Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Rusałko w górę:) i do domku zmiataj:)
  2. Shila masz ogłoszonka na: ojej.pl pineska.pl kupiepsa.pl przygarnijzwierzaka.pl krakusik.pl szerlok.pl ojoj.pl mamoferte.pl wybierzmiska.pl psiamania.pl petworld.pl olx.pl owi.pl info-kaków.pl katowice.cwirek.pl to na początek:)
  3. Dzięki:) ale super mają te psiaki:) ogon Pilota mówi wszystko:)
  4. działa ale inaczej....trzeba wjeść na swój profil..później na górze po lewej stronie kliknąć w listę użytkowników,później mniej więcej w środku ekranu po prawej strronie ekranu pod literkami jest wyszukiwarka "szukaj użytkowników" klikasz wpisujesz nick i jest:)
  5. [quote name='Kisiaraf']To cekamy na odzew z ogłoszeń. Ponawiam prośbę o wrzucenie wszystkich stron ogłoszeniowych do pierwszego postu łatwiej będzie coś "dokładać". Nikus dobra robota :)[/QUOTE] uczę się od Ciebie Kisiaraf:)
  6. Rusałeczko pokaż pycholek:)
  7. Wunia przez Ciebie wylecę z pracy:) no nie mogę....:)
  8. a na konto wpłynął zwrot za hotelik opłacony w marcu od P.Aliny:) 221 zł:)
  9. Pilociku masz ogłoszenia na: bono-polska.pl ojej.pl olx.pl kupsprzedaj.pl ale.gratka.pl ojoj.pl portalogloszen.pl oglosili.pl psiamania.pl mamoferte.pl ojejku jedno się jednak zdublowało:) a niby się pilnowałem...ale to nic zmieniłem rejon na małopolskę:)
  10. [quote name='Wunia']ja jestem pośrodku i mam wszędzie blisko :D:D:D:D[/QUOTE] to przyjedziesz wymiziać Pilotka w sobotę?;)
  11. Prośba do Weszynoski: prosimy o info z wyprzedzeniem kiedy zamawiać kolejną karmę...:)
  12. [quote name='ala123']Ale on nie jest w Zamościu. Nie można napisac,że w hoteliku w Krośnie? Zamość na końcu świata ,Krosno wprawdzie też ale wydaje mi się ,że tam ludziom bardziej po drodze niż do Zamościa.:lol:[/QUOTE] hehe...z tych końców świata da się dojechać do jego reszty-spoko:)
  13. [quote name='Maada']Tak Nikuś, ja to pisałam na wątku. Tylko on sie robi coraz dluższy ;) Poprosze Agę, żeby wpisała aktualne wpłaty w pierwszym poście. Przypomnij proszę czy to jest wplata jednorazowa czy deklaracja comiesięczna?[/QUOTE] na razie to jednorazowa wpłata,ale nie mówię,że ostatnia :)
  14. Dzięki Kisaraf:) pisz gdzie ogłaszasz bo ja też zamierzam to robić:) się uczę:) a co do miejsca pobytu to może jednak okolice Krosna i info ,że pomożemy w transporcie za zwrotem kosztów paliwa,jak myślisz?
  15. witam wszystkich:) myślę,że promocja Dylanki ,Balbinki i Dagusi to jest dobra droga do wyciągnięcia weteranek:) Trzeba nam się w ogłoszenia zaangażować...Ja się deklaruję:)
  16. no własnie ja też chciałem zapytać czy dotarła moja wpłata z 18.03?
  17. Ja myślę,że należy pomagać sobie:) Mika nie ucierpi..ZuziaM nie zwariuje ,a Chojrakowi damy szansę...jestem na TAK:)
  18. Wpłynęły pieniążki na hotelik od Agaty51:loveu: ślicznie dziękujemy:)
  19. kurcze musimy coś ruszyć z tym dt....no nie wierz,że to się musi skonczyć źle....przecież to nie jest ogromny agresywny psiak...
  20. no ja nie umiem niestety:shake:
  21. no banerek to sama Polubek zrobi tak myślę:)
  22. a coś więcej wiadomo?
  23. Frodo wyskakuj do góry:)
  24. ok przeniosę ,ale dopiero wieczorem...w pracy mam poblokowane pewne opcje jeżeli chodzi o grafikę i poprostu nie wszystkie fotki się otwierają i banerki też:(
  25. [quote name='Pianka']Nikt nie dzwonił. Ktos mi tylko zaproponował kredyt :D Jak ztwierdzałam te linki, co mi poprzychodizły na maila, to zaraz dostałam maila, że ktoś tam znalazł ogłoszenie i pisze w jego sprawie, ale nie do konca, bo chce mi tylko pomóc w kredycie:evil_lol: phi nie potrzebujemy kredytu, z pomoca dogomaniaków sami utrzymamy Rusałke w hotelu:diabloti::lol:[/QUOTE] hehe ja tez dostałem tą propozycję kredytową:diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...