Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. ja myślę byś pogadała jeszcze z fachowcami na ten temat-którą metodę obrać...
  2. Monika namiary masz już na PW:)
  3. to ten domek o którym pisała Polubek?
  4. witam wszystkich...w sumie nie wiem co napisać -dzień dobry czy dobranoc Polubek?:razz:
  5. [quote name='Kisiaraf']Rusałeczko czy ktoś pytało Ciebie? Nikus jak są jakieś telefony?[/QUOTE] no póki co głucho u mnie:( nie wiem czy do Pianki ktoś dzwonił...ale pewnie nie bardzo....
  6. uda się....musi:) i nie ma innej opcji:) Majqa gdzie Twój entuzjazm?
  7. dzięki wszystkim...:) dogo jest..wielkie..ale nie tak jak ludziowie na nim:)szacun za taka akcję dla wszystkich:)
  8. to czekamy na wieści....:)
  9. ratujemy mu życie więc obojętnie w jakiej kolejności:) i bardzo dziękuję ,że jesteś :)
  10. tak,tak Alfa....masz rację to priorytet:)
  11. super...a my dopytamy o szczegóły w tym czasie:) dzięki:)
  12. nawet jak nie jest to zostanie..to do załatwienia,prawda Polubek?
  13. "Warto było czekać..na te piekne czasy-by na własne oczy cuda te zobaczyć" jak śpiewał już ktoś dawno temu....:) super Riki-bądź szczęsliwy:)
  14. pisałem do Temidy:) cześć Obraczus:)
  15. jestem...porozsyłam...
  16. Jak Ty to załatwiłaś Taygo? super:):):)
  17. Jestem Monika:) zaznaczam wątek..
  18. cudne te fotki:) Zgodnie z wczorajszą obietnicą wezmę tekst i fotki z pierwszej strony i wykupię ten pakiet ogłoszeń na bazarku dla Froda:)
  19. no nie...hejka Polubek.:) sami znajomi na tym wątku Frodo Ty fuksiarzu będzie dobrze:)
  20. :) cześć go-ja:) fajnie,że wpadłaś:)
  21. Hejka ciociu Wuniu:) no mówiłem,że fajnie?
  22. no pewnie:)
  23. bo w dobrym towarzystwie walczyć jest i łatwiej i przyjemniej:)
  24. Witaj Basiu:) Jak będzie więcej fotek to deklaruję jeszcze wykupienie pakietu 74 ogłoszeń na bazarku:)
×
×
  • Create New...