Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. cudne są :) Ja też chcę takie maluszki ?? Tylko , żeby to chcenie szło w parze z możliwościami:shake:
  2. Ja już podałam konto , życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Tz .
  3. Przepraszam za off , ale chciałam zaprosić na bazarek "wszystko dla psa" : [url]http://www.dogomania.pl/threads/201752-Wszystko-dla-psa-do-10.02-do-22-00-na-d%C5%82ugi-Manty-.ZAPRASZAMY-!!?p=16264638#post16264638[/url]
  4. bazarek dla Manty : "wszystko dla psa" : [url]http://www.dogomania.pl/threads/201752-Wszystko-dla-psa-do-10.02-do-22-00-na-d%C5%82ugi-Manty-.ZAPRASZAMY-!!?p=16264638#post16264638[/url]
  5. Przepraszam za off , ale chciałam zaprosić na bazarek "wszystko dla psa" : [url]http://www.dogomania.pl/threads/201752-Wszystko-dla-psa-do-10.02-do-22-00-na-d%C5%82ugi-Manty-.ZAPRASZAMY-!!?p=16264638#post16264638[/url]
  6. Przepraszam za off , ale chciałam zaprosić na bazarek "wszystko dla psa" : [url]http://www.dogomania.pl/threads/201752-Wszystko-dla-psa-do-10.02-do-22-00-na-d%C5%82ugi-Manty-.ZAPRASZAMY-!!?p=16264638#post16264638[/url]
  7. Przepraszam za off , ale chciałam zaprosić na bazarek "wszystko dla psa" : [url]http://www.dogomania.pl/threads/201752-Wszystko-dla-psa-do-10.02-do-22-00-na-d%C5%82ugi-Manty-.ZAPRASZAMY-!!?p=16264638#post16264638[/url]
  8. Rozliczenie : Hotel : 270 zł Transport ( Tomaszów – Toruń , Transport na sterylkę ) – 140 zł Razem : 410 zł Czyli potrzebujemy : 336 , 50 zł
  9. zapisuję , później poczytam .
  10. Łaciatka ma 160 wejść na allegro i jednego obserwatora :) Mam nadzieje , że teraz szybciutko pójdzie do domku
  11. Nie mogę się doczekać na ostatnią wpłatę z mojego bazarku , więc przesyłam to co jest -33,50 zł dla Verci
  12. Przepraszam , że mnie nie ma i nie ma fotek i rachunki nie wysłane , ale mnie rozłożyło , 3 dni plackiem przeleżałam , psiakami się tz zajmował i nie dał się uprosić o zrobienie fotek .
  13. nas każdy grosz ratuje , a czy to musi być koniecznie leczenie , bo tu bardziej chodzi o utrzymanie , na leczenie potrzeba nam 40 zł (prześwietlenie płuc) na razie . i jeszcze zacytuję [QUOTE][B]magenka1[/B] czy kwotę to oddania może wpłacać np w dwóch ratach?[/QUOTE]
  14. rozliczenie wygląda tak : Styczeń Z grudnia - 548 zł Dziecina 10 zł anja2201 - 22 zł MANAGUA - 20 zł Asik007 - 90 zł Aldona B - 20 zł koleżanka managuy - 30 zł MAGDAN -20 zł Patija - 75 zł Kundelkowa skarbonka - 90 zł bazarek - 36 zł + 18 zł + 18 zł + 18 zł +20 zł Wydatki : opłata za DT od 06.01 do 06.02 - 600 zł Razem :435zł
  15. Czarodziejko wyślij mi konto , chętnych brak ,a zapłacić trzeba więc zapłacimy z kasy dziewczyn .
  16. Wiemy , że to może być wszystko , żeby stwierdzić konkretną chorobę trzeba by zrobić bardzo dokładną sekcję i to u wszystkich psów nie u jednego , w tej chwili można leczyć objawowo , ale kto poda w schronie wszystkim psom zastrzyki i kroplówki żeby je nawodnić ?
  17. A jednak coś bym za to allegro chciała , a dokładnie chociaż jedno nowe zdjęcie łaciatego pysia :)
  18. Coś ty , za allegro wyszło 25 gr jak dobrze pamiętam .
  19. nie ma za co :) Zakochałam się tak , że jak by nie moje 4 potwory prywatne i 3 tymczasy to bym się na wizytę przed adopcyjną umawiała właśnie :D [B]edit:[/B] Udało się , oddali mi moją aukcję : [url]http://allegro.pl/laciatka-3-miesieczny-szczeniak-szuka-domu-i1434253363.html[/url]
×
×
  • Create New...