Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='belka123']powodzenia maluchy, jutro walczymy dalej[/QUOTE] nie ma innej opcji.......damy radę...przecież jesteśmy tu w liczbie mnogiej:)
  2. Ja obiecałem te ogłoszenia i będą od poniedziałku:) chciałem wcześniej zacząć ale .....czas czas czas...sorki poprawię się...
  3. Wunia....ważne......:) streszczenia muszą być;) Bo nikt nie nadąży co i jak:) :loveu: wiesz o czym piszę :) hihih
  4. tekścik cioteczki i do roboty:) o spamowaniu dogo w temacie kasy nie wspomnę bo za to banują;)
  5. [quote name='ocelot']Dość sympatyczny wątek zaczyna się robić pełen oskarżeń i niedomówień. Pomyślmy lepiej wszyscy jak pomóc temu konkretnemu psu. a o wyjaśnienia zainteresowanych stron poprosimy. al oskarżenia i wzajemne obrzucanie się błotem ostawmy na potem jak Staszek/Uzi będzie bezpieczny?[/QUOTE] święte słowa...bo zgubimy w tym psa...poza tym z całym szacunkiem dla Hani...popatrzmy na to co kto zrobił na dogo ...Obraczus-Skarbonka..Alina-prowadzi hotelik....dajmy na luz...i weźmy sie do pomocy PSU
  6. jak bedzie tekst to i ja ogłaszam:)
  7. jestem:) dopiero teraz bo caly dzień jechałem...przeczytam i pomysle jak mogę pomoc...powalczymy nie ma to tamto:)
  8. [quote name='Wunia']Ło matko :crazyeye: Wujek Nikus ofiarą przemocy :-x Może wątek Ci założę na dogomaniak w tarapatach :help1:[/QUOTE] hehe....jeszcze nie trzeba...ale pomysła zapamiętam jakby była taka opcja:razz::evil_lol:
  9. no dałaby mi Livka :mad::mad::mad: ileż można wytrzymać;)
  10. [quote name='Kisiaraf']A Ty Nikus od razu sprowadzasz na ziemie ;) Może się mylą z tą pogodą?![/QUOTE] baaardzo bym chciał by tak było...bo jutro jadę z piesem daleko i wolałbym słoneczko niż deszcz za towarzysza:)
  11. [quote name='Wunia']jutro też jest dzień ;)[/QUOTE] ale ma być deszczowy:diabloti:
  12. [quote name='ala123']jadę do Łodzi:lol:[/QUOTE] hm obawiam się,że zanim dojedziesz to ono już zajdzie;)
  13. Funia czy mogłabyś zrobić jakieś rozliczenie aktualnej sytuacji finansowej? w pierwszym poście oczywiście...nie ma tam wszystkich wpłat ani wydatków...trudno się połapać ....
  14. Patrycja jest z Poraja zaraz podam Ci fona na PW:)
  15. [quote name='Basia1968']a czy tam są jakikes psiaki już? czy będzie relacja z hotelikui zdjęcia psiaka. Bo wiecie mam takie troche obawy, b to jest psiak wycofany bardzo mocno - wiem cos na ten temat, bo moja psinka jest ze mną ponad rok - identyczna jak Topik - i niestety socjalizacja takiego psiaka, to kurcze nie może przebiegać w boksie czy kojcu z "dostepem" do człowieka raz dziennie. Z nim trzeba popracować. On musi być tulony, miziany, trzeba do niego ciągle mówić, dotykać.[/QUOTE] Hotelik ma przetestowany Bjuta z tego co mi wiadomo i jest tam ok. Ja tam pojadę po świętach i zawiozę Bakusia ze schronu w Rudzie Śląskiej to sobie to oblukam:)
  16. [quote name='Basia1968']czy to hotelik koło Niepołomic?[/QUOTE] z tego co wiem to Przebieczany-niedaleko Wieliczki:)
  17. _Laro bardzo dziękujemy:loveu:..przelew w drodze:)
  18. no umiesz poprawić nastrój...:(
  19. tak chodzą na smyczach jak złoto.....A jak Nikuś się czymś zainteresuje w "trybie nagłym" lub jak Livka(żona) wyprowadz Livkę(psiaka) za mną i Nikusiem to oboje robimy za "latawce";):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Wunia']Imię na allegro ma super, będzie wyskakiwał przy każdym wpisaniu słowa "pilot" :D:D:D:D[/QUOTE] racja, testowałem to już w ogłoszeniach na innych stronach:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. jak marchwiowym to możesz już;) nie musisz czekać do wieczora:diabloti: ale ja też ogromnie się cieszę - Kumpel to naprawdę superowy psiak-dość się już wyczekał na swój domek:)
  22. [quote name='tripti']nie działa mi edycja:(( a ten drugi 55 kg?[/QUOTE] drugi a raczej druga to sunia mix nowofundlanda i berneńskiego psa pasterskiego....Livka ślicznuda:) co do fiprexu to właśnie stosujemy go dla obojga psów....i jest w porządku...zdaża się,że kleszcz się wbije bo Nikuś to kleszczołap straszliwy,ale nie było nigdy żadnych powikłań.
  23. [quote name='tripti']kradziejka mała:) do tego 33 kg...obstawiałam 25:) co to za pies 73 kg:)????[/QUOTE] nowofundland:) ten z mojego awatarku:)
  24. hihi one tak "puchną" ze szczęścia chyba;) bo wcale duzo nie jedzą..:) do momentu jak otwieram lodówkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...