-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi też nie udało się dzisiaj z moim wetem pogadać , bo nie było go w przychodni , a bez obejżenia wyników nie jest w stanie nic mi powiedzieć , umówiliśmy się na jutro , jak mnie później TZ dopuści do komputera to wstawię parę zdjęć . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dada M przepraszam ,że nie odbierałam , ale nie mogłam , oddzwonię wieczorem :) -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='lika1771']Jak mineła nocka?[/QUOTE] Super , mała pięknie całą noc przespała , rano wyszła na spacerek , a teraz leży w kuchni i odpoczywa . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dojechała , z psami się dogadała , widać ,że sprawia jej przyjemność ich obecność , zjadła kolację , spacerek wieczorny zaliczony , miejsce swoje zaakceptowała , teraz drepcze po domu i zwiedza :) -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przerażone maleństwo zamarza pod balkonem : [url]http://www.dogomania.pl/threads/197636-Pies-pod-balkonem[/url]... -
Zapraszamy na bazarek dla Kory : Ubrania , biżuteria , buty , zabawki …. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197239-Ubrania-buty-bi%C5%BCuteria-zabawki-i-inne-dla-kory-do-10.12[/url]
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek dla Kory : Ubrania , biżuteria , buty , zabawki …. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197239-Ubrania-buty-bi%C5%BCuteria-zabawki-i-inne-dla-kory-do-10.12[/url] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek dla Kory : Ubrania , biżuteria , buty , zabawki …. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197239-Ubrania-buty-bi%C5%BCuteria-zabawki-i-inne-dla-kory-do-10.12[/url] -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek dla Kory : Ubrania , biżuteria , buty , zabawki …. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197239-Ubrania-buty-bi%C5%BCuteria-zabawki-i-inne-dla-kory-do-10.12[/url] -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img812.imageshack.us/i/p1130167.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8718/p1130167.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/p1130208.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3563/p1130208.jpg[/IMG][/URL] Kto znajdzie resztę Oksy ??:D [URL=http://img547.imageshack.us/i/p1130254.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8571/p1130254.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Najpierw pytanie czy tylko ja mogę odpowiadać tylko przez odpowiedź z cytatem ?? A teraz Oksa - potwór śnieżny : [URL=http://img149.imageshack.us/i/p1130144j.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3002/p1130144j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/p11301450.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4421/p11301450.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1130150.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3853/p1130150.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/p1130153.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7863/p1130153.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img526.imageshack.us/i/p1130158.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4707/p1130158.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img641.imageshack.us/i/p1130326o.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1552/p1130326o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/p1130331.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/347/p1130331.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/p1130333.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7905/p1130333.jpg[/IMG][/URL] i mordowanie :D [URL=http://img535.imageshack.us/i/p1130374.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8733/p1130374.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img815.imageshack.us/i/p1130406.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/4357/p1130406.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']A jak jej idzie z chodzeniem na smyczy? Pytam, bo odświeżałam w weekend ogłoszenia - w tekście jest z informacja, że jeszcze się uczy, może to już nieaktualne ;)[/QUOTE] Na długiej luźnej lince , jest ok , ale jak tylko próbujemy przy nodze to jest panika , kładzie się i nie wstanie dopóki nie odepnę smyczwiy , nic na nią nie działa , ani smaczki , ani mięcho . Musiała mieć straszne przeżycia ze smyczą -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może jest tak bo mój wet ma podpisaną umowę ze szpitalnym laboratorium i dlatego taniej . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
110 ZŁ::crazyeye::crazyeye: Ja u siebie za komplet płacę 26 albo 24 zł -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
U Kamy trochę zmian : Budka została przestawiona pod sam dom tak żeby było cieplej i bez wiatru , jadłospis się zmienił , dostaje teraz 3 razy dziennie suche namoczone w gorącym rosole , żeby żołądek rozgrzać , dodatkowo dostaje tran na poprawienie odporności .Poza tym wszystko ok . Może ktoś ma do odsprzedania taką elektryczną miskę ( na baterię ) podgrzewaną ?? -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chciałam zapytać czy sunia będzie ze swoją karmą , czy z moją , jeśli z moją to napiszcie wcześniej jaką wet zalecił . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marzenkap']zaraz przeleje 100zł na sterylkę Misi (wiecej nie dam poprostu rady) musimy szukać jakiegos hoteliku dla Miski, trzeba je rozdzielić dla ich dobra[/QUOTE] Bardzo dziękujemy wczoraj skończył się mój bazarek między innymi na dziewczyny , powinna się tam uzbierać brakująca kwota :) -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pysioo']Może Ty mogłabyś porobić kilka ogłoszeń zamiast bawić się w obrońcę pokrzywdzonych? Szczerze mówiąc denerwuje mnie to, że na niektórych wątkach woła się o kasę, a jak są problemy to zamiata się wszystko pod dywan. Jakkolwiek szkoda mi wszystkich psów, ale jak brakuje informacji nt co się dzieje z danym psem, dana osoba nie dostanie ode mnie ani złotówki wsparcia.[/QUOTE] Czy ja wołam o jakąś kasę ?? Kama jest u mnie tylko na DT , to nie ja prowadzę wątek , nie ja wołam o kasę i nie ja odpowiadam za psy , a jeśli chodzi o ogłoszenia to Kama ma ode mnie allegro , gumtree i cafeanimal . A jakich info brakuje na temat Kamy na tym wątku ? Zdjęcia Kamy są 2 strony do tyłu , jeśli potrzeba , mogę lepsze wysłać na meila . -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']widzisz kkanarekk, nie warto ludzi uszczęśliwiać na siłę.. będzie tak jak z ewą36... najpierw nie wierzyli, powierzali jej kolejne psy aż wreszcie nawet te najwierniejsze obrończynie sie przekonały, kiedy to oddała psa do schronu bo nie dawał jej się wyspać :megagrin:.. a to, ze wcześniej doprowadziła innego psa do skrajnego wyczerpania, tak, ze nie przeżył nawet transportu to przecież pikuś.... Tinko (*) pamiętamy....[/QUOTE] Asior nie o to mi chodziło , bardzo dobrze , że kkanarekk napisała , ale wszyscy już wszystko wiemy i teraz niech opiekunki decydują co dalej (ja do nich nie należę ) ,a dalsze kłótnie na wątku nie mają sensu , bardziej potrzebne są ogłoszenia dla psiaków , niż nic nie dająca dyskusja . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Anja, dogadałyście się z panią w sprawie Manty?...[/QUOTE] Dzwoniłam do pani przez 2 dni , nie odebrała ani razu , nie oddzwoniła , chyba jej nie zależało . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
pod Toruniem. -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
wszyscy napisali swoje zdanie i chyba kłótni wystarczy ,może zamiast pisać bezsensowne posty każda zrobi po jednym ogłoszeniu dla Almy ??