Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Czyli twoja propozycja była na parę dni tak ? Jeśli tak to chyba do Donki lepiej tym bardziej , że mamy transport , a na dłuższą trasę niestety go nie ma .
  2. U Rozi ok , ale nadal będziemy walczyć o próbkę siuśków :D Przyszła Karma Rozi - 213 zł , więc Rozia ma u mnie jeszcze 14 zł . Postaram się zrobić zdjęcia niedługo :)
  3. Ja już nic nie rozumiem , czyli jeśli sunia pojedzie do Ciebie to będzie miała DT czy tylko te parę dni ? Bo jeśli parę dni to chyba lepiej od razu do Donki . Domu oczywiście będę szukać , ale najpierw muszę coś o suni wiedzieć , jak się zachowa w normalnych warunkach .Przepraszam , że tak rzadko jestem i się gubię , ale od paru dni załatwiam sprawy urzędowe bardzo ważne i nie wyrabiam.
  4. a i czy jeśli ze schronem nie wypali ( bo 100 % pewności nie mamy ) to sunia będzie mogła zostać u PACZKA czy nie ??
  5. Było by super , ale to daleko , a sunię trzeba już zabierać ,ja się boję czy do niedzieli nic się nie stanie
  6. Była u mnie sąsiadka żeby powiedzieć , że mam sukę zabierać bo się chłopaki na nią zgadują . Obiecałam , że w niedzielę ją zabiorę . Zabieram się za rozsyłanie pw do ludzi musimy szybciutko zbierać pieniążki
  7. Jeśli uda nam się uzbierać pieniążki do niedzieli to mam transport za zwrot kosztów czyli około 50 - 70 zł .
  8. jeśli chodzi o łapanie to mam w domu specjalistę od ciężkich przypadków :) ale sunia na czas wsadzania jej do auta i podróży dostanie kaganiec na wszelki wypadek , a sedalinu nie polecam , kiedyś wiozłam asta któremu podałam sedalin i 3 tygodnie dochodził do siebie
  9. Spokojnie powinnam napisać niektórych ludzi , chodzi mi właśnie o te próby atakowania ludzi (nikogo nie ugryzła ) do mnie się przytula i jest super , ale zdarza jej się kogoś przyatakować ale tylko w jednym miejscu , jak leży gdzieś indziej to nic jej nie rusza , ale uważam , że Donka powinna o tym wiedzieć bo nie mam pojęcia jak sunia zachowa się np do Oli (córki Donki) , wiem , że wybitnie nie lubi młodych chłopaków ( takich 17-25 lat ) Nie mam za to pojęcia jak sunia zachowa się na smyczy czy pozwoli sobie założyć obrożę itp. ale myślę , że osoba z doświadczeniem da sobie radę .
  10. Nie wiem czy na FB można zbierać kasę na prywatne konto ? Może jakaś fundacja zgodziła by się użyczyć konta ?? A czy donka wie , że sunia jest agresywna do ludzi ??
  11. Konto porozsyłam wieczorem . Czyli mamy Deklaracje : Anja2201 – 50 zł ( ale dopiero w kwietniu ) Negrita8 - 50 zł bela51 – 10 zł arim - 30zł Razem :140 zł
  12. Konto może być moje . Suni pilnuję .
  13. Czarodziejko dotarł przelew za dziewczynki ? Przepraszam za opóźnienie , ale nie było z czego zapłacić .
  14. Dzięki dziewczyny za zainteresowanie , narazie mamy : Deklaracje : Anja2201 – 50 zł ( ale dopiero w kwietniu ) Negrita8 - 50 zł bela51 – 10 zł Razem : 110 zł I nie chcę obiecywać bo to nic pewnego , ale może załatwiła bym transport za 50 zł , ale to tylko pomysł na razie .
  15. [quote name='Ania i Kajber']Anja , wcale nie uważam, żeby opcja ze schronem brzmiała strasznie- przynajmniej będzie bezpieczna i zrobią jej sterylkę, tylko jaka jest szansa na to,że po 1 kwietnia będzie mogła trafić do schronu ?[/QUOTE] Właściwie to jest prawie pewne .
  16. Ciotki a jaki jest problem z samochodem ?? Czy on jakoś agresywnie reaguje na podnoszenie go ?? Jak będzie duży problem to dajcie znać przyjadę pomogę :)
  17. jedna deklaracja jest , moja na 50 zł miesięcznie .
  18. Bardzo , bardzo dziękujemy :)
  19. u nas w promienia 50 km nie ma żadnego , jest u Donki (80 km) , ale nawet pół miejsca nie ma .
  20. czyli oprócz opłaty za dt Rozia ma u mnie 227 zł . Fotki porobię Rozi jak będzie ładne słoneczko i będzie się wygrzewać :) , a maluchowi ciężko porobić ładne fotki bo jest ciągle w ruchu , co Rozi się bardzo podoba , macha do niego ogonkiem i trąca go łapką :)
  21. wiesz najgorsze jest to , że on najpierw robi awanturę o nowego tymczasa , a później nie chce oddać ...
  22. Kurcze teraz sama nie wiem co robić , od 1 kwietnia sunia mogła by iść do naszego schronu ( wiem brzmi kiepsko , ale tak nie jest ) , schron przejmuje TOZ , sunia była by bezpieczna ja parę razy w tygodniu mogła bym ją wyprowadzać na spacer i najważniejsze , ta opcja jest darmowa , ale to jeszcze 20 dni .
  23. wiem widziałam , mam nadzieję , że bazarek przyniesie efekty , bo mój tz już coś przebąkuje , że bździoch taki mały , słodki i bezproblemowy ...zaczynam się bać :D
  24. dzięki ogromne Rybko :)
  25. spokojnie , poczekam , a za karmę nie wysyłaj na razie , jak zamówię to dam ?Ci znać ile , bo nie wiem czy i tym razem dostanę zniżki .
×
×
  • Create New...