-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
U suni wszystko ok , rano była jeszcze przestraszona , ale po południu było już lepiej , całkiem nieźle chodzi na smyczy co znaczy , że jednak na niej kiedyś chodziła , teraz musimy się zastanowić czy liczymy na to że od 1 kwietnia sonia idzie do schronu, czy staramy się ją utrzymać w hoteliku . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię wieczorem do Donki , dowiem się jak tam nasza malutka i postaram się jakiś tekst napisać , ale u mnie z tym kiepsko , no i chyba warto na lepsze foty poczekać . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Już poprawiam w rozliczeniu :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Doszła kolejna wpłata od Izabela R. - 10 zł -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Chciałam prosić o podnoszenie bazarku dla suni , dwa posty wyżej jest link . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla nini i jeszcze jednej Onki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/204506-Prostownica-ciuchy-i-wiele-innych-dla-Onek-Manty-i-Soni-do-25.03?p=16533223#post16533223[/url] -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Tymonka replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='PACZEK']Błagam odpuść anja ratowała życie innego psa (zobacz proszę jej wątek)dla dobra Ciapka który dalej jest w niebezpieczeństwie skupmy się jak mu pomuc.Z tego co wiem nieoficjalnie będziesz mieć zapewnioną pomoc przy łapaniu psa.:lol:[/QUOTE] To ja pokręciłam , chyba za dużo już tego wszystkiego , ale przeprosiłam i mam nadzieję , że jest ok , a tymczasem dla rozluźnienia atmosfery zapraszam na zakupy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/204506-Prostownica-ciuchy-i-wiele-innych-dla-Onek-Manty-i-Soni-do-25.03?p=16533223#post16533223[/url] -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Tymonka replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_animali'][B]Anja2201[/B]-nie mów że nikt Cię nie prosił o pomoc,bo wczoraj napisałam do Ciebie i zapytałam czy byłaby możliwość pomocy w dzisiejszej akcji. I pozwolę sobie przytoczyć Twoją odpowiedź: "Niestety akurat jutro nie dam rady bo zawożę sunię do Donki." I proszę nie pisać nieprawdziwych informacji. I bardzo Ci dziękuję [B]edek[/B] za Twoje zaangażowanie i pomoc. Tę lekcję życia na dogomanii zapamiętam na długo :)[/QUOTE] Przepraszam , zwracam honor , pokręciły mi się wątki . -
Może ktoś ma ochotę na zakupy ???? Misz - masz dla dwóch oneczek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/204506-Prostownica-ciuchy-i-wiele-innych-dla-Onek-Manty-i-Soni-do-25.03?p=16533223#post16533223[/url]
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
Tymonka replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
A ja mam parę pytań i próśb , po pierwsze jeśli wasze kłótnie mają pomóc w znalezieniu domu lub deklaracji to zapraszam na moje wątki bo tam też wszystkiego brakuje , po drugie pisałam na początku wątku , że jeśli będzie problem z łapaniem i wsadzaniem do auta Ciapka to chętnie pomogę , jestem osobą ze sporym doświadczeniem , ale z mojej propozycji nikt nie skorzystał . I PACZEK i Ocelot znam z innych wątków i wiem , że oboje pomagają jak potrafią i obojgu wam należą się podziękowania , więc bardzo proszę skupmy się na pomocy Ciapowi , a nie wzajemnym oczernianiu się . Nadal podtrzymuję swoją propozycję pomocy , tylko dajcie znać kiedy bo ten tydzień mam zajęty . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam do domu , Sonia ( a dokładnie to pozostawiłam Donce nadanie imienia suni) okazała się kochaną przylepą , zero agresji :):) Jest super , ale teraz potrzeba kasy , ja zaraz robię bazarek . Aniu przepraszam , że nie dałam znać , że jedziemy , ale od rana było tyle stresów czy wszystko pójdzie ok , że zapomniałam spisać twojego numeru . -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Chciałam zaprosić do Soni która bardzo potrzebuje pomocy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203740-Pi%C4%99kna-ONka-skazana-na-okrutn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-.POMOCY-[/url]!!!!!! -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Aniu ale resztę Ryśkowych pieniędzy dostały Kora Misia i Kajka .Za co bardzo dziękujemy , i zapraszamy na wątek kolejnej bidy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203740-Pi%C4%99kna-ONka-skazana-na-okrutn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-.POMOCY-[/url]!!!!!! -
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Tymonka replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ja też chciałam zaprosić na wątek Onki Soni , bardzo potrzepujemy pomocy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203740-Pi%C4%99kna-ONka-skazana-na-okrutn%C4%85-%C5%9Bmier%C4%87-.POMOCY-!!!!!!?p=16529341#post16529341[/url] -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zmieńmy małej imię o na Ada nie reaguje , a na Sonia tak . A teraz niespodzianka , sunia zamknięta na podwórku , szykujemy się powoli do drogi. Daj chrupka : [URL=http://img835.imageshack.us/i/p1150433.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3250/p1150433.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img156.imageshack.us/i/p1150439w.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5734/p1150439w.jpg[/IMG][/URL] lubię smyranko pod brodą :) [URL=http://img855.imageshack.us/i/p1150456.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4092/p1150456.jpg[/IMG][/URL] i jedno ładniejsze bo się pogoda poprawiła : [URL=http://img607.imageshack.us/i/p1150469.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9896/p1150469.jpg[/IMG][/URL] -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Narazie to nie mogę się z Donką skontaktować , mam nadzieję , że rano się uda . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Myślę , że do jutra będzie bezpieczna bo wszystkim opowiadam , że jutro ją zabieram . Kupiłam suni smycz , obroże i sedalin - 15 zł (niestety nie mam rachunku , ale jak ktoś bardzo chce zobaczyć to w poniedziałek pojadę i wezmę ) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
właśnie wróciłam od Ady , dobrze , że ją w niedzielę zabieramy bo jest coraz bardziej przestraszona , nie chciała do mnie podejść , ale nakarmiłam ją z ręki i znów jest między nami ok :) [B]Wpływy na konto :[/B] WIKTORIA F.- 20 zł Negrita8 - 50 zł ARIM- 30 zł Razem : 100 zł -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_animali']Czyli Ada na 100% jedzie do Donki??[/QUOTE] Tak w niedzielę. -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania i Kajber']Dzięki Anja , daj mi proszę znać choć SMS-em ( 505105026) w niedzielę, jak Ada będzie już bezp., bo chyba nie będę przy kompie.[/QUOTE] Ale chyba jednak podamy jej coś na uspokojenie bo jechać będzie mój tz (lat 25 ) i nie chciała bym po drodze jakiś problemów . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ok , czyli na razie w niedzielę zawożę małą do Donki , a później będziemy myśleć co dalej . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy :) -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania i Kajber']Kasy oczywiście nie ma, ale problemem jest jak zwykle transport - ponieważ Onkę trzeba zabrać "od ręki", a transport jest tylko do Donki, no to poki co, trzeba Adę do Donki. [B][U]Anja- miejsce u Donki już jest, można sunię wieźć w każdej chwili, nie czekać, aż miejscowy "kwiat młodzieży" coś jej zrobi .[/U][/B] [B][/B] Hotel Kudłate i Łaciate, Promna Kolonia 120a, 26-803 Promna, tel. 605112881 Mnie na dogo nie ma w weekend, jakby co: 505105026. Ale ponieważ wydaje mi się, że problem z kasą jednak będzie, nie odrzucajmy propozycji bezpłatnego kojca u PACZKA - może transport sie znajdzie. Najważniejsze, żeby Adę jak najszybciej gdzieś "zadekować" i myśleć, co dalej.[/QUOTE] Ja nie odrzucam propozycji PACZKA ja tylko próbuje się dowiedzieć czy jego DT jest bezterminowe , czy tylko (albo aż) do 1 kwietnia , może udało by mi się znaleźć jakiś transport , ale jeśli dt jest na 10dni to bez sensu . -
Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Mamy pierwsze pieniążki : WIKTORIA F. 70 zł