 20 zł BEAM6-25 zł bico - 20 zł AGATA??-20 zł agat21 -50 zł Majki1510 - 50 zł Anja2201- 100 zł Razem: 535 zł Wydatki: 09.03.10r Wizyta suni u wet ( szczepienie) 20 zł Krople do oczka dla suni 18 zł 10.03.10r wizyta u wet Totka ( szczepienia ) 20 zł Karma ( dla szczeniaka ) 30 zł Czyli jest : 447 zł 11.03.2010r Opłata za transport Totka -260 zł Czyli jest :187 zł Doszła wpłata od Avii - 50 zł :) [B]Stan konta na dzień 12.03.2010 r - 237 zł [/B]
  23. Dziwne ,że załatwia się w domu , u mojej mamy był ponad tydzień i zdarzyło mu się tylko raz .
  24. Przepraszam za offa , ale może się przyda : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181287-Bazarek-ogA-oszeniowy-do-15-03-2010r[/url]
×
×
  • Create New...