Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Wunia dzięki :Rose::Rose: konto i buziaki na PW wyślę:) (Livka nie czytaj );)
  2. [quote name='Kinia1984']Wiesci od Wegi: wczoraj bylismy u weta, przy uchu nie dala nic zrobic wiec w domu sama jej czyscilam ucho jakims plynem pieniacym od weta. Pan wet dal Wedze duzo smakolykow:) dostala ostatnia porcje antybiotyku bo rana sie nie paskudzi. Wczoraj wysmarowalam Wege fiprexem. W sumie wczoraj fiprexem smarowalam hurtowo bo az 6 naszych psow hehe. Ucho swinskie rozpracowuje w 15 min:) Ciekawostka od weta: fiprex dziala max 2 tygodnie na kleszcze, a najbardziej oplaca sie kupowac ten nie w tubkach tylko w butli w sprayu, koszt 45 zł:) i tak samo skuteczny:) jeden psik na 1kg masy psiny. Benka psiknelam cale dwa razy a wege trzebaby 33 razy hehehe[/QUOTE] ło matko ..mój Nikuś waży 73 kg a Livka 55 kg.. po ile są cysterny?;)
  3. Wunia:) jak pięknie....szybko "przypędziłaś":multi::multi: pomóż nam dokończyć pakowanie Bakusia:)
  4. ok :drink1::popcorn::drinking::beerchug::drinka: a jutro urlop na żądanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Livka jesteśmy jeszcze w pracy;) pomału z tymi:drink1: bo skończymy w schronie:evil_lol:
  6. Mam już zgodę- allegro powinno być w weekend :multi: :multi::multi: Wunia dzięki za ...no wiesz sama za co;)
  7. super:) zostało 30 zł....ludziowie pomóżcie..piszcie PW czy coś..:modla::modla::modla:
  8. no super:) widać wiosna zapanowała :)
  9. Dobry pomysł z tym allegro- już napisałem do kogoś kto umie robić takie "odlotowe"- w końcu to Pilot, no,nie?;)
  10. acha i cos jeszcze:) Ustaliłem z ciocią zuziaM ,że zacznę robić ogłoszenia z tekstem który jest na wątku i z podaniem namiarów na hotelik.Jak bedą chętni do adpocji to decydują oczywiście dziewczyny z Tychów:)
  11. hehe...ale kombinujecie:) mnie chodziło o to by Dylanka sobie biegała luźno,ale z przypiętą długą linką...wtedy łatwiej bedzie ją złapać cioteczce zuziaM jak nie będzie chciała wracać do kojca....poprostu łatwiej złapać dłuuuugą linkę niż wiercipiętę:)
  12. niestety cicho....:( w przygotowaniu jest allegro..
  13. no filmik szok:) piękny....Muszę chyba pojechać kiedyś do Weszynoski-tam naprawdę jest pięknie...Co do filmiku to myslałem,że Pilot odleci jak helikopter tak kręcił tym ogonem;););)
  14. [quote name='Wunia']ale nie ma co się zadręczać ... róbmy swoje i pomagajmy tam gdzie możemy i próbujmy nawet, gdy wydaje się beznadziejnie. Na przykład Gapcio :loveu: wielki pluszak śpiący na śniegu, groźnie wyglądający i nieufny, a teraz? Grzeje doopkę na słonku u wuja Jamora :loveu: Udało się nam :loveu: Udało się nam pomóc już tylu psom :loveu: Warto się starać :loveu:[/QUOTE] święte słowa:)
  15. hejka.. załamka z tym Gacusiem...zawsze wkurza mnie jak się spóźnimy o dzień czy parę godzin tym bardziej jak jest nadzieja na lepiej....Kiedyś jechałem po psiaki do Wrocławia miały być dwa do domków stałych,ale jednego zagryzły psy przed wyjazdem...ehhhhhh .
  16. Ogłoszenia wykupione przeze mnie dopiero w przyszłym tygodniu:( kolejka się wydłużyła niestety
  17. trzymamy kciuki :thumbs::thumbs::thumbs:
  18. nie zawsze uda nam się zdążyć:-(...Gacuś biegaj za TM....
  19. przypnij jej długą linkę...:) i zobaczymy co spryciara zrobi??
  20. hehe....musiałem tylko co chwila ekran wycierać....i dziś lśni :D:D:D
  21. [quote name='Wunia']no, to wujo ćwiczy teraz poskramianie ciekawości :D[/QUOTE] oj ciężko mi to idzie:nerwy::nerwy:
  22. gupie blokady w pracy:( nie mogę obejrzeć filmiku:mad::mad::mad:
  23. No to Topik będzie kumplem Bakusia:multi::multi::multi: bo on też się tam wybiera po świętach:) jak zbierze te brakujące 40 zł deklaracji...;)
×
×
  • Create New...