-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='Ellig'][URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/"]Nadwoje babka[/URL][/B] Jeśli dziś ktoś w windzie trójkę będzie wciskał, postaraj się dotknąć jego ucha. Na pół roku odporności na choroby wselkie dzięki temu nabierzesz… albo nie.[/QUOTE] mam nadzieję,że nie pomylę kolejności:)bo dostanę w .....albo nie:)
-
[quote name='NiJaSe']hehe mozna jeszcze tak "czemu bog stworzyl pierwszego adama ?" .... "bo musial zacząć od zera " ;))[/QUOTE] no nie cioteczki.....tego nie strzymam:mad::mad::mad:
-
obiecane fotki [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://www.fotosik.pl%20target=_blank%3E[IMG]http://images41.fotosik.pl/288/6cf5a8e2fb854129med.jpg[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/6cf5a8e2fb854129med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/289/a8b423b663591db5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/288/b4f6fd238e900e3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/293/808d46a04086a2c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/293/1f6c98ca7b4e4729med.jpg[/IMG] dwie ostatnie fotki to jak pytanie......gdzie jesteś?....
-
Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)
Nikus replied to Porta Nigra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Porta Nigra']Wygląda na to, że najfajniejszy dla Nędzy domek jest w Białymstoku. Masakrycznie daleko. Nie damy rady jej przewieźć bo to ok. 1300 km w dwie strony, przy naszych drogach to wyprawa na dwa dni i to z noclegiem.[/QUOTE] a nie dałoby rady przewieść suni etapami?Czy domek mógłby podjechać np do Wawy? -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaznaczę...Polubek jak się sprężysz w weekend to poogłaszam :) -
[quote name='Ghanima']Fotki? Mniam :loveu: Dawać fotki :evil_lol:[/QUOTE] sorki nie wyrobiłem się wczoraj:( - ktoś-nie powiem kto:shake: hihi zajął mi mojego fotosika :) dziś wstawię na 100%:)
-
[quote name='Wunia']oj, wujuś Nikus, co Ty opowiadasz ... Ty jesteś z bossów nad bossami, tylko czekasz na okoliczności, żeby o tym poinformować ;)[/QUOTE] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wunia;)
-
no niestety.....nie jestem z bossów tylko z brygad roboczych:(:evil_lol:
-
I ja się melduję:)
-
[quote name='Renata5']To Majusia w swojej kapotce,którą ode mnie dostała i która jest w samochodzie u Nikusia:) ło matko:oops::oops::oops: jak napisała do mnie Polubek zaraz poleciałem do auta...polarek "skrył" mi się pod kocem:oops::oops::oops: jeszcze dziś będzie u Syli.Bardzo przepraszam...tak mi głupio:oops::oops::oops:
-
[quote name='Dorothy']bo Wenka jest cudowna. Moje serce podbila swoja poczciwoscia, taka do ludzi łagodnoscia calkowita, no co do suniek malych i kotow to po prostu musze to zaakceptowac i w tej chwili nie ma innej rady. Wena dostaje arthoflex ktory dostalysmy od Nikusia, ale w ta pogode widze wyraznie ze mimo to zad nizej i nogi tylne bardziej sie plączą... wyraznie widac zly wpływ chłodu i wilgotności...[/QUOTE] :( biedna Wenka...a jak myślisz Dorota czy to sprawia jej ból?. środki na obrożę kilero-kleszczową już w drodze:)...tak bym chciał zobaczyć ją jak szaleje i się śmieje....
-
[quote name='Ra_dunia']i biegniemy szybko na pierwszą bo coś cicho u Rusałeczki...[/QUOTE] No niestety...domki milczą jak zaklęte:(....wieczorem wkleję nowe fotki ślicznudy
-
:multi::multi::multi:brawo cioteczki:multi:
-
a nie mówiłem?:eviltong: szybki powrót na nasze podwórko:lol::lol:
-
[quote name='polubek']to jej nie będzie tak? no to nie. jak nie to nie to ja też zabieram zabawki i idę do swojej piaskownicy :obrazic::diabloti:[/QUOTE] jak Cię znam to ......nie:evil_lol: i to bez "albo":diabloti:
-
mam masakrę w pracy...ale fajnie,że znowu możemy tu działać:)witam wszystkich:)
-
[quote name='Ellig']Dzieki, dzieki to juz sa 4 osoby, ktore pisaly:)[/QUOTE] w jedności siła jak mówią....albo nie:)