Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Dostałem sms-a od Obraczusia87 aby wpisać na wątku,że operacja Budrynia się udała:)Psiak jeszcze leży pod tlenem i się jeszcze nie wybudził..ale to zgodnie z planem:) Trzymamy dalej kciuki za naszego psiaka:)
  2. jak będą te fotki to też poogłaszam:)ale podajcie jeszcze na kogo kontakt?
  3. tak..wykupione i czekamy na realizację:) jest tam troszkę luda z dogo w kolejce:)
  4. niestety ja już nie wiem jak mu pomóc można...
  5. Gratulacje Nijase:)
  6. Trzymamy kciuki....:) będzie dobrze-musi być:)
  7. hehe.. nie tylko Ty:) ale tekstu jeszcze dla Dylanki nie ma chyba...:)
  8. fona nie widziałem:( a do Laimy wysłałem PW z TWoim numerem może zadzwoni do Ciebie jak odbierze:)
  9. Daliśmy Dylance miesiąc "wakacji"...który szybko się kończy..więc niedługo ruszymy z ogłoszeniami:)
  10. Dzięki bonsai_88 transport do Krakowa dla babci się "krystalizuje" cioteczki muszą się tylko zdzwonić i dogadać:)
  11. [quote name='Ellig']Nikus pomoz prosze ja tez nie mam nr konta....[/QUOTE] robi się już wysyłam...
  12. Wuniu pięknie dziękujemy za aktywne wejście na wątek:)
  13. superkowa ta Dylaneczka:) i taka tam zadowolona:)
  14. Funiu zrób wszystkie rozliczenia w pierwszym poście....nalepiej osobno stałe deklaracje i osobno jednorazowe i cegiełki.Przy wpłaconych zapisz,że wpłacone...Wpisz również wydatki i w końcowym efekcie ile jest teraz na koncie Pilota bo inaczej się pogubimy w tym. A i nowe osoby które wchodzą na wątek zaczynają zawsze od pierwszych postów by poznać sytuację finansową...To taka moja rada;)
  15. [quote name='Ra_dunia'][B]Isadoro[/B] - ja też jeszcze nie otrzymałam numeru knota.[/QUOTE] wyślę Ci je Ra_dunia...już idzie na PW
  16. jestem i zapisuję:) a gdzie znajdę deklaracje jakie już są?
  17. Witamy pięknie:) to dogo pędzi teraz ale nie tak szybko jak Wunia hihi:)
  18. ojejku to ja też źle wczoraj zrozumiałem...bo myślałem,że masz tylko te 145 zł..a to mogliśmy zostawić na karmę i ewentualne ogłoszenia na allegro...
  19. jak wejdziesz na skrzynkę odbiorczą to naciśnij ctrl i - parę razy zmniejszysz ekran i otworzysz bardzo małe ale przeczytasz...ale na dłuższa metę to lepiej wrócić do wersji poprzedniej
  20. a jaką masz przeglądarkę?mozzila w najnowszej wersji też mi robiła takie numery...to wróciłem do poprzedniej
  21. ...więc czego nam brakuje oprócz kasy?napisz szczegóły i....do dzieła:) po co ma siedzieć chłopak w schronie jak inne życie jest na wyciągnięcie łapki?:)
  22. wiem o czym piszesz:) i....jestem za..trzeba próbować:)
  23. Przelej to co jest...hotelik i tak jest super cierpliwy i dobry dla nas:)
  24. dzięki Zerduszko:) bo miałem wątpliwości są dwie osoby o nicku bonsai...ale to właśnie bonsai_88 :)
×
×
  • Create New...