Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Witam wszystkich:) Porobiłem troszkę ogłoszeń..Zacząłem od Fago..Listę będę uzupełniać o te które jeszcze się aktywują. [FONT=Calibri]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4555301_fago_szuka_domu.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=85257917&g=6[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.eoferty.com.pl/fago_szuka_domu_178933.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/4473/fago_szuka_domku.php[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,fago_szuka_domu,20631.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&task=confirm&id=374&controlofid=8a0fb5bbb55614c9db291522383b7f86[/FONT] [FONT=Calibri]http://warszawa.cwirek.pl/?act=preview&id=48610[/FONT] [FONT=Calibri]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/114605-fago-szuka-domu-oferta/[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/422410-fago_szuka.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/fago-szuka-domu/13933[/FONT] [FONT=Calibri]a to dla FIGO :)[/FONT] [FONT=Calibri]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4557553_figo_szuka_domu.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=85314318&g=6[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.eoferty.com.pl/figo_szuka_domu_178954.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/4475/figo_szuka_domu.php[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,figo_szuka_domu,20635.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://warszawa.cwirek.pl/?act=preview&id=48621[/FONT] [FONT=Calibri]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/114607-figo-szuka-domu-oferta/[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/422424-figo_szuka.html[/FONT] [FONT=Calibri]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/figo-szuka-domu/13936[/FONT] http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=10226&method=jobs http://www.oglosze.pl/oferta30653_figo_szuka_domu.html
  2. i od Sylwiji i Maash kasa już dotarła :loveu:Dziękujemy ślicznie:loveu:
  3. [quote name='polubek']w święta skrobniemy coś ogłoszeń. ale chyba i Nikus się oferował. ja mam taką propozycję żeby spośród nas było parę osób do robienia ogłoszeń naszym tyszakom. moglibyśmy się podzielić stronkami od-do i każdy by pilnował swoich stronek. co wy na to?[/QUOTE] Jak najbardziej jestem za...oczywiście ,że oferowałem się z pomocą ogłoszeniową...czekałem na te badania,ale skoro jest ok to robimy:)
  4. [quote name='Poker']na jakie konto wpłacić dla Staszka ?[/QUOTE] Konto Staszka bez zmian:) jak się zawieruszyło napisz na PW to wyślę:)
  5. I Malibo57 też dziękujemy pięknie za pamięć i pieniążki:):loveu:
  6. :loveu:Staszku dostałeś kasiorkę od cioteczki Vasco :) 20 zł:loveu: dziękujemy pięknie.
  7. Emi:)Rusałka dziękuje za wpłatę..:loveu:
  8. Przelałem 11 zł od Emigrantki:)
  9. Dam 10/ miesięcznie....na razie więcej nie wydolę...:(
  10. Ogłoszenia dla Froda z bazarku zrobione:) Są na stronach: 1. bono-polska.pl 2. ojej.pl 3. pineska.pl 4. animalia.pl 5. gumtree.pl 6. vetmozga.pl 7. petworld.pl 8. autogielda.pl 9. adopcjapsa.pl 10. rozglos.net 11. anonseogloszenia.pl 12. najpewniej.pl 13. mammisia.pl 14. petsy.pl 15. vendito.pl 16. e-zwierzak.pl 17. adpedia.pl 18. olx.pl 19. szybko-sprzedam.pl 20. sprzedasz.pl 21. tablica.com 22. pchlitarg.info.pl 23. neeon.pl 24. bstok.pl 25. ogloszenia.e-podlasie.pl 26. ogloszenia.jard.pl 27. bialystok.biz.pl 28. gieldabialystok.pl 29. gielda.bai.pl 30. twoje-ogloszenia.pl 31. ogloszenia.trojmiasto.pl 32. kupsprzedaj.pl 33. twoje-x.net 34. ogloszenia-szczecin.webas.pl 35. ogloszenia.tasdj.pl 36. kupiepsa.pl 37. ale.gratka.pl 38. przygarnijzwierzaka.pl 39. morusek.pl 40. kokosy.pl 41. cafeanimal.pl 42. drobne.centrumofert.pl 43. argetto.pl 44. krakusik.pl 45. owi.pl 46. dwukropek.pl 47. aleokazja.pl 48. szerlok.pl 49. anonse.com 50. i-bazar.pl 51. ojoj.pl 52. info-krakow.pl 53. adsy.pl 54. eoferty.com.pl 55. portalogloszen.pl 56. spacerek.net 57. bardzi.pl 58. top-ogloszenia.com 59. oglosili.pl 60. oglosze.pl 61. offer.pl 62. mamoferte.pl 63. wybierzmiska.pl 64. darmobranie.pl 65. fistak.pl 66. bazarek.biz 67. wa.stacja.biz 68. twojeanonse.com 69. sogl.pl 70. tlenek.pl 71. psiamania.pl 72. katowice.cwirek.pl 73. gablota.com 74. aukcjezwierzat.pl
  11. [quote name='Anja2201']A ja chciałam nieśmiało zapytać czy moja deklaracja dotarła ? Wysyłałam za dwa miesiące .[/QUOTE] Tak dziękujęmy pięknie.:) wszystkie wpłaty są aktualizowane w 3 poście wątku.
  12. no tak zaczyna się...:shake::evil_lol:
  13. bardzo śmieszne.....:obrazic: :eviltong:
  14. no właśnie....wszędzie mnie zaciągniesz:evil_lol:
  15. [quote name='Emigrantka']Prosze podajcie numer konto na PW do Nikus - on moje marne 10zl przekaze dla Roxi.... nie trzeba Nikuś też tu jest..oki Emi przeleję:)
  16. Alfa ma już domek i Kumpel też będzie miał...i kropka..
  17. załamka:( Aniu o co chodzi?...a już widzę...
  18. [quote name='Dora']Czy ja moge prosic o numer konta , bo Nikus nie wiem czy ten co zawsze ??[/QUOTE] tak..ten co zawsze
  19. [quote name='Ra_dunia']oj niedobrze... Ale Rusałeczka na pewno zabezpieczona.[/QUOTE] Tak - rozmawiałem dziś z Panem Kazimierzem- w tamtych stronach co prawda nie ma tragedi z kleszczami,ale uzgodniłem,że profilaktycznie kupię na allegro i wyślę mu opakowanie Fiprexu dla naszej pannicy:)Lepiej dmuchać na zimne:) To opakowanie zawiera 3 tubki przy założeniu że to robimy raz na 3 tygodnie zabezpieczymy ją prawie do końca maja:)
  20. Myslę,że takie badania trzeba zrobić koniecznie i to jeszcze przed ogłaszaniem jej ..Dzięki zuziaM za cenne uwagi. AlfaLS sprawdzisz to u dziewczyn w Tychach? no i finansowo musimy być przygotowani...
  21. ok dzięki za info Weszynosko:) W sprawie karmy w takim razie proszę o wypowiedzi...Moja propozycja jest taka...w hoteliku jest mała nadpłata która powinna pokryć cenę karmy jaką zamawia dla swoich psiaków Weszynoska.Skoro służy Pilocikowi to może przejdziemy na tą? jak myślicie?
  22. [quote name='Anja2201']a ja poproszę nr. konta , chciałam wpłacić swoją deklarację .[/QUOTE] już wysyłam na PW:)
  23. jestem Obraczus:) dziś zapisuję jutro do dzieła:) witam wszystkich:)
×
×
  • Create New...