[quote name='Kinia1984']Wiesci od Wegi: wczoraj bylismy u weta, przy uchu nie dala nic zrobic wiec w domu sama jej czyscilam ucho jakims plynem pieniacym od weta. Pan wet dal Wedze duzo smakolykow:) dostala ostatnia porcje antybiotyku bo rana sie nie paskudzi. Wczoraj wysmarowalam Wege fiprexem. W sumie wczoraj fiprexem smarowalam hurtowo bo az 6 naszych psow hehe. Ucho swinskie rozpracowuje w 15 min:)
Ciekawostka od weta: fiprex dziala max 2 tygodnie na kleszcze, a najbardziej oplaca sie kupowac ten nie w tubkach tylko w butli w sprayu, koszt 45 zł:) i tak samo skuteczny:) jeden psik na 1kg masy psiny. Benka psiknelam cale dwa razy a wege trzebaby 33 razy hehehe[/QUOTE]
ło matko ..mój Nikuś waży 73 kg a Livka 55 kg.. po ile są cysterny?;)