-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
My też bardzo dziękujemy i za odbiór i za karmę !!!:) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Też tak sądzę , ale nie zaczniemy szukać bez socjalizacji , a bez pełnych deklaracji nie damy rady . Modlę się tylko ,żeby nie było za późno jak już znajdziemy :( -
Brakuje nam 50 zł ,żeby ocalić go od śmierci : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-BRAK-50-zA-STAA-YCH-DEKLARACJI[/url]
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
Tymonka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Brakuje nam 50 zł ,żeby ocalić go od śmierci : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-BRAK-50-zA-STAA-YCH-DEKLARACJI[/url] -
Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!
Tymonka replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Brakuje nam 50 zł ,żeby ocalić go od śmierci : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-BRAK-50-zA-STAA-YCH-DEKLARACJI[/url] -
"RODOWODOWY",NIEPEŁNOSPRAWNY DOBERMAN Maks... całe życie bezdomny...
Tymonka replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Brakuje nam 50 zł ,żeby ocalić go od śmierci : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-BRAK-50-zA-STAA-YCH-DEKLARACJI[/url] -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Maluchowi zatwardzenie przeszło , dzięki czemu mieliśmy pierwszą "kąpiel" maluch zrobił bardzo luźną kupkę i się na niej poślizgnął :D -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy , Majki jutro wyśle dane:) -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ciotki zapamiętać tą ważną chwilę , dzisiaj o godzinie 18:42 miki zrobił kupkę :) , ale u wet byliśmy , zatwardzenie straszne miał , od razu na miejscu dostał no-spe coś na L , ale oczywiście całej nazwy se nie przypomnę . Była też nie miła niespodzianka Miki ( taki chwilowe imię , jakoś go muszę wołać ) miał pchełki , ale dostał od razu Frontline i już paskudy pozdychały . Oczywiście od razu całe moje towarzystwo muszę potraktować , bo już pewnie pcheły przelazły :/ . Miki ma też mocno powiększone węzły chłonne , ale mamy nadzieję , że to nie jest zwiastun jakiegoś przeziębienia , ale dobrze jakby go wet gdzieś za tydzień zobaczył . Zresztą , za tydzień powinien mieć pierwsze szczepienia i tu moja prośba może jakaś pomoc finansowa , bo ja już nie wyrabiam , a mój TZ za każdą wizytą u wet , zoologiku , bardzo dziwnie na mnie patrzy :D -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
hmy .... prywatna , po godzinach ... brzmi nieźle :D -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Nie wierze , poprostu , nie wierze .Teraz tylko niech wszystko wpłynie na konto( bo chyba z góry będziemy płacić) i możemy malucha zawozić :):):) jedzonko jest , ja jeszcze jakeś makaroniki dokupię .Majki , jak byśmy zawoziły Portosa np. w sobotę to od razu można by podjechać do wet , na szczepienie i oględziny ogólne :D -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
czyli brakuje już tylko 50 zł???? :) -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ta , ale ja jadę zaraz po 15 , a jeszcze chwile i pojadę zaraz i będę siedzieć pod gabinetem i czekać :) trzymać kciuki ciotki ,żeby wszystko było ok!!!! -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nie mam , ale nie będę mu nic podawać , bo to nie wygląda na zatwardzenie , poza tym wet mnie przeraził bo sam się bardzo przestraszył i kazał przyjechać ( to taki zaprzyjaźniony wet , więc gdyby nie miał wątpliwości to powiedział by przez tel. co robić , mam pewność , że nie chodzi mu o kasę za wizytę ) -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jeśli szczylek ma zatwardzenie to nie ma problemu , ale tu dochodzi dodatkowo to ,że on nawet nie próbuje kupy robić ( nie czuje potrzeby , a coś tam jadł , chociaż , apetyt też nie jest najlepszy ) no i miał podany środek na robale , a to powinno gododatkowo pędzić . Iti robił kupę co dwie trzy godziny , a tu już jest 27 h bez kupy , to tak jakby dorosły pies ze 4 dni kupy nie robił . Strasznie się boję ...:( -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Pozwolę sobie zacytować siebie, bo chyba Wam umknęło;)[/QUOTE] czyli 5 zł/ miesiąc , czy 50 zł / miesiąc .Przepraszam , ale ja zakręcona jestem , z maluchem jest problem , za trochę do wet jedziemy i się strasznie denerwuje -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ciotki dzwoniłam do weta naszego ,powiedział , że bardzo źle ,że maluch się nie załatwia , kazał przyjechać koniecznie bo może się coś bardzo złego dziać . Nie wiem narazie co dalej ... jedziemy po 15 ( bo nasz wet od 15 przyjmuje ) gdyby nie daj boże coś było z maluchem nie tak to zostanie narazie u mnie , czy Brawurko ewentualnie wzieła byś czarnuszka ?? Chociaż mam nadzieje , że wszystko z maluchem ok. Najgorsze jest to ,że on się do kupki wogóle nie ustawia ... :( trzymać ciotki kciuki , bo ja tu szaleje , tak mnie wet nastraszył . -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
A i jeszcze mam pytanie , maluch wczoraj dostał środek na robaki , ale nie zrobił kupki żadnej jeszcze , wydaje mi się , że coś jest nie tak . Jak myślicie ??? -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Brawurka , napisz co Ci jest dla malucha potrzebne ?? Ma szelki i smycz , zabawki ma ( ciotka musiała mu jakieś kupić :D) , karma ?? -
Agata czy pieniądze dotarły??
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To co Nijase , w sobote Ci czarnuszka dowozimy ??:D