-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
No niestety cisza:( teraz dam ogłoszenie gazetowe do Dziennika Zachodniego. P. Teresa mówi,że efekty są super..więc sprawdzimy:)
-
o już doszedł? to super:) Jak myslisz na jak długo Ci to wystarczy? My naszym psiakom-niuf i mikserka niufa gotujemy kurze łapki..galareta z tego się tak robi i ma to właśnie podobne działanie jak ARTHOFLEX..oczywiście nie przez cały czas bo też grymaszą, ale jak na razie odpukać stawy maja ok.Wiem,że u Weny na początek trzeba "uderzyć" lekiem..ale później można o tym pomyśleć:)
-
[quote name='erka']Oczywiście, że Jaaga , że Albinke do Brna może zawieźć każdy, niekoniecznie z Katowic. Ale jak zwykle chodzi o koszty, a ze Śląska jest najlbliżej. Z Katowic do Brna jest 276 km i jedzie sie ok 3,5 godz., a z Kielc do Brna jest 438 km i prawie 6 godz. jazdy, to jednak jest róznica w czasie i kosztach. Dlatego najlepiej by było, gdyby ktos ze Śląska mógł pojechać. Nikus niestety odpowiedział mi,że nie może . Nie znacie kogoś na Sląsku, kto mógłby pojechać za zwrotem kosztów?[/QUOTE] SzczepoN z Katowic też jeździ ogłasza się na wątku transportowymn tylko trzeba do niego dzwonić.. znalazłem też nick osoby z wątku Bratka i podałem andzi...może się uda
-
Pomocy!!! Sunia za kilka godzin zostanie uśpiona...
Nikus replied to aida27's topic in Już w nowym domu
na mapie pomocy dogo znalazłem info o awaryjnym dt w Jędrzejowie u [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=436"][COLOR=#6b7fa6]Potter[/COLOR][/URL] .Nie wiem na ile to aktualne,ale może ktoś może sprawdzić? -
Pomocy!!! Sunia za kilka godzin zostanie uśpiona...
Nikus replied to aida27's topic in Już w nowym domu
zapisuję...szczerze mówiąc w sprawie DT nie mam pomysłu..a pisałyście do Teresy Borcz? -
Kolejne wpłaty na koncie dziękujemy cioteczkom : Ma6da:loveu:,Oczka:loveu: Maruda:loveu: wpłaty uzupełnione w poście rozliczeniowym na 1 stronie wątku.
-
Na fotkach Daszeńka i troszkę Pani Teresy...Fotki zrobione są przed wejściem do lecznicy w Obornikach zaraz po przyjeździe oraz w poczekalni.Pani Teresa kupiła tam od razu wędzone ucho dla suni,ale ona najpierw rozglądała się z ciekawością gdzie jest:)
-
a teraz niespodzianka dla wszystkich fanów Rusałki:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/279/86b5448bd9014cccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/283/a3b6d7503351790cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/283/c91194ccb0e75600med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/170/deff826a09116557med.jpg[/IMG]
-
ok zaraz je wysyłam...:)
-
Witam:) mam fotki Daszy z pierwszych chwil w lecznicy,ale ...skończył mi się limit na fotosiku:(...czy ktoś może ma luzy i może wyślę je na maila?
-
[quote name='lilk_a']ok , to wytyczne poproszę czy mam sama się porządzić z tekstem i zdjęciami ? :) nie ukrywam że z tekstem i zdjęciami podanymi "na tacy " byłoby mi łatwiej :):)[/QUOTE] podaj mi maila na PW...wyślę Ci jutro z pracy bo tam na kompie mam folder przygotowany.Tekst oczywiscie możeszz zmienić dodam tam też ostatne uwagi Weszynoski bo Ona zna go najlepiej z nas:) Dziekuję serdecznie:)
-
[quote name='lilk_a']ja mogę zrobić allegro jakbyście nie znależli nikogo innego :) robię takie : [URL]http://www.allegro.pl/item992290781_olek_szczeniak_mix_owczarek_niemiecki_szuka_domu.html[/URL] i takie : [URL]http://www.allegro.pl/item993802454_lennon_mix_owczarek_niemiecki_i_collie_szuka_domu.html[/URL][/QUOTE] super:) bardzo dziękuję za ofertę- jesteśmy jak najbardziej zainteresowani:)