-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='__Lara']Hop Rusałeczko! Skończyło się jej allegro.[/QUOTE] dzięki za czujność...czekam na nowe fotki i jak będą to zaraz do Ciebie piszę cioteczko:)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Nikus replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laima']Rozmawiałam dziś z Panią Basią. Mam wziąć na dt suczkę z postu 1597 (tę kaszlącą babcię). Jest tylko problem z transportem. Czy znacie kogoś, kto mógłby ją przewieźć do Krakowa? W grę wchodzi chyba tylko auto, bo ona nie ma jeszcze szczepień. Proszę.[/QUOTE] w czwartek rano będę w schronie to pogadam na ten temat z P.Basią:) jest jeszcze ktoś z Gliwic kto regularnie jeździ tą trasą-muszę poszukać..a jak nie to..;) -
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Nikus replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Kurcze ale fajne wieści...czasem awarie na dogo się do czegoś przydają..hehe:) -
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Nikus replied to Sis's topic in Już w nowym domu
wreszcie dogo załapało:) no to czekam na decyzję...jak będzie to ruszamy z ogłoszonkami.... -
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Nikus replied to Sis's topic in Już w nowym domu
Trzeci raz próbuję napisać,że porobię ogłoszenia....i dogo mnie nie lubi....proszę o fotki na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Nikus replied to Sis's topic in Już w nowym domu
Porobię ogłoszenia..Poproszę o fotki na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo dogo psychicznie mnie chyba pokona...:( -
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Nikus replied to Sis's topic in Już w nowym domu
Porobię dziś ogłoszenia...jeżeli można to prosiłbym o fotki na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo dogo mnie chyba psychicznie wykończy:( -
Łódź - Julek ze złamanym kręgosłupem - kiedy dom znaczy życie. Ma dom
Nikus replied to Sis's topic in Już w nowym domu
zapisuję:) o ile dogo się zgodzi -
Witajcie:) finansowo raczej nie pomogę...ale...transportowo chętnie:) dokąd mam go zawieść?
-
[quote name='__Lara']Bardzo Nam miło przywitać obecną właścicielkę Staszka vel Uzi :D :D :D [B]On trafił do domu marzeń!!! :D :D :D uściski dla Was![/B] :D ----------------- A na początku było tak: Bardzo proszę porozsyłajcie wątek po swoich znajomych. zaproście ich do udzielania sie tutaj... i niestey ale trzeba po raz kolejny zacząć szukac pieniędzy... bez pełnej kwoty deklaracji psiaka nie oddam do żadnego Hoteliku... nie stac mnie po prostu na to [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Napisałam do tej Pani smsa, czekam na odpowiedź. [B]To pisała obraczus - i to dzięki niej Stasiu ma teraz taki wspaniały dom! To ona go dostrzegła i uratowała, dziękujemy obraczus87!!!! jesteś wielka!!! [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] się pod tym też podpisuję:)
-
Monika z Katowic i Izabela124 wybaczcie:oops: Wasze wpłaty na koncie Rusałki już były 10.03.:loveu::loveu::loveu:. a że to dzień huraganu na koncie to jakoś mi umkneły:oops: W tym dniu mam wyplatę i robie przelewy na psiaki moje i Livki i ....jeszcze raz przepraszam...Już poprawiłem w rozliczeniu na pierwszej stronie.
-
Nemko:loveu: i Maruda:loveu: Wasze wpłaty już na koncie Rusałkowym:) dziękujemy pięknie:)
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Nikus replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hejka Malwi:) stałej nie mogę..ale jednorazowo coś tam wygrzebię:) A do Kundelkowej Skarbonki z prośbą o dofinansowanie sterylki pisałyście już? jak nie to szybko to zróbcie...ja ten wniosek poprę:) Poproszę o konto na Pw:) -
Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)
Nikus replied to Porta Nigra's topic in Już w nowym domu
wow:crazyeye: i to się nazywa udanie zacząć dzień czytając takie info:multi::multi::multi: bardzo dziękujemy:)