Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Jakiś czas temu znalazłam w lesie psiaka ciocia Asik007 załatwiła suni DT i się zaczęło mała broniła pani , na innych warczała , dziabała , tak jak Tobi broniła swojej pańci , w momencie jak została zabrana na inny tymczas przeszło , nie było ukochanej pani , nie było kogo bronić , może pomyślcie o tym , nasza sunia Zarka grzeje dupcie we własnym domku , a była bardzo nie adopcyjna . Mmd może kojarzysz Zarkę ??
  2. [quote name='dominikabankert']wysłałaś mi paczke????[/QUOTE] Tak ......
  3. [B]Wpływy na styczeń:[/B] marzenkap - 20 zł anja2201 - 49 zł Lazy - 20 zł Marinka - 30 zł
  4. [quote name='ilon_n']Aniu, masz na myśli byłego właściciela? Czy potencjalny domek, bo się zgubiłam .. edit Aniu wysłałam Tobie kontakt tel do ludzi w sprawie Manty .. napisz proszę czy coś z tego wynikło ..[/QUOTE] Mam na myśli byłego właściciela , a dzwonić będę za jakieś 2 godziny bo nic na karcie nie mam
  5. dla Oksy - 7 miesięcy , mix wyżła niemieckiego , podejrzewam ,że facet chciał pseudo rozkręcać . Ma mnóstwo energii , więc potrzebuje dużo ruchu , mieszkanie w bloku ok , ale z długimi i wyczerpującymi spacerami , jak się nudzi podczas nie obecności właścicieli potrafi niszczyć , u mnie na czas naszej nieobecności przebywa w klatce , to samo na noc , raczej utrzymuje czystość w domu , ale wiadomo to jeszcze dzieciak więc może się zdarzyć . Zresztą pani miała wyżła ( odszedł ze starości , miał 156 lat ) więc temperament zna.
  6. Szykuje nam się domek dla Oksy , trzymamy kciuki :cool3::cool3:
  7. [quote name='doddy']Zmylił mnie więc Twój nick :)[/QUOTE] Nie , nie ! Ja owszem jestem Ania , ale Ocelot też i nie wiedziałam do której z nas to , no namieszałam :D
  8. A ja myślę , że to nie kwestia stresu tylko mojej głupoty , Rozia do kompania dostaje michę ( co by się miała czym zająć i żeby jej się dobrze kojarzyło ) no i pojadła , ja dodatkowo pomasowałam brzucho przy myciu i wyszła z tego koopa :D A jest tu trochę ciotek z Warszawy , a ja szukam kogoś na wizytę p.adopcyjną na Żoliborzu
  9. Ja chciałam na Rozie naskarżyć:mad::mad: Ponieważ nie możemy się pozbyć smrodku Roziowego , dzisiaj panienka była kolejny raz kompana i chyba w ramach protestu podczas płukania zrobiła koope do wanny :angryy::angryy: i cała się w niej wypaprała :shake:
  10. [quote name='Karilka']Taak - u nas poszło 15kg w miesiąc i w tym miesiącu też tak będzie. Do tego moje dwa, w tym jeden, który też 15 spokojnie wciągnie nosem na miesiac, sznaucerek z delikatnym żołądkiem - tutaj tylko papki (kurak, ryż, gotowane warzywa zmielone w mixerze) do tego leki, suplementy.. Eh. Ona ma tak 43 - 45 w szyjce. Silna jest jak byk. Juz ślemy adres[/QUOTE] Rozumiem , u mnie oprócz Oksy , 3 łobuzy schodzi jakieś 30-40 kg miesięcznie i Kiara schorowana staruszka na diecie weterynaryjnej i lekach dosyć drogich , a tak apropo szukam od jakiegoś czasu , ale nikt nie ma essentiale forte i amylanu w każdej ilości ciut taniej niż w aptece .
  11. Myślę , że taka która pasuje na moją Oksę powinna być dobra nie ?? Podaj adres , w środę będę wysyłać paczki bazarkowe to i obróżkę ze smyczą wyślę , tak myślę co jeszcze jest potrzebne oprócz kasy , bo akurat z tym u mnie krucho , ty wiesz ile taki dorastający cielak potrafi zjeść ,a Oksa ze względu na tą swoją krzywicę je RC maxi junior .
  12. [quote name='doddy']Aniu, podaję Ci konto fundacji. AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych [B]Adres:[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37, 02-143 Warszawa [B]Konto bankowe:[/B] 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463[/QUOTE] Nie wiem do której to Ani :D , jak tylko dotrą pieniążki to przeleję
  13. Kama ma allegro cały czas , dziewczynom też zrobię jak będą lepsze foty .
  14. Kamisia : [URL=http://img222.imageshack.us/i/p1130983m.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6088/p1130983m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/p1140019.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1858/p1140019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/p1140084.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8351/p1140084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/p1140111g.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9193/p1140111g.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ja mogę shilce podarować smycz i obroże jeśli są potrzebne :)
  16. A ja poproszę dane do przelewu , z bazarku powinno być 35,50 zł dla Wery
  17. Może komuś się przyda : Bazarek ogłoszeniowy dla Manty , Kory , Misi i Kai : [url]http://www.dogomania.pl/threads/200392-Pakiet-og%C5%82osze%C5%84-za-jedyne-8-z%C5%82-)-dla-Manty-Kory-Kai-i-Misi-do-30.01-!!!?p=16126859#post16126859[/url]
  18. Może komuś się przyda : Bazarek ogłoszeniowy dla Manty , Kory , Misi i Kai : [url]http://www.dogomania.pl/threads/200392-Pakiet-og%C5%82osze%C5%84-za-jedyne-8-z%C5%82-)-dla-Manty-Kory-Kai-i-Misi-do-30.01-!!!?p=16126859#post16126859[/url]
  19. [quote name=':: FiGa ::']Poczekaj, ja podziekowalam Ci za to ze info dalas, bo dzieki temu mozemy mu pomoc, przeciez nie jestes winna tego co sie temu psu dzieje.. przepraszam za nieporozumienie :lol:[/QUOTE] To ja przepraszam , że tak wyskoczyłam , ale ostatnio na dogo nie wiadomo czego się spodziewać , jak byście potrzebowały jakiejś pomocy dla tamtego psiaka to pisz .
  20. [quote name=':: FiGa ::'] Anja, dzieki![/QUOTE] Ja bardzo przepraszam , ale sama mam za dużo psiego nieszczęścia na głowie żeby pomóc , liczyłam ,że tu się ktoś znajdzie .
  21. Znalazłam właśnie coś takiego , trzeba pomóc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/200306-Pomoc-!!!-dla-przyb%C5%82%C4%99dy-co-mam-zrobi%C4%87[/url]
  22. Aniu może by Oczkę tu wrzucić : [url]http://www.dogomania.pl/threads/200320-Kujawsko-pomorskie-%C5%9Bredni-ma%C5%82y-grzeczny-piesek-suczka-do-3-lat[/url] I pytałam , ale nie dostałam odp. , robić małej allegro ??
  23. A czy Oczka ma allegro ?? Jak nie to ja zrobię .
  24. [quote name='lawinia'] Nie widzę przeszkód,trzeba jak najprędzej umówić się z lekarzem wet i przeprowadzić zabieg,a ja zapłacę.[/QUOTE] Super , bo powiem szczerze , że przeraża mnie wizja ewentualnej cieczki i zamykania Kamy , dla niej była by to trauma , bo to pies stróżujący , tzn. szczeka i straszy dopuki ktoś na podwórko nie wejdzie , jak już wejdzie to idzie się łasić , zresztą zapraszam do odwiedzeni naszej Misi :) zmieniła się bardzo .
  25. a ja chciałam tak nieśmiało przypomnieć o sterylce Kamy:oops::oops:
×
×
  • Create New...