-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
a to parę fotek Staszka przed lecznicą w Obornikach Śląskich: [IMG]http://images38.fotosik.pl/278/2c36aefe843ce91amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/282/f977352c3bd63d81med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/281/cbda320628a8d3f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/282/8a474036fe456133med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/51c30f0c1abde493med.jpg[/IMG]
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
i...jeszcze zobaczcie gdzie mieszkam : [IMG]http://images38.fotosik.pl/278/0df0f9f06380cf31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/194/950a30d03fab26e1med.jpg[/IMG] -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Popatrzcie: [IMG]http://images42.fotosik.pl/194/f169c22b8afac74emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/0926f28ba3dddf43med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/282/6bb44e090d72dd92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/169/3d8c1cd65f5aab5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/541c0e7768dea8eemed.jpg[/IMG] -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
jestem:) długggggo sie dzis jechało,ale warto było:)Zaraz wsadzę foteczki.Co do bólu Molly to w aucie piszczała tylko zabawka jaką miała na drogę:).Na początku bała się mnie trochę,ale później w miarę upływu czasu było spokojniutko i cichutko.Miała sporo miejsca i spokoj w aucie wiec bez problemów dojechaliśmy.Powiem szczerze jak wysiadłem to....opadła mi szczęka bo to raj jest u Kasi..Uwielbiam góry,ale mieszkać w takim miejscu to marzenie....Mogę tam wozić psiaki choćby co tydzień:)co Ty na to Kasiu?Jak odjeżdżałem Molly już na łączce zapoznawała się z kolegą oczywiście pod opieką Kasi.Ale się jej udało trafić..Gratulacje cioteczki:) -
Ja też jakieś fotki zrobię..:) a co do Kundelkowej Skarbonki...chciałbym byście przez tą wpłatę ją poznały..bo tam też można dostać "dofinansowanie" do transportu także:) zapraszam na wątek z mojego banerka w podpisie...i zwłaszcza na pierwszą stronę gdzie zobaczycie ilu psom już ta Skarbonka pomogła:)
-
[quote name='bros']cały czas monitoruję sobie wątek Molly :) skojarzyłam wczoraj Twój wpis i mnie olśniło :) naprawdę bardzo się cieszę ze tak wyszło, szczególnie mi zależy na tej suni , jest tak podobna do mojego brosia :loveu:[/QUOTE] no to super że tak się stało:)zawsze ogłaszam się na transporcie jak jadę by auto nie wracało pusto..tym razem tego nie zrobiłem bo transport do wczoraj nie był pewny.Jak zobaczyłem rano co napisałaś i fotki Onki to....chciałem tylko jednego by...ktoś ją dowiózł do tego Wrocka...I potem już Martę na Pw męczyłem;)
-
Dziękuję Aga33-76 i Izabela124 za wpłaty :)
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Nikus replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Kosu gdzie jest numer konta? :mad::mad::mad: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Namiary na hotelik już też mam:) No to jutro w drogę:) mam nadzieję,że wszystko pójdzie gładko.Ponieważ transport jest łączony z innym mogą nastąpić drobne przesunięcia "czasowe" ale to już na bieżąco z trasy będę ustalał z zainteresowanymi:) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
tak na Kasię namiary mam :) teraz jeszcze miejsce skąd mam ją odebrać:) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaprzystał']Mieszkamy w Kobiernicach, tj. 20 km od Bielska-Białej w stronę Krakowa. Mam się Was spodziewać w godzinach rannych czy popołudniowych??? Ja też bardzo się cieszę, pontonik w pralce i jade kupić Molly nowe miseczki :-)[/QUOTE] Będziemy popołudniu:) poproszę o dokładny adres i tel na PW...jedzie więcej psiaków więc z trasy później zadzwonię i podam bardziej przybliżoną godzinę.:) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
To ja poproszę o info czy transport jest aktualny i do jakiego miasta:) -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Nikus replied to amikat's topic in Już w nowym domu
o adpcji jeszcze nie ma mowy...najpierw walczymy o jego życie....w Brnie można zrobić mu kompleksowe badania i tam już cioteczki mają przetartą drogę do specjalistów