Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Ufcia ma DS od jakiegoś czasu , a ten DS to tak przez zasiedzenie sobie zdobła , zostaje z nami :)
  2. A ja wam opowiem historię :) Siedzę wczoraj w domu , wszystkie psy spacerują po podwórku ( czytaj. drą paszcze pod płotem na inne psy ) i nagle słyszę , jakiś obcy szczek ( pewna że go wcześniej nie słyszałam ) lecę zobaczyć co to za obcy pies mi wlazł na podwórko i jakim cudem ( podwórko ogrodzone , bez dziur płocie ) , wychodzę , a tam Rozia stoi z resztą psów i równo z nim drze paszczękę :D:D Widać zadomowiła się już na dobre .
  3. Czarne kwiatki za troszkę będą zmienione (pracuję nad tym :) ) wtedy postaram się nicki z dogo dać na początku
  4. [quote name='Margo05']Anja2201, i ja się cieszę, że tego nie zrobiłaś. Mimo wszystko mam nadzieję, że to był naprawdę ostatni raz, że już nikt, nigdy więcej, nie uzna domu Nadziei, czyli Wet-siostry, za odpowiedni. Anju, jeśli możesz to wpisz proszę na CK informację o tej sytuacji. Niech będzie wreszcie skutecznym ostrzeżeniem. Z uwagi na to, że to kolejna taka sytuacja w domu Wet-siostry, proszę o wpisanie tej informacji w pierwszym, względnie drugim poście. Nie wierzę, że Nadzieja zrozumiała "swój błąd" i nie będzie brała więcej zwierząt - dwa lata temu też to obiecywała, że nie, że absolutnie, bo ma świadomość zagrożeń... A dziś Tyrsa leży martwa, a Zefir i Bona znów szukają domu...[/QUOTE] Taka informacja jest na pierwszej stronie w pierwszym poście Czk .
  5. Wpłynęła deklaracja koleżanki managuy za październik .
  6. Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuję , ale jakoś mi twój post zginął wcześniej . Rozia czuje się dobrze , ostatnio uwielbia w ciągu dnia spać w klatce w której w nocy śpi Oksa . Scanodyl działa , Rozia chodzi dużo lepiej niż na początku , ale czasem ma problem z tym żeby wstać , jutro lub pojutrze jedziemy do wet zdjąć szwy z łapek .
  7. Tego psiaka pewnie mało kto pamięta ze schronu , ale jak już pokazujemy to ja też się pochwalę :) [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1130634.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9651/p1130634.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/p1130657.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6375/p1130657.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='fona']to pamiętajcie, proszę, że mam 210 zł, bo mi już się zaczyna mieszać, ile dla kogo trzymam w skarpecie ;)[/QUOTE] Będziemy pamiętać :)
  9. [quote name='gameta']Anju, a może da się listę czaenych dogomaniaków dać na pierwszą stronę?[/QUOTE] narazie dałam na pierwszej ostrzeżenie o wet-sistrze , ale pomyślę jak to pozmieniać.
  10. A ja napiszę tylko , że jak przejmowałam Czk to wet-siostra pisała do mnie prośbę o usunięcie jej z Czk , teraz bardzo się cieszę , że tego nie zrobiłam .
  11. [quote name='fona']słabo to wygląda ja mam wciąż ok. 200 zł dla suń[/QUOTE] Trzymaj te pieniążki na sterylki , mam nadzieję ,że uda się uzbierać na następny miesiąc , a sterylki też są bardzo ważne .
  12. Rozliczenie deklaracji czyli kto wpłacił , kto nie : [URL=http://img707.imageshack.us/i/rozliczeniemisiikaji.png/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/953/rozliczeniemisiikaji.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [quote name='leni356']Ten krokodyl też od Was : [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6f911b993f4f4cfa90d1c69179554c50,14,19,0.jpg[/IMG][/QUOTE] A ja chyba wiem co to za krokodyl , moja pierwsza schroniskowa miłość ??
  14. Kawa i herbata dla Misi i Kai : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199844-Kawa-i-herbata-dla-misi-i-kai-do-20.01-do-godziny-20-00-.-ZAPRASZAMY-!!!!!!?p=16075429#post16075429[/url]
  15. Zapisuję , porozsyłam później .
  16. Brakuje 50 zł , ja niestety już nie mam skąd dołożyć Rozliczenie Wpływy na Listopad : Beta I Czat - 100 zł Linssi - 100 zł Lazy - 20 zł Iv_ - 20 zł AIMEZ_MOI - 15 zł marzenkap - 30 zł Havanka - 15 zł MARINKAA 15 zł Saphira - 50 zł bazarek - 23 zł + 12 zł + 5,20 zł +11,70 +12 zł + 8 zł Szarotka - 10 zł Dominika B. - 30 zł LUCYSXY - 100 zł MMD - 50 zł magenka1 - 10 zł Razem :636,20zł Wpływy na grudzień : MARUDA666 SONEK666 - 50 zł Havanka - 15 zł marzenkap - 20 zł Bazrek - 40 zł Lazy - 20 zł Wydatki : Opłata za DT od 13.11 do 13.12 - 450 zł razem : 331 zł Wpływy na styczeń: marzenkap - 20 zł anja2201 - 49 zł Razem : 400 zł
  17. I jeszcze jeden dla wery : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199761-Bestselery-Poradniki-s%C5%82owniki-dla-Wery-i-Manty-.-Do-15-.01-ZAPRASZAMY!!?p=16069017#post16069017[/url]
  18. Poradniki , bestsellery itp…. Dla Wery i Manty : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199761-Bestselery-Poradniki-s%C5%82owniki-dla-Wery-i-Manty-.-Do-15-.01-ZAPRASZAMY!!?p=16069017#post16069017[/url]
  19. Poradniki , bestsellery itp…. Dla Wery i Manty : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199761-Bestselery-Poradniki-s%C5%82owniki-dla-Wery-i-Manty-.-Do-15-.01-ZAPRASZAMY!!?p=16069017#post16069017[/url]
  20. Pierwszy post zaktualizowany , jeśli mam coś jeszcze dopisać lub wkleić napiszcie .
  21. Przepraszam bardzo za ciszę , ale wątek zakładany był bardzo dawno na prośbę pani Prezes naszego Tozu , wtedy chciałam się podjąć pomocy Jasperowi , później pani prezes podjęła inną decyzję , a teraz jeśli jest ktoś kto chciał by wątek poprowadzić bardzo będę wdzięczna .
  22. [quote name='Evelka']Biedny Tutek... Jest już po konsultacji? Wiadomo coś więcej?[/QUOTE] Dostał mnóstwo leków , jak na moje oko to za dużo , no ale wet wie lepiej , czekamy na efekty .
  23. [quote name='Anja2201']Jakie leki teraz sunia bierze ??[/QUOTE] nie wiem czy ktoś zauważył
  24. ok to może ja się rozliczę :) 300 zł - DT 43 zł - jedzenie 20 zł - zabieg razem : 363 zł czyli zostało 307 zł które jednak wolała bym odesłać , będę zliczać wszystkie wydatki i na koniec miesiąca podawać i wy mi będziecie przelewać , bo nie chcę sama trzymać pieniążków Rozy , za dużo kasy już zbieram i nie chce się pogubić .
×
×
  • Create New...