Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='Dada M'] Anja - przelałam Ci 370 zł, wszystko, co było na Rozetkowym koncie - 300 zł za DT (6.12-5.01), brakujące 20 zł za lek. Daj znać, ile kosztowało jedzenie dla Rozi w ostatnim miesiącu. ( Czyli przyjdą 2 przelewy ?? To co jeden odesłać ? Jedzonko dla Rozy wyszło zł do dzisiaj .
  2. [quote name='2411magdalenka']przykro mi.. niestety nużeniec jest francowaty :( a może przemyślisz sprawę kąpieli w boraksie z wodą utleniona? wejdź na stronę Atosa [url]http://www.atos.ovh.org/[/url] on wygrał walkę z nużycą właśnie w ten sposób... konwencjonalne leczenie nużeńca pochłonęło tysiące złotych, a zadziałał właśnie boraks... spróbuję przesłać znowu parę zł... trzymaj się kobito![/QUOTE] Też słyszałam , że to dobry sposób .
  3. Kupię Essentiale forte i amylan w każdej ilości .
  4. Ogłoszenia Manty : [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja13561_manta-%E2%80%93-2-letnia-sunia-mix-owczarka-niemieckiego-z-collie.html[/url] [url]http://www.gablota.com/czytaj.php/?kategoria=zwierzeta&id_dzialu=1&ido=2581[/url] [url]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/manta-2-letnia-sunia-mix-owczarka,id3ca544a516741.html[/url] [url]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=5740&title=Manta-%E2%80%93-2-letnia-sunia-,-mix-Owczarka-ni[/url] [url]http://tlenek.pl/ogloszenie/manta-2-letnia-sunia-mix-owczarka-niemieckiego-z-collie.html[/url] [url]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/7399/manta__2_letnia_sunia__mix_owczarka_ni.php[/url] [url]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,manta_8211_2_letnia_sunia_mix_ow,33263.html[/url] [url]http://www.oglosze.pl/oferta39098_manta_2_letnia_sunia_mix_owczarka_niemieckiego.html[/url] [url]http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Manta---2-letnia-sunia-,-mix-Owczarka-niemieckiego-z-Collie-id14846.html[/url] cafeanima.pl kokosy.pl Bazarek.biz – czeka na akceptację
  5. Widzę ,że tu taka sama cisza jak u mojej Oksy . To chociaż podniosę .
  6. Cisza tu straszna , a za parę dni trzeba zapłacić za hotel Manty , brakuje około 100 zł :(
  7. [quote name='malagos']Jezoo, a co mu się stało?[/QUOTE] Może lepiej niech odpowie Ocelot ...
  8. Już nie szukamy , niestety maluszek nie doczekał , a mógł już dzisiaj siedzieć w domku :(
  9. U tutka nie jest najlepiej , cały czas jakieś problemy z łapkami , do tego jakieś alergie , ale Kasia o niego walczy , kontaktowałam się z Poker ( z Wrocławia) , poleciła mi specjalistów stamtąd i Kasia tam z Tutuniem chodzi .
  10. Ale ja nie twierdze ,że ona jest agresywna na 100% , przekazuję tylko to czego się dowiedziałam od Łukasza , bo uważam , że DT powinien wiedzieć o takich rzeczach .
  11. [quote name='fioneczka']ona ma dzieci ... więc moze być niespokojna i nie mieć ochoty na kontakt z obcymi[/QUOTE] Mam nadzieje , nie jest to taka agresja , że rzuca się na kraty , ale warczy .Być może (mam nadzieję ) okaże się ,że to tylko w obronie maluszków , ale napisałam ,żeby uprzedzić DT .
  12. Mój wet obejrzał dzisiaj mamę i maluchy , niestety tylko przez kraty bo według pracowników nie ma prawa wchodzić do boksów ( ma tylko robić sterylki ) , sunia trochę przybrała na wadze od kąd trafiła do schronu , ma raczej nużycę (ale wiadomo bez badań nie ma pewności ) maluchy wyglądają na zdrowe . Niestety nie było możliwości ich zbadać , maluchy są w takim wieku , że można je zabrać od mamy i zła wiadomość mamusia jest ciut agresywna do ludzi , pracownicy się jej boją :(
  13. [quote name='corrida']dobrze by było gdyby ktoś miał możliwość jutro wybrać się do schroniska i zdobyć jakieś konkretne info o tej rodzince. Mam wrażenie, że dużo czasu im (zwłaszcza matce) nie zostało...[/QUOTE] Mój znajomy wet który od niedawna robi sterylki w schronie obiecał jutro do nich zajrzeć , ale bez badań raczej diagnozy nie postawi .
  14. Rozliczenie Zabieg usuwania kamienia : 232,51 zł Doba w klinice + kroplówka : 42,41 zł Transport ( 2 x Łódź - Tomaszów i z powrotem ) : 100 zł Scanodyl (kupiony już wcześniej ) : 45 zł Razem :419,92 Dostałam 400 zł , czyli jeszcze 19 ( to już może razem z opłatą za DT ?) Niestety nie sprawdziłam na miejscu w klinice paragonów i nie są podbite pieczątką , ale jeśli ktoś ma wątpliwości to podam tel do kliniki i oni tam potwierdzą . Jeśli chodzi o jedzenie Rozi zjada 3 spore posiłki dziennie , dodatkowo podjada czasem chrupki moich psiaków ( pozwalam jej jak któryś z moich zostawi na dnie bo Rozi je bardzo je lubi )
  15. Rozetka po zabiegu , wszystko poszło po naszej myśli , teraz dochodzi do siebie w klinice , jutro w południe ją odbieramy :)
  16. [quote name='Anja2201']Manta nadal w hoteliku , szukamy domku . Oksa ma szansę na domek , szukam kogoś kto zrobi wizytę 15 km od Ostrowca Świętokrzyskiego . Szczeniak który został ma się dobrze , moja mam była u niego , zawiozła witaminki , obejrzała i ustaliła z facetem ,że po nowym roku ją wysterylizuje . Przepraszam ,że ostatnio mnie nie ma , ale mam troszkę własnych problemów i nie mam kiedy zajrzeć na dogo.[/QUOTE] Tu jest napisane co u psików
  17. Oksa już się pozbierała , ona była głodzona i zaniedbana strasznie , ale chyba bita nie była , teraz to ja mam czasem ochotę ją zlać na kwaśne jabłko , ostatnio na przykład włączyła gaz pod garnkiem z rosołem i sobie grzała , później próbowała go zjeść , ale chyba się o płomień z palnika oparzyła i cała zawartość garnka została rozniesiona po kuchni , straty : spalony garnek i łyżka , nie wspomnę już o ilości drobniejszych występków:mad::mad:
  18. [quote name='Nutusia']A co z Mantą i drugim szczeniorem?...[/QUOTE] Manta nadal w hoteliku , szukamy domku . Oksa ma szansę na domek , szukam kogoś kto zrobi wizytę 15 km od Ostrowca Świętokrzyskiego . Szczeniak który został ma się dobrze , moja mam była u niego , zawiozła witaminki , obejrzała i ustaliła z facetem ,że po nowym roku ją wysterylizuje . Przepraszam ,że ostatnio mnie nie ma , ale mam troszkę własnych problemów i nie mam kiedy zajrzeć na dogo.
  19. Niestety nie dorobiłam się jeszcze wagi , a nie chcę jej specjalnie do weta wozić .
  20. Rozetka ma 5 spanek do wyboru i tylko to najmniejsze ją interesuje :D
  21. Postaram się umówić Rozi na przyszły tydzień , a tymczasem obiecane zdjęcia . Rozi nie jest w stanie zrozumieć ,że nie wszędzie się zmieści :D :
  22. Ja myślę ,że na początek trzeba poprosić jakąś cioteczkę z Łodzi ,żeby poszła do Cicheckiego z wynikami Rozi , jak coś to ja znam z Łodzi Asik007 , na pewno pomoże , pytałam też mojego weta ( wcześniej miał lecznicę w Łodzi ) i też poleca dr Cicheckiego .
  23. Evelka odpisałam na pw , ale z tego co piszecie to ja chyba znam przypadkiem tego myśliwego i jeśli to ten o którym myślę to bez wizyty można psa oddawać , ale sprawdźmy .
  24. [quote name='Dada M']:) Ania - dotarły na maila zdjęcia rtg ?[/QUOTE] dotarły :)
×
×
  • Create New...