Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Pisałem do moda z poparciem o przekazanie wątku cioteczce Polubek...-sprawa jest w trakcie wyjaśniania :) oczywiście chodzi o szczyle:)
  2. [quote name='Ra_dunia']...... a najwyżej bania będzie bolała.[/QUOTE] ....albo nie;)
  3. [quote name='NiJaSe']jeszcze na moment do tej suni naszej wróce, jedzie jutro na sterylke wezme rachunek , narazie zabule ze swoich , wysle RenW dane swoje na konto tak ???[/QUOTE] dla mnie to oczywista oczywistość:)
  4. [quote name='polubek']dooobla doobla wygrałeś. :eviltong: niech ci będzie nikuś Jeśli pies sunsiada rano na Ciebie sceknie, unikaj rozmów z mężatkami przez cały dzień, bo problemów sobie napytas…albo nie. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i ecie jedno dla ciebie: Jeśli płyte kompaktową na lusterku samochodu zawiesis, fotoradara psiajuchę przechytrzysz …albo nie. :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] no to mam kłopot...bo pies sunsiada mnie nie cierpi i jak tylko widzi to się wydziera jak opętany....pracuję z mężatkami...hm chyba się zwolnie...albo nie:evil_lol:
  5. a ja bym radził zachować spokój:) niedługo wszystko rozwiążemy tak jak ma być:) a póki co...są inne formy komunikacji;)
  6. Dziękujemy cioteczkom za wpłaty dla Staszka:) szczegółowe rozliczenie tam gdzie zwykle zeedytuje i poprawi Obraczus:)
  7. Ellig nie zaglądaj tam bo...nie warto psuć sobie dnia:)
  8. to ja się łapię na ka(Wunię):) trza trochę odpocząć po "nerwowych" wątkach:D
  9. Wielkie dzięki _Laro:) czekam na Pw w sprawie przelewu:)
  10. ja też zaznaczę...
  11. a wiadomo już gdzie przelać kasę na allegro?:)
  12. [quote name='polubek']nikuś wątpisz w moje zdolności? :razz:[/QUOTE] czy ja coś mówiłem?:shake:
  13. [quote name='polubek']wszystko da się utemperować :evil_lol:[/QUOTE] hm to musi być dobry behawiorysta;)
  14. [quote name='lilk_a']wznowione allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1023220452[/URL][/QUOTE] dzięki wielkie:Rose:....jakie koszty?
  15. [quote name='Isadora7']Przerażająca wizja, czuję się osaczona, nie wiem czy moja trójca jamnicza zdoła mnie obronić[/QUOTE] przed Polubkiem?:shake: bez szans:evil_lol:
  16. dzięki Nijase za relację....krótko i na temat...działamy dalej i robimy swoje...na odszkodowanie za sznurówki nie licz:evil_lol: no może jakiś bazarek?;)
  17. Więc będziemy się przypominać wszystkimi możliwymi kanałami:) a jak już nic nie pomoże to naślemy Polubka:)
  18. [quote name='lilk_a']skończyło się allegro Pilota .... może wystawię zwykłe i niech wisi ?[/QUOTE] myślę,że nie zaszkodzi:) dzięki:)
  19. no przecież ona jest ideałem- co tu więcej pisać? ponoć najbardziej grzeczna z hotelikowych gości:)
  20. zebrałem fotki w jeden folder w domu na kompie wyślę Ci na PW i wybierzesz coś sobie.ok?
  21. _Laro a mogę Cię prosić o odnowienie allegra? liczyłem na ten DZ,ale ...zrobisz?
  22. [quote name='Wunia']Dziękuję Nikus, zaraz PW będę rozsyłała ;) Dobrze, że lisiej poopy tu nie ma :diabloti:[/QUOTE] ciiiiii bo przytargasz nieszczęście :razz:
  23. no to wujek Nikus też 5-tka:) Wunia mnie tu zaprosiła ślicznie na akcję:)
×
×
  • Create New...