Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. jejku kciuki trzymać trzymać mocno :thumbs::thumbs::thumbs:
  2. No niestety cisza:( teraz dam ogłoszenie gazetowe do Dziennika Zachodniego. P. Teresa mówi,że efekty są super..więc sprawdzimy:)
  3. ok...łapki to temat na przyszłość:) jak poziom w butelce będzie bliski dna to poproszę o wiadomość....zapadła mi ta Wena w serducho no...i cudnie,że jest Ciebie....a że koty myślą inaczej :evil_lol:..
  4. o już doszedł? to super:) Jak myslisz na jak długo Ci to wystarczy? My naszym psiakom-niuf i mikserka niufa gotujemy kurze łapki..galareta z tego się tak robi i ma to właśnie podobne działanie jak ARTHOFLEX..oczywiście nie przez cały czas bo też grymaszą, ale jak na razie odpukać stawy maja ok.Wiem,że u Weny na początek trzeba "uderzyć" lekiem..ale później można o tym pomyśleć:)
  5. a takie to spokojniutkie psisko było podczas transportu....:) chyba się maskowała;) Dorota a czy w okolicy został jakiś kot?:razz:
  6. [quote name='erka']Oczywiście, że Jaaga , że Albinke do Brna może zawieźć każdy, niekoniecznie z Katowic. Ale jak zwykle chodzi o koszty, a ze Śląska jest najlbliżej. Z Katowic do Brna jest 276 km i jedzie sie ok 3,5 godz., a z Kielc do Brna jest 438 km i prawie 6 godz. jazdy, to jednak jest róznica w czasie i kosztach. Dlatego najlepiej by było, gdyby ktos ze Śląska mógł pojechać. Nikus niestety odpowiedział mi,że nie może . Nie znacie kogoś na Sląsku, kto mógłby pojechać za zwrotem kosztów?[/QUOTE] SzczepoN z Katowic też jeździ ogłasza się na wątku transportowymn tylko trzeba do niego dzwonić.. znalazłem też nick osoby z wątku Bratka i podałem andzi...może się uda
  7. na mapie pomocy dogo znalazłem info o awaryjnym dt w Jędrzejowie u [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=436"][COLOR=#6b7fa6]Potter[/COLOR][/URL] .Nie wiem na ile to aktualne,ale może ktoś może sprawdzić?
  8. zapisuję...szczerze mówiąc w sprawie DT nie mam pomysłu..a pisałyście do Teresy Borcz?
  9. To może...da się to jakoś wykorzystać? tam gdzie jest nadmiar kociej dominacji będziemy wynajmować Wenę do "ustawiania" innego porządku rzeczy?;) oczywiście żartuję,ale przypływ jej energii życiowej jest imponujący....superek:)
  10. Dopadła kurczaczka:roll:..przynajmniej na chwilę koty odetchną:diabloti:
  11. przesyłka powinna być na początku tygodnia:)
  12. Ja też nie mogę wyjść z podziwu nad prędkością zmian jakie się dokonują u Weny pod okiem Doroty:) fantastyczna sprawa:) więc wstrzymaj sie z zakupem Arthoflex-u zamówię go i wyślę na Twój adres Doroto:)Dziękujemy za to co robisz dla tego "pogromcy kotów":)
  13. Kolejne wpłaty na koncie dziękujemy cioteczkom : Ma6da:loveu:,Oczka:loveu: Maruda:loveu: wpłaty uzupełnione w poście rozliczeniowym na 1 stronie wątku.
  14. Na fotkach Daszeńka i troszkę Pani Teresy...Fotki zrobione są przed wejściem do lecznicy w Obornikach zaraz po przyjeździe oraz w poczekalni.Pani Teresa kupiła tam od razu wędzone ucho dla suni,ale ona najpierw rozglądała się z ciekawością gdzie jest:)
  15. a teraz niespodzianka dla wszystkich fanów Rusałki:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/279/86b5448bd9014cccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/283/a3b6d7503351790cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/283/c91194ccb0e75600med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/170/deff826a09116557med.jpg[/IMG]
  16. ok zaraz je wysyłam...:)
  17. Witam:) mam fotki Daszy z pierwszych chwil w lecznicy,ale ...skończył mi się limit na fotosiku:(...czy ktoś może ma luzy i może wyślę je na maila?
  18. [quote name='lilk_a']ok , to wytyczne poproszę czy mam sama się porządzić z tekstem i zdjęciami ? :) nie ukrywam że z tekstem i zdjęciami podanymi "na tacy " byłoby mi łatwiej :):)[/QUOTE] podaj mi maila na PW...wyślę Ci jutro z pracy bo tam na kompie mam folder przygotowany.Tekst oczywiscie możeszz zmienić dodam tam też ostatne uwagi Weszynoski bo Ona zna go najlepiej z nas:) Dziekuję serdecznie:)
  19. ojej...Wszystkiego Najlepszego Marta :tort::BIG::new-bday::bday::Rose:
  20. jejku umrę ze śmiechu czytając te opisy tego co się u Was dzieje:diabloti:.....
  21. Dzięki Go-ja:) kurcze FB nam zablokowali w pracy:(
  22. Poprosiłem Go-ja by wstawiła wątek Weny na FB...wstawcie może numer rachunku bankowego w pierwszym poście...
  23. [quote name='lilk_a']ja mogę zrobić allegro jakbyście nie znależli nikogo innego :) robię takie : [URL]http://www.allegro.pl/item992290781_olek_szczeniak_mix_owczarek_niemiecki_szuka_domu.html[/URL] i takie : [URL]http://www.allegro.pl/item993802454_lennon_mix_owczarek_niemiecki_i_collie_szuka_domu.html[/URL][/QUOTE] super:) bardzo dziękuję za ofertę- jesteśmy jak najbardziej zainteresowani:)
×
×
  • Create New...