Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Szukam kogoś do zrobienia wizyty przed adopcyjnej w Katowicach , okolice Brylowa ( jakoś tak ) .
  2. Napisałam post , wszystko opisałam wszystko i mi go zżarło:angryy::angryy: Więc Rozi nie ma problemów z trzustką raczej bo ma koopy super , nie pamiętam u niej rozwolnienia czy zatwardzenia , a tak objawia się trzustka ( wiem bo u mojej suni nie trzustka nie pracuje , wystarczy kruszynka chleba i mamy 3 dni rozwolnienia ) , ale jest problem Rozia krwawi z cewki moczowej , podejrzewam , że to zapalenie pęcherza , w poniedziałek będziemy łapać siuśki i zobaczymy .
  3. U Rozy wszystko po staremu , nabrała trochę energii po tej nowej karmie , ale znacznej poprawy w wadze nie ma . Rozia większą część dnia przesypia , a jak nie śpi to uwielbia włazić pod nogi i kręcić się tam gdzie akurat nie powinna :D
  4. Nie mam , podaj wszystkie dane , kwote ( bo w końcu nie wiem ile ) i co napisać w tytule .
  5. Czarodziejko to może ja opłacę tą sterylkę , a te pieniążki co dostaniesz pójdą na opłacenie twojego dt ??
  6. [quote name='Energy']No cóż, nie tylko Twój:cool3:świat byłby piękniejszy:diabloti:[/QUOTE] a jak by tak tz zamienić na maluszki , to było życie :D tylko kto by to całe towarzystwo wyżywił:roll::roll:
  7. Doszło , zapomniałam napisać , przepraszam i bardzo dziękuję !
  8. Bo coś mi dzisiaj nie idzie , nie mogę go za nic w świecie podlinkować , a ostatnio mi się udało i już miałam nadzieję , że się naumiałam :(
  9. Rybko to wznawiać mu cafeanimal ???
  10. Hotelk już opłacony teraz musimy jeszcze uzbierać na transport (Ilon_n) 140 zł i Manta nie zostawi za sobą długów .
  11. Ja mogę robić cafeanimal co 3 dni może trafi do metra .
  12. [quote name='magenka1']ja dzisiaj przełam jedną ratę za skarpetę tak, żeby nasze dziewczyny nie miały długi i jak się miewają?[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękujemy :)
  13. brakuje nam jeszcze 92 zł , ktoś dołoży ???? Dzisiaj powinnam zrobić przelew, a nie ma z czego :(
  14. Nie wpadłam na pomysł , że ten grzeczny , poukładany i spokojny psaik ( najspokojniejszy z całej mojej gromady ) może coś takiego wymyślić . Na szczęście cieczki już nie ma .
  15. Kamisia dostała parę dni temu cieczkę , od razu pojechałyśmy na zastrzyk i cieczki już właściwie nie ma , ale dla bezpieczeństwa niunia była zamykana w budynku gospodarczym , dzisiaj pokazała jak bardzo jest z tego nie zadowolona , wychodzę rano , żeby ją wypuścić ,a miśka już biega po podwórku , poszłam sprawdzić jak jej się to udało , więc Kamisia wyszła na podwórko razem z połową okna :) na szczęście okno i tak było do wymiany w najbliższym czasie .
  16. Teoretycznie , ale raczej nie , są tylko z tego samego gospodarstwa . Może masz chwilę , żeby porozsyłać prośbę o pomoc , ja nie daje rady już .
  17. Bardzo proszę o pomoc , Manta ma domek super domek , ale pozostał dług w hotelu musimy go spłacić do 10 , czyli mamy 2 dni , a brakuje 200 zł . Błagam o pomoc !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13[/url]
  18. Jestem na zaproszenie , niestety nie dam rady pomóc finansowo , sama żebrzę gdzie się da na długi moich podopiecznych . Mogę tylko trzymać kciuki [SIZE="1"]a przy okazji zaproszę do Manty : http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13
  19. Przepraszam , za offa , ale tu tyle dobrych cioteczek : Bardzo proszę o pomoc , Manta ma domek super domek , ale pozostał dług w hotelu musimy go spłacić do 10 , czyli mamy 2 dni , a brakuje 200 zł . Błagam o pomoc !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13[/url]
  20. Przepraszam , za offa , ale tu tyle dobrych cioteczek : Bardzo proszę o pomoc , Manta ma domek super domek , ale pozostał dług w hotelu musimy go spłacić do 10 , czyli mamy 2 dni , a brakuje 200 zł . Błagam o pomoc !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13[/url]
  21. Przepraszam , za offa , ale tu tyle dobrych cioteczek : Bardzo proszę o pomoc , Manta ma domek super domek , ale pozostał dług w hotelu musimy go spłacić do 10 , czyli mamy 2 dni , a brakuje 200 zł . Błagam o pomoc !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195827-Manta-ma-domek-ale-d%C5%82ug-pozosta%C5%82-(/page13[/url]
  22. [B]Do 10 musimy opłacić hotel Manty , brakuje 200 zł , nie mam pojęcia skąd to wziąć , jeśli założę sama to moje psy nie będą miały co jeść , błagam pomóżcie mi opłacić Mantę !!!!!!!![/B]
×
×
  • Create New...