Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. i ja dziękuję Naa za to ,ze jeszcze na tym wątku jest...bo to dowodzi ,że po tylu słowach przeciw...myśli o Molly pozytywnie i chce jej dobra..Może nie zawsze udaje nam się zrobić tak jak chcemy...ale to nie powód by kogoś wdeptać w ziemię...
  2. znajdziemy mu to DT....a wy pomożecie nam w znalezieniu DS...ok?
  3. e tam..staruszka.....damy radę:)....Marta od jutra zmień tytuł...że potrzeba kasy na leczenie..i startujemy w nowe wyzwanie...jest bezpieczna a teraz musimy jej pomóc dojść do zdrowia..:) będzie oki
  4. :loveu::loveu::loveu:doszło na maila:) no przelewamy:)
  5. Porta Nigra dzięki za odzew:) będziemy szukać optymalnego rozwiązania:)
  6. Kosu jak nie dostanę konta to przepiję deklarację....
  7. To ja też przepraszam bo ktoś obiecał mi zrobić allegro ..ale niestety nie wywiązuje się z tego...W związku z tym poproszę kogoś innego i pokryję wszelkie koszty.
  8. :look3: Dorota co u tego weta?:nerwy::nerwy::nerwy:
  9. [quote name='pietrucha204'][COLOR=Red][B]Ludzie słuchajcie!!! Plebana zabrał pan emerytowany lekarz z naszego TOnZu w kędzierzynie do siebie!!!!!![/B][/COLOR] [B]ma swoje 3 psy a Plebana weźmie na leczenie i odkarmienie a jak będzie w lepszym stanie to mam podjechać zrobić zdjęcia do ogłoszeń :):):) o rany ale się cieszę. Dzięki wszystkim za gotowość do niesienia pomocy!!![/B] przypomnę o nim jak nadejdzie czas ogłoszeń:):):)[/QUOTE] tak....dogomania to świat cudów...super :Cool!: :Cool!::Cool!:
  10. Dziękuję za przelew..jak trzeba będzie zawieść Molly do Bytomia(oby:)) to ja jadę...:)
  11. Dzieki Ick...to ciocia Polubek zrobi banerki tym następnym bidusiom:)
  12. [quote name='martaipieski']przydałby sie banerek[/QUOTE] załatwię banerek - do jutra bedzie...napisze do cioteczki Polubek:)
  13. Jestem:) w pracy niestety nie otwierają się fotki:( spróbuję wieczorem podesłać go dziewczynom od niufów spoza dogo:)
  14. Jak trzeba bedzie zawieść psiaka do Agi do Czarkowa to piszcie do mnie:)
  15. Kosu;) Twoja wpłata na koncie Rusałki już w piątek....w młynie transportowym nie dojrzałem:) już poprawiam wpłaty w poście na 1 stronie wątku:loveu:
  16. [quote name='go-ja']W dobrych rękach jest szczęściarz :)[/QUOTE] a odwiedzisz go?
  17. no ona jest cudna...:) Dorothy....psi raj to Buczkowice? super!!!!!!!!!
  18. [quote name='martaipieski']wysłałam numer do tej pani moze zadzwoncie?????powiecie ze taka bida z niego:([/QUOTE] powiadomimy Pineskę.....ona wie o nim najwięcej...może spróbuje się skontaktować
  19. Marta dzięki za zaangażowanie:) i nadzieję dla Tobisia...Jak będziesz miała kontakt z Panią to pisz:)
  20. Czy ktoś ma numer konta gdzie należy przelać kasę?:mad::mad::mad:
  21. [quote name='punk']Czy moja wpłata dotarła?[/QUOTE] oczywiście,że tak:) dziękujemy:)...wszystkie wpłaty i wydatki są w poście 3 na 1 stronie wątku:) jak czegoś nie ma to wołać i :mad::mad::mad:
  22. Ja będę kombinować transport...ale najpierw wizytę trzeba przeprowadzić...:)
×
×
  • Create New...