Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. No to szczegóły typu adresy, telefony poproszę na Pw...:)
  2. [quote name='Ellig']Nie ma za co :)...Rozumiem,ze pieniadze sa zbierane na konto fundacji?Czy istnieje jakas inna opcja?Ile lat ma Bratek? a moze potrzbna jest sucha karma?[/QUOTE] Tak na konto fundacji i na cegełkowe allegro...w pierwszej kolejności promocja allegro potrzebna bo najpierw trzeba dużo kasy na badanie psa w Brnie...
  3. Ok transport jest potwierdzony..:) wieczorem postaram się mniej więcej podać o której będę po Molly pod warunkiem że mi podacie adres:cool3:
  4. No super Ellig:) nasze pieniążki też już w drodze:)
  5. dziękujemy:) od Nemko wpłata już na koncie:loveu:
  6. No przestańcie:oops: przecież wszyscy tu jesteśmy po to by pomagać psiakom i sobie:)
  7. Witam cioteczki....co do mojego transportu to sprawa się krystalizuje i jest prawie domknięta.Jak dogadam szczegóły to się zgłoszę..Oczywiście mogę polukać jak już zajadę z Molly jak to na miejscu wygląda i porobić fotki.Ale to już jak zdecydujecie:) Myslę,że w ciągu paru godzin sprawa będzie z mojej strony jasna.:)
  8. [quote name='ocelot']No tak obrączuś myśli:)[/QUOTE] Obraczus działa:)
  9. ja myslę że to wszystkie opcje reklamowe są jak najbardziej pozytywne:) zamów Kaa:)
  10. Wujek da 20 jednorazówki:) jutro oki?
  11. Bratek "poleci" po kasiorkę na Facebook:) cioteczka go-ja go tam wstaawi:) dzięki Go-ja:loveu:
  12. No jestem ciotko Nijase:) potem polukam o co kaman bo teraz mnie gnębią w pracy:)
  13. No to rozsyłajmy teraz wątek i to allegro:) Bratku będzie dobrze:)
  14. Jesteśmy z Tobą Marysiu...dogo to jedna wielka rodzina...nie znamy się tu osobiście,ale każdy umie cieszyć się razem i płakać razem jak trzeba...Nie jesteś i nie zostaniesz sama..
  15. hejka cioteczki:) troszkę się tu "wiatru" narobiło;),ale to tylko dobrze dla Bratka:lol:.Zaproszę tu jeszcze kogoś kto może pomóc jak już ruszy allegro.
  16. tak ten pakiet już jest aktywny,,ale na razie cisza....zastanawiam się nad gazetowymi ..jak myślicie?
  17. Wujku Ubocze:) dziękujemy:) wpłata na koncie:)
  18. Cześć Staszku:) a cioteczki pamiętają i kasiorkę wysyłają;)dziękujemy za wpłaty Randzie i Elik:loveu::loveu::loveu:
  19. A wiecie,że "zajączki" chodzą i po świętach? do Rusałki przyszedł dziś w nocy....Agata51:loveu::loveu: "przejęła" deklarację stałą po Emigrantce.. Dziękujęmy ślicznie:loveu::loveu: Wpłata na koncie również od Natalijo:loveu::loveu:
  20. Przepraszam,ale jednak nie dam rady we wtorek:( to zbyt ryzykowne pojechać autem w takim stanie...:(
  21. [quote name='Poker']na jakie konto mam wpłacić?[/QUOTE] Na to co do tej pory czyli do mnie jak nie masz to wyślę PW:)
  22. Jestem i ja:) Dzięki Ellig za zaproszenie...zaznaczę :)
×
×
  • Create New...