[quote name='Ellig']Nie ma za co :)...Rozumiem,ze pieniadze sa zbierane na konto fundacji?Czy istnieje jakas inna opcja?Ile lat ma Bratek?
a moze potrzbna jest sucha karma?[/QUOTE]
Tak na konto fundacji i na cegełkowe allegro...w pierwszej kolejności promocja allegro potrzebna bo najpierw trzeba dużo kasy na badanie psa w Brnie...