Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Poznał moją Kamę bo musi na siku wychodzić , chciał jej koniecznie na głowę wejść :) Także do psów ok .
  2. To może Kiler brata potrzebuje:)
  3. Bardzo przepraszam za offa ale sami zobaczcie : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p\=16437620#post16437620[/url]
  4. Bardzo przepraszam za offa ale sami zobaczcie : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p\=16437620#post16437620[/url]
  5. Bardzo przepraszam za offa ale sami zobaczcie : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p\=16437620#post16437620[/url]
  6. Bardzo przepraszam za offa ale sami zobaczcie : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p\=16437620#post16437620[/url]
  7. Bardzo przepraszam za offa ale sami zobaczcie : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p\=16437620#post16437620[/url]
  8. Bardzo przepraszam za offa ale sami zobaczcie : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p\=16437620#post16437620[/url]
  9. Bardzo przepraszam za offa ale sami zobaczcie : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p=16437620#post16437620[/url]
  10. wątek maluszka : Maleństwo z odmrożonym brzuszkiem porzucone w szczerym polu : [url]http://www.dogomania.pl/threads/203572-2-miesi%C4%99czne-male%C5%84stwo-porzucone-w-polu-odmro%C5%BCony-brzuszek-szukamy-DT-DS-!?p=16437620#post16437620[/url]
  11. [CENTER]Maluszka znalazłam z ciocią Asik007 na łące pod lasem , gdzie nie ma zabudowań , psiak siedział na polu , ma odmrożony brzuszek co znaczy , że to nie była jego pierwsza noc w tym miejscu . Mały ma około 3-4 miesiące , będzie średnim psiakiem . U mnie zostać nie może , ostatnio mam konflikty między psami , moja starsza sunia po bójce z resztą stada ma niedowład nóżki ( na szczęście się cofa ) , nie mam teraz warunków na kolejnego psa , nie będę narażać jego i reszty stada . Bardzo proszę o pomoc , mały jest u mnie , ale zamknięty w budynku gospodarczym , a to nie jest miejsce dla takiego brzdąca . Fotki : [URL=http://img812.imageshack.us/i/p1140744.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2787/p1140744.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img840.imageshack.us/i/p1140750.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/9286/p1140750.jpg[/IMG][/URL] brzusio : [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1140759q.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2258/p1140759q.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  12. Jestem , ale nie mam niestety jak pomóc , sama szukam pilnie DT dla szczeniaka znalezionego dzisiaj w polu .
  13. Identyczny akita jest u mnie na wsi , może to tego ktoś przygarnął ??
  14. Wiesz co nie wiem czy to ulica czy dzielnica , jak poprosiłam , żeby pani podała bliższe okolice zamieszkania podała właśnie Brynów , orzeszek ( a i jeszcze mi się zdaje Mikołów ) .
  15. [quote name='maciaszek'] A gdzie w Katowicach? Jaka ulica/dzielnica?[/QUOTE] Okolice Brylowa , Orzeszka tak podała pani ( jeśli dobrze zrozumiałam to są to dwa różne miejsca bo pani jest w trakcie przeprowadzki )
  16. [quote name='saphira18']Kielce to nie nasz rewir i daleko z Katowic ;)[/QUOTE] Nie wiem jak ja to zrobiłam , szukam oczywiście kogoś z Katowic nie Kielc , nie wiem co mi się pokręciło . Więc może ktoś chętny ???
  17. wczoraj nam nie poszło , a teraz czekamy do poniedziałku , najważniejsze , że Rozia już nie krwawi , czuje się super , ma apetyt jak wilk :) Wszystko jest ok , ale siuśki trzeba zbadać tak czy tak .
  18. [quote name='Anja2201']Szukam pilnie kogoś do przeprowadzenia wizyty PA w Kielcach , pani już dosyć długo czeka , a domek wydaje się fajny , dał by ktoś radę ??[/QUOTE] Może jednak ktoś się znajdzie ??
  19. Mam ogromny problem ze złapaniem sików Rozia nie życzy sobie towarzystwa przy sikaniu , już 3 dzień próbuje złapać siki i nie mogę , ale krwawienie ustało .
  20. Szukam pilnie kogoś do przeprowadzenia wizyty PA w Kielcach , pani już dosyć długo czeka , a domek wydaje się fajny , dał by ktoś radę ??
  21. a ja zaraz robię przelew dla Ciebie :)
  22. Myślę Czarodziejko , że Ty odeślij i napisz mi ile mam Ci dosłać za Misię , bo jest nadal nie opłacona .
  23. Niestety Rozia dzisiaj wybitnie nie współpracowała i co jej się nie zdarza , nalała rano w domu , więc nic nie złapałam , ale jutro będziemy dalej próbować .
  24. _Lara ja zrozumiałam przez telefon Brylów , ale może źle zrozumiałam , nie mniej nadal szukam kogoś do tej wizyty , domek wydaje się super , a sunia siedzi już u mnie ze 4 miesiące .
×
×
  • Create New...