Portos ogłoszony na :
[url]www.ojej.pl[/url]
[url]www.pajeczyna.pl[/url]
[url]www.pineska.pl[/url]
[url]www.animalia.pl[/url]
[url]www.gielda.bai.pl[/url]
[url]www.gumtree.pl[/url]
Maja przenieś do pierwszego postu , żeby w razie czego nie dublować .
I uciekła Ciotak Owieczka i co ja teraz zrobię , będę musiała żyć z tą niewiedzą :( , a może któraś ciotka się orientuje w stanie posiadania ciotki owieczki ??
Nie , jest tak jak miało być , maluch jedzie do Ciebie , a czarnuszek zaraz do mnie przychodzi :) Wiecie co jest najfajniejsze ?? To , że on mi się w domu załatwił może ze 3 razy , a tak załatwia się pięknie na dworku:)
Ciotki , ja nie wiem jak wam dziękować:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Jeszcze tylko 20 zł i przydały by się jakieś jednorazowe , trzeba by malucha ciachnąć przed adopcją .
Imię:Portos
Wiek:około 1 roku
Województwo:Łódzie
Stan zdrowia:Zdrowy .
Profilaktyka (szczepienia + odrobaczanie):Odrobaczony , szczepienia za parę dni .
Sterylizacja/kastracja: brak , w planach
Stosunek do psów: Nie do końca sprawdzony , ale raczej pozytywny
Stosunek do kotów: nie znany
Stosunek do dzieci: bardzo pozytywny
Do jakiego domu (charakterystyka, dom/mieszkanie): Narazie do domu z ogrodem , ale będziemy nad nim pracować , co by się do bloku też nadał :)
O psie: Jako szczeniak trafił na wieś , teraz jego "pan " chce go zabić ( za stodołą ) , ma miejsce w super DT , ale brakuje deklaracji . Jest świetnym łagodnym psiakiem , ale brak mu wychowania .
Wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-BRAK-50-zA-STAA-YCH-DEKLARACJI?p=14451143#post14451143[/url]
Kontakt: Maja - 510-114-713 , Ania- 798-211-667 , [email][email protected][/email]
Zdjęcie: [url]http://img717.imageshack.us/i/p1040321.jpg/[/url]