Czerda:lol: ok...wpłata na stare konto ale kiedy dokładnie wpłacałaś? bo jeszcze jej nia mam albo coś przeoczyłem..
Awit:lol: juz wysyłam PW
Pani Tereso...Marta wejdzie na wątek i myślę,że po rozmowie z Hanią określą szczegóły.
Jeszcze wpłaty z dziś..:
Ladyiga 30 zł..Majki1510 10 zł Nijase 5zł.:loveu::loveu::loveu: