-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czyli twoja propozycja była na parę dni tak ? Jeśli tak to chyba do Donki lepiej tym bardziej , że mamy transport , a na dłuższą trasę niestety go nie ma . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Rozi ok , ale nadal będziemy walczyć o próbkę siuśków :D Przyszła Karma Rozi - 213 zł , więc Rozia ma u mnie jeszcze 14 zł . Postaram się zrobić zdjęcia niedługo :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ja już nic nie rozumiem , czyli jeśli sunia pojedzie do Ciebie to będzie miała DT czy tylko te parę dni ? Bo jeśli parę dni to chyba lepiej od razu do Donki . Domu oczywiście będę szukać , ale najpierw muszę coś o suni wiedzieć , jak się zachowa w normalnych warunkach .Przepraszam , że tak rzadko jestem i się gubię , ale od paru dni załatwiam sprawy urzędowe bardzo ważne i nie wyrabiam. -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
a i czy jeśli ze schronem nie wypali ( bo 100 % pewności nie mamy ) to sunia będzie mogła zostać u PACZKA czy nie ?? -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Było by super , ale to daleko , a sunię trzeba już zabierać ,ja się boję czy do niedzieli nic się nie stanie -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Była u mnie sąsiadka żeby powiedzieć , że mam sukę zabierać bo się chłopaki na nią zgadują . Obiecałam , że w niedzielę ją zabiorę . Zabieram się za rozsyłanie pw do ludzi musimy szybciutko zbierać pieniążki -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jeśli uda nam się uzbierać pieniążki do niedzieli to mam transport za zwrot kosztów czyli około 50 - 70 zł . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
jeśli chodzi o łapanie to mam w domu specjalistę od ciężkich przypadków :) ale sunia na czas wsadzania jej do auta i podróży dostanie kaganiec na wszelki wypadek , a sedalinu nie polecam , kiedyś wiozłam asta któremu podałam sedalin i 3 tygodnie dochodził do siebie -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Spokojnie powinnam napisać niektórych ludzi , chodzi mi właśnie o te próby atakowania ludzi (nikogo nie ugryzła ) do mnie się przytula i jest super , ale zdarza jej się kogoś przyatakować ale tylko w jednym miejscu , jak leży gdzieś indziej to nic jej nie rusza , ale uważam , że Donka powinna o tym wiedzieć bo nie mam pojęcia jak sunia zachowa się np do Oli (córki Donki) , wiem , że wybitnie nie lubi młodych chłopaków ( takich 17-25 lat ) Nie mam za to pojęcia jak sunia zachowa się na smyczy czy pozwoli sobie założyć obrożę itp. ale myślę , że osoba z doświadczeniem da sobie radę . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy na FB można zbierać kasę na prywatne konto ? Może jakaś fundacja zgodziła by się użyczyć konta ?? A czy donka wie , że sunia jest agresywna do ludzi ?? -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Konto porozsyłam wieczorem . Czyli mamy Deklaracje : Anja2201 – 50 zł ( ale dopiero w kwietniu ) Negrita8 - 50 zł bela51 – 10 zł arim - 30zł Razem :140 zł -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Konto może być moje . Suni pilnuję . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko dotarł przelew za dziewczynki ? Przepraszam za opóźnienie , ale nie było z czego zapłacić . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie , narazie mamy : Deklaracje : Anja2201 – 50 zł ( ale dopiero w kwietniu ) Negrita8 - 50 zł bela51 – 10 zł Razem : 110 zł I nie chcę obiecywać bo to nic pewnego , ale może załatwiła bym transport za 50 zł , ale to tylko pomysł na razie . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania i Kajber']Anja , wcale nie uważam, żeby opcja ze schronem brzmiała strasznie- przynajmniej będzie bezpieczna i zrobią jej sterylkę, tylko jaka jest szansa na to,że po 1 kwietnia będzie mogła trafić do schronu ?[/QUOTE] Właściwie to jest prawie pewne . -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Tymonka replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Ciotki a jaki jest problem z samochodem ?? Czy on jakoś agresywnie reaguje na podnoszenie go ?? Jak będzie duży problem to dajcie znać przyjadę pomogę :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
jedna deklaracja jest , moja na 50 zł miesięcznie . -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Bardzo , bardzo dziękujemy :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
u nas w promienia 50 km nie ma żadnego , jest u Donki (80 km) , ale nawet pół miejsca nie ma . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyli oprócz opłaty za dt Rozia ma u mnie 227 zł . Fotki porobię Rozi jak będzie ładne słoneczko i będzie się wygrzewać :) , a maluchowi ciężko porobić ładne fotki bo jest ciągle w ruchu , co Rozi się bardzo podoba , macha do niego ogonkiem i trąca go łapką :) -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
wiesz najgorsze jest to , że on najpierw robi awanturę o nowego tymczasa , a później nie chce oddać ... -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kurcze teraz sama nie wiem co robić , od 1 kwietnia sunia mogła by iść do naszego schronu ( wiem brzmi kiepsko , ale tak nie jest ) , schron przejmuje TOZ , sunia była by bezpieczna ja parę razy w tygodniu mogła bym ją wyprowadzać na spacer i najważniejsze , ta opcja jest darmowa , ale to jeszcze 20 dni . -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
wiem widziałam , mam nadzieję , że bazarek przyniesie efekty , bo mój tz już coś przebąkuje , że bździoch taki mały , słodki i bezproblemowy ...zaczynam się bać :D -
3-miesięczne maleństwo porzucone w polu Ma dom :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
dzięki ogromne Rybko :) -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spokojnie , poczekam , a za karmę nie wysyłaj na razie , jak zamówię to dam ?Ci znać ile , bo nie wiem czy i tym razem dostanę zniżki .