-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Ufcia ma DS od jakiegoś czasu , a ten DS to tak przez zasiedzenie sobie zdobła , zostaje z nami :)
-
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja wam opowiem historię :) Siedzę wczoraj w domu , wszystkie psy spacerują po podwórku ( czytaj. drą paszcze pod płotem na inne psy ) i nagle słyszę , jakiś obcy szczek ( pewna że go wcześniej nie słyszałam ) lecę zobaczyć co to za obcy pies mi wlazł na podwórko i jakim cudem ( podwórko ogrodzone , bez dziur płocie ) , wychodzę , a tam Rozia stoi z resztą psów i równo z nim drze paszczękę :D:D Widać zadomowiła się już na dobre . -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Tymonka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Czarne kwiatki za troszkę będą zmienione (pracuję nad tym :) ) wtedy postaram się nicki z dogo dać na początku -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Tymonka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Anja2201, i ja się cieszę, że tego nie zrobiłaś. Mimo wszystko mam nadzieję, że to był naprawdę ostatni raz, że już nikt, nigdy więcej, nie uzna domu Nadziei, czyli Wet-siostry, za odpowiedni. Anju, jeśli możesz to wpisz proszę na CK informację o tej sytuacji. Niech będzie wreszcie skutecznym ostrzeżeniem. Z uwagi na to, że to kolejna taka sytuacja w domu Wet-siostry, proszę o wpisanie tej informacji w pierwszym, względnie drugim poście. Nie wierzę, że Nadzieja zrozumiała "swój błąd" i nie będzie brała więcej zwierząt - dwa lata temu też to obiecywała, że nie, że absolutnie, bo ma świadomość zagrożeń... A dziś Tyrsa leży martwa, a Zefir i Bona znów szukają domu...[/QUOTE] Taka informacja jest na pierwszej stronie w pierwszym poście Czk . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wpłynęła deklaracja koleżanki managuy za październik . -
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuję , ale jakoś mi twój post zginął wcześniej . Rozia czuje się dobrze , ostatnio uwielbia w ciągu dnia spać w klatce w której w nocy śpi Oksa . Scanodyl działa , Rozia chodzi dużo lepiej niż na początku , ale czasem ma problem z tym żeby wstać , jutro lub pojutrze jedziemy do wet zdjąć szwy z łapek . -
Tego psiaka pewnie mało kto pamięta ze schronu , ale jak już pokazujemy to ja też się pochwalę :) [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1130634.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9651/p1130634.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img233.imageshack.us/i/p1130657.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6375/p1130657.jpg[/IMG][/URL]
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']to pamiętajcie, proszę, że mam 210 zł, bo mi już się zaczyna mieszać, ile dla kogo trzymam w skarpecie ;)[/QUOTE] Będziemy pamiętać :) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Tymonka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Anju, a może da się listę czaenych dogomaniaków dać na pierwszą stronę?[/QUOTE] narazie dałam na pierwszej ostrzeżenie o wet-sistrze , ale pomyślę jak to pozmieniać. -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Tymonka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
A ja napiszę tylko , że jak przejmowałam Czk to wet-siostra pisała do mnie prośbę o usunięcie jej z Czk , teraz bardzo się cieszę , że tego nie zrobiłam . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fona']słabo to wygląda ja mam wciąż ok. 200 zł dla suń[/QUOTE] Trzymaj te pieniążki na sterylki , mam nadzieję ,że uda się uzbierać na następny miesiąc , a sterylki też są bardzo ważne . -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie deklaracji czyli kto wpłacił , kto nie : [URL=http://img707.imageshack.us/i/rozliczeniemisiikaji.png/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/953/rozliczeniemisiikaji.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kawa i herbata dla Misi i Kai : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199844-Kawa-i-herbata-dla-misi-i-kai-do-20.01-do-godziny-20-00-.-ZAPRASZAMY-!!!!!!?p=16075429#post16075429[/url] -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Tymonka replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
A gdzie ?? -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zapisuję , porozsyłam później . -
Manta ma domek , dług spłacony , wszystkim dziękujemy :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Brakuje 50 zł , ja niestety już nie mam skąd dołożyć Rozliczenie Wpływy na Listopad : Beta I Czat - 100 zł Linssi - 100 zł Lazy - 20 zł Iv_ - 20 zł AIMEZ_MOI - 15 zł marzenkap - 30 zł Havanka - 15 zł MARINKAA 15 zł Saphira - 50 zł bazarek - 23 zł + 12 zł + 5,20 zł +11,70 +12 zł + 8 zł Szarotka - 10 zł Dominika B. - 30 zł LUCYSXY - 100 zł MMD - 50 zł magenka1 - 10 zł Razem :636,20zł Wpływy na grudzień : MARUDA666 SONEK666 - 50 zł Havanka - 15 zł marzenkap - 20 zł Bazrek - 40 zł Lazy - 20 zł Wydatki : Opłata za DT od 13.11 do 13.12 - 450 zł razem : 331 zł Wpływy na styczeń: marzenkap - 20 zł anja2201 - 49 zł Razem : 400 zł -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden dla wery : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199761-Bestselery-Poradniki-s%C5%82owniki-dla-Wery-i-Manty-.-Do-15-.01-ZAPRASZAMY!!?p=16069017#post16069017[/url] -
Amstafka... w swoim domku:)dziękujemy Fundacji Ast
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Poradniki , bestsellery itp…. Dla Wery i Manty : [url]http://www.dogomania.pl/threads/199761-Bestselery-Poradniki-s%C5%82owniki-dla-Wery-i-Manty-.-Do-15-.01-ZAPRASZAMY!!?p=16069017#post16069017[/url] -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Pierwszy post zaktualizowany , jeśli mam coś jeszcze dopisać lub wkleić napiszcie . -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Tymonka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Przepraszam bardzo za ciszę , ale wątek zakładany był bardzo dawno na prośbę pani Prezes naszego Tozu , wtedy chciałam się podjąć pomocy Jasperowi , później pani prezes podjęła inną decyzję , a teraz jeśli jest ktoś kto chciał by wątek poprowadzić bardzo będę wdzięczna . -
[quote name='Evelka']Biedny Tutek... Jest już po konsultacji? Wiadomo coś więcej?[/QUOTE] Dostał mnóstwo leków , jak na moje oko to za dużo , no ale wet wie lepiej , czekamy na efekty .
-
ROZETKA - wyniszczona wiekowa dama, 19.10.2011 odeszła za TM
Tymonka replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok to może ja się rozliczę :) 300 zł - DT 43 zł - jedzenie 20 zł - zabieg razem : 363 zł czyli zostało 307 zł które jednak wolała bym odesłać , będę zliczać wszystkie wydatki i na koniec miesiąca podawać i wy mi będziecie przelewać , bo nie chcę sama trzymać pieniążków Rozy , za dużo kasy już zbieram i nie chce się pogubić .