-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='belka123']powodzenia maluchy, jutro walczymy dalej[/QUOTE] nie ma innej opcji.......damy radę...przecież jesteśmy tu w liczbie mnogiej:)
-
Wunia....ważne......:) streszczenia muszą być;) Bo nikt nie nadąży co i jak:) :loveu: wiesz o czym piszę :) hihih
-
tekścik cioteczki i do roboty:) o spamowaniu dogo w temacie kasy nie wspomnę bo za to banują;)
-
[quote name='ocelot']Dość sympatyczny wątek zaczyna się robić pełen oskarżeń i niedomówień. Pomyślmy lepiej wszyscy jak pomóc temu konkretnemu psu. a o wyjaśnienia zainteresowanych stron poprosimy. al oskarżenia i wzajemne obrzucanie się błotem ostawmy na potem jak Staszek/Uzi będzie bezpieczny?[/QUOTE] święte słowa...bo zgubimy w tym psa...poza tym z całym szacunkiem dla Hani...popatrzmy na to co kto zrobił na dogo ...Obraczus-Skarbonka..Alina-prowadzi hotelik....dajmy na luz...i weźmy sie do pomocy PSU
-
jak bedzie tekst to i ja ogłaszam:)
-
jestem:) dopiero teraz bo caly dzień jechałem...przeczytam i pomysle jak mogę pomoc...powalczymy nie ma to tamto:)
-
[quote name='Basia1968']a czy tam są jakikes psiaki już? czy będzie relacja z hotelikui zdjęcia psiaka. Bo wiecie mam takie troche obawy, b to jest psiak wycofany bardzo mocno - wiem cos na ten temat, bo moja psinka jest ze mną ponad rok - identyczna jak Topik - i niestety socjalizacja takiego psiaka, to kurcze nie może przebiegać w boksie czy kojcu z "dostepem" do człowieka raz dziennie. Z nim trzeba popracować. On musi być tulony, miziany, trzeba do niego ciągle mówić, dotykać.[/QUOTE] Hotelik ma przetestowany Bjuta z tego co mi wiadomo i jest tam ok. Ja tam pojadę po świętach i zawiozę Bakusia ze schronu w Rudzie Śląskiej to sobie to oblukam:)
-
[quote name='Basia1968']czy to hotelik koło Niepołomic?[/QUOTE] z tego co wiem to Przebieczany-niedaleko Wieliczki:)
-
_Laro bardzo dziękujemy:loveu:..przelew w drodze:)
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no umiesz poprawić nastrój...:( -
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
tak chodzą na smyczach jak złoto.....A jak Nikuś się czymś zainteresuje w "trybie nagłym" lub jak Livka(żona) wyprowadz Livkę(psiaka) za mną i Nikusiem to oboje robimy za "latawce";):evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak marchwiowym to możesz już;) nie musisz czekać do wieczora:diabloti: ale ja też ogromnie się cieszę - Kumpel to naprawdę superowy psiak-dość się już wyczekał na swój domek:) -
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']nie działa mi edycja:(( a ten drugi 55 kg?[/QUOTE] drugi a raczej druga to sunia mix nowofundlanda i berneńskiego psa pasterskiego....Livka ślicznuda:) co do fiprexu to właśnie stosujemy go dla obojga psów....i jest w porządku...zdaża się,że kleszcz się wbije bo Nikuś to kleszczołap straszliwy,ale nie było nigdy żadnych powikłań. -
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']kradziejka mała:) do tego 33 kg...obstawiałam 25:) co to za pies 73 kg:)????[/QUOTE] nowofundland:) ten z mojego awatarku:) -
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
hihi one tak "puchną" ze szczęścia chyba;) bo wcale duzo nie jedzą..:) do momentu jak otwieram lodówkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: