-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
Tymonka replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Ja już nawet tą aukcję wystawiłam , ale nie wiem czemu przeniosło mi ją do archiwum ( którego zresztą za nic nie potrafię znaleźć ) , napisałam do pomocy technicznej , że mają mi moją aukcję w tej chwili oddać , bo ja się napracowałam , ale nie odpisują , więc jutro zrobię drugą bo dzisiaj mi już sił brak . -
Łaciatka już w swoim własnym domu oby na zawsze :)
Tymonka replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Śliczna malutka , jutro rano zrobię jej allegro :) -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wydaje mi się , że się po prostu nie dogadałyśmy , może ja się źle wyraziłam . -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękuję Czarodziejko :) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Misia i Kaja dostały 90 zł od kundelkowej skarbonki za co ogromnie dziękujemy :):) -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
300 zł to za 14 kg karmy i 10 puszek ( dla rekonwalescentów ) . W scanodylu narazie przerw nie ma , dziewczyny jeśli karma jest dla was za droga (a mam ją po cenach hurtowych ) to możecie kupować i mi wysyłać . Zresztą jak dzwoniłam zapytać czy zamawiać to mówiłam , że to będzie 300 zł Rozliczenie dokładne : 29 zł – jedzenie (gotowne) 100 zł- puszki RC convalescence suport sztuk 10 200 zł RC gastro intestinal 14 kg 60 zł scanodyl 30 tabletak = 389 zł Dostałam 307zł + 50zł = 357 zł Roza ma jeść RC do momentu jak przytyje później można pomyśleć nad czymś tańszym , wiem że hill's ma podobne karmy . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozia dostanie dzisiaj dopiero karmę , tylko to co mi przelałaś nie starczy na puszki i suche , ja mam u siebie 247 zł Rozy , do tej pory , jedzenie wyszło jakieś 30 zł , a za karmę zapłacę koło 300 zł , czyli 330 zł , ale dokładnie podam wieczorem , jak będę wiedziała ile zapłacę . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Nam faktury nie trzeba, pieniążki są dobrem wspólnym, wpłacają dobrzy ludzie, aby pomagać starszym psiakom, a ten minimalny zwrot pieniędzy, to zabezpieczenie, aby Skarpeta nie splajtowała. Na leczenie maksymalna kwota do wzięcia to 150 zł, z czego trzeba zwrócić 37 zł 50 gr![/QUOTE] A jak to wygląda dokładnie ?? Kiedy mamy zwrócić te 25 % ?? Zrobię bazarek na ten zwrot , ale to może potrwać do 3 tygodni . -
A ja chciałam poprosić o pomoc dla Misi i Kai , Dwie starsze sunie , jedna z podejrzeniem nowotworu , druga to jej siostra , nie mamy pieniążków na diagnozowanie i utrzymanie suniek . [url]http://www.dogomania.pl/threads/191806-Misia-i-Kaja-uratowane-z-pod-ig%C5%82y-w-DT-u-czarodziejki-.-Brakuje-deklaracji-[/url]!!!!
-
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To trzymamy kciuki z całych sił :) -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak , doszedł w sobotę , przepraszam , ale miałam zakręcony weekend strasznie i zapomniałam napisać . Bardzo dziękuję :) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Zgłosiłam sunie na wątku Soemy, ale być może ktoś je już tam zgłaszał? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)?p=16161880#post16161880[/URL] Anja, czy mamy pieniążki na Misię? Fona - może przelej tylko za Kaję, żeby nie było bałaganu.[/QUOTE] Niby mamy , ale za to nie mamy na utrzymanie :( Ja z bazarku będę miała około 100 zł -
A no wesoło , ale teraz nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak mogłam mieć jednego psa ?? Przecież tak się chyba nie da:roll:
-
ja czwórkę to mam swoich i też bym nie zamieniła , nawet Tymonka panikarza zawsze z własnym zdaniem (zawsze innym niż moje ) , reszta (3) to tymczasy :D
-
[quote name='hanek']Anja2201 kochana! Jak sobie radzisz z takim stadkiem? Podziwiam Cię! Tymuś :loveu:[/QUOTE] Powiem Ci , że przy 4 psie to już każdy następny nie robi różnicy , trochę długo trwa karmienie itp . no i nie ma dłuższych wyjazdów bo jakoś chętnych brakuje do zostania z moim stadem , ale jest super :):) a to wszystko dzięki wam :)
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi szkoda malutkiej , miało być tak pięknie ... A teraz realnie : trzeba zbierać kasę na prześwietlenie płuc , żeby sprawdzić czy są przeżuty , trzeba się przygotować , że Kaja może być na dożywotnim DT u Czarodziejki = deklaracje , trzeba szukać nowego DT , DS dla Misi nie możemy zostawić Czarodziejki samej z problemem , to my jesteśmy odpowiedzialne za dziewczyny !! Dzisiaj już nie mam siły właśnie wróciłam z Łodzi robiłam rtg i endoskopię kotu , nie mam siły , jutro zacznę działać i bardzo was proszę o pomoc !!!~! -
Jak na jego możliwości dopisuje , fotek nie tylko z Kluskiem brakuje , mieszka z nami jeszcze Kiara vel Stara Baba , Kama mix kaukaza i staruszka Rozia :) Także wesoło mamay , a Tymuś wszystkich bardzo kocha :)
-
Zagląda ktoś tu jeszcze ?? Tymuś się przypomina : Tak zazwyczaj śpi Tymonek : [URL=http://img153.imageshack.us/i/p1130509.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2104/p1130509.jpg[/IMG][/URL] Na psiowym fotelu : [URL=http://img153.imageshack.us/i/p1130575.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8947/p1130575.jpg[/IMG][/URL] Z Ufą : [URL=http://img607.imageshack.us/i/p1130764.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6315/p1130764.jpg[/IMG][/URL] Z Oksą : [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1130961h.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2212/p1130961h.jpg[/IMG][/URL]
-
a takie maleństwo było , pamiętam jek si ę gramolił na łużko z gipsme na łapkach i jak go nosiłam pod pachą zanim się nauczył chodzić w gipsie :) Moje słodkie maleństwo ,a teraz takie cielątko . A ty się przyznaj , że go sterydami faszerujesz :D
-
Kasia pokaż nam Tutunia a nie jakieś cielątko:mad::evil_lol:
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']to prosze o numer konta :)[/QUOTE] Tylko nie wiem czy mój , czy lepiej od razu do kliniki przelew puścić ??