Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='__Lara']Hop Rusałeczko! Skończyło się jej allegro.[/QUOTE] dzięki za czujność...czekam na nowe fotki i jak będą to zaraz do Ciebie piszę cioteczko:)
  2. [quote name='Laima']Rozmawiałam dziś z Panią Basią. Mam wziąć na dt suczkę z postu 1597 (tę kaszlącą babcię). Jest tylko problem z transportem. Czy znacie kogoś, kto mógłby ją przewieźć do Krakowa? W grę wchodzi chyba tylko auto, bo ona nie ma jeszcze szczepień. Proszę.[/QUOTE] w czwartek rano będę w schronie to pogadam na ten temat z P.Basią:) jest jeszcze ktoś z Gliwic kto regularnie jeździ tą trasą-muszę poszukać..a jak nie to..;)
  3. [quote name='weszynoska']eee tam koszty..lubie gościa co do czystości, to wypuszczany nie załatwia się w kojcu, ale osikuje budę ;)[/QUOTE] znaczy teren cwaniak bo mu u Was dobrze:)
  4. Kurcze ale fajne wieści...czasem awarie na dogo się do czegoś przydają..hehe:)
  5. super...to proszę podać dodatkowe koszty-"mieszania karmy"..na dzieci z tego co pamiętam Funia pisała,że ok..ciekawe jak Pilot na inne psiaki i zwierzaki zwłaszcza koty.Proszę jeszcze o info jak z zachowaniem czystości u niego..to wszystko pod kątem ogłoszeń ważne:)
  6. za szybko...za prędko.... [*] poproszę o numer konta
  7. w górę Pilociku...pięęęęęęękne te fotki...:) Pani Beato mam pytanie : jak tam z apetytem u naszego Pilota?wcina tą karmę czy grymasi?
  8. wreszcie dogo załapało:) no to czekam na decyzję...jak będzie to ruszamy z ogłoszonkami....
  9. Trzeci raz próbuję napisać,że porobię ogłoszenia....i dogo mnie nie lubi....proszę o fotki na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  10. Porobię ogłoszenia..Poproszę o fotki na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo dogo psychicznie mnie chyba pokona...:(
  11. Porobię dziś ogłoszenia...jeżeli można to prosiłbym o fotki na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo dogo mnie chyba psychicznie wykończy:(
  12. Witajcie:) finansowo raczej nie pomogę...ale...transportowo chętnie:) dokąd mam go zawieść?
  13. [quote name='__Lara']Bardzo Nam miło przywitać obecną właścicielkę Staszka vel Uzi :D :D :D [B]On trafił do domu marzeń!!! :D :D :D uściski dla Was![/B] :D ----------------- A na początku było tak: Bardzo proszę porozsyłajcie wątek po swoich znajomych. zaproście ich do udzielania sie tutaj... i niestey ale trzeba po raz kolejny zacząć szukac pieniędzy... bez pełnej kwoty deklaracji psiaka nie oddam do żadnego Hoteliku... nie stac mnie po prostu na to [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Napisałam do tej Pani smsa, czekam na odpowiedź. [B]To pisała obraczus - i to dzięki niej Stasiu ma teraz taki wspaniały dom! To ona go dostrzegła i uratowała, dziękujemy obraczus87!!!! jesteś wielka!!! [/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] się pod tym też podpisuję:)
  14. Ja myślę,że trochę za wcześnie na ogłoszenia..nic nie wiemy o zachowaniach Pilota.Pani Beata wg mnie musi go trochę poobserwować by można coś bliżej o nim napisać.Na tym bazarku trzeba mieć gotowe ogłoszenia i fotki.Fotki mamy ,ale co napisać o psie w ogłoszeniu?..
  15. Monika z Katowic i Izabela124 wybaczcie:oops: Wasze wpłaty na koncie Rusałki już były 10.03.:loveu::loveu::loveu:. a że to dzień huraganu na koncie to jakoś mi umkneły:oops: W tym dniu mam wyplatę i robie przelewy na psiaki moje i Livki i ....jeszcze raz przepraszam...Już poprawiłem w rozliczeniu na pierwszej stronie.
  16. Nemko:loveu: i Maruda:loveu: Wasze wpłaty już na koncie Rusałkowym:) dziękujemy pięknie:)
  17. no pięknie..pieknie...:) Dziękujemy Panie Bartoszu za wszystko:)
  18. Ekstra pomysł z tym artykułem :klacz::klacz::klacz:
  19. hejka Malwi:) stałej nie mogę..ale jednorazowo coś tam wygrzebię:) A do Kundelkowej Skarbonki z prośbą o dofinansowanie sterylki pisałyście już? jak nie to szybko to zróbcie...ja ten wniosek poprę:) Poproszę o konto na Pw:)
  20. wow:crazyeye: i to się nazywa udanie zacząć dzień czytając takie info:multi::multi::multi: bardzo dziękujemy:)
  21. Hejka Pilociku:) Pani Basiu prosimy o obserwowanie naszego pupilka i inormacje przydatne do ogłoszeń..wiem,że jeszcze troszkę na nie za wcześnie,ale jak psiakowi zdrowotnie nic specjalnie nie dolega to niedługo zaczniemy kampanię reklamową:)
×
×
  • Create New...