Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Ellig'][URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/"]Nadwoje babka[/URL][/B] Jeśli dziś ktoś w windzie trójkę będzie wciskał, postaraj się dotknąć jego ucha. Na pół roku odporności na choroby wselkie dzięki temu nabierzesz… albo nie.[/QUOTE] mam nadzieję,że nie pomylę kolejności:)bo dostanę w .....albo nie:)
  2. [quote name='NiJaSe']hehe mozna jeszcze tak "czemu bog stworzyl pierwszego adama ?" .... "bo musial zacząć od zera " ;))[/QUOTE] no nie cioteczki.....tego nie strzymam:mad::mad::mad:
  3. obiecane fotki [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://www.fotosik.pl%20target=_blank%3E[IMG]http://images41.fotosik.pl/288/6cf5a8e2fb854129med.jpg[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/288/6cf5a8e2fb854129med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/289/a8b423b663591db5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/288/b4f6fd238e900e3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/293/808d46a04086a2c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/293/1f6c98ca7b4e4729med.jpg[/IMG] dwie ostatnie fotki to jak pytanie......gdzie jesteś?....
  4. [quote name='__Lara']http://img28.imageshack.us/img28/534/obrazzeskanowany903.jpg Takie cudo maleńkie musi odzyskać swój polarek :eviltong: no przecież go odwiozę :oops:litości cioteczki plissssss:placz:
  5. [quote name='Porta Nigra']Wygląda na to, że najfajniejszy dla Nędzy domek jest w Białymstoku. Masakrycznie daleko. Nie damy rady jej przewieźć bo to ok. 1300 km w dwie strony, przy naszych drogach to wyprawa na dwa dni i to z noclegiem.[/QUOTE] a nie dałoby rady przewieść suni etapami?Czy domek mógłby podjechać np do Wawy?
  6. zaznaczę...Polubek jak się sprężysz w weekend to poogłaszam :)
  7. [quote name='Ghanima']Fotki? Mniam :loveu: Dawać fotki :evil_lol:[/QUOTE] sorki nie wyrobiłem się wczoraj:( - ktoś-nie powiem kto:shake: hihi zajął mi mojego fotosika :) dziś wstawię na 100%:)
  8. [quote name='Wunia']oj, wujuś Nikus, co Ty opowiadasz ... Ty jesteś z bossów nad bossami, tylko czekasz na okoliczności, żeby o tym poinformować ;)[/QUOTE] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wunia;)
  9. no niestety.....nie jestem z bossów tylko z brygad roboczych:(:evil_lol:
  10. I ja się melduję:)
  11. hehe Majka nie mogła mi się zgubić bo co chwila sprawdzałem czy tam sobie kima za fotelikiem:) teraz już wiem dlaczego tak potrzebna jest automatyczna skrzynia biegów w maszynie:)
  12. buziaki to jak w banku:) o ile mnie wpuszczą:oops: ale dałem plamę:(
  13. [quote name='Renata5']To Majusia w swojej kapotce,którą ode mnie dostała i która jest w samochodzie u Nikusia:) ło matko:oops::oops::oops: jak napisała do mnie Polubek zaraz poleciałem do auta...polarek "skrył" mi się pod kocem:oops::oops::oops: jeszcze dziś będzie u Syli.Bardzo przepraszam...tak mi głupio:oops::oops::oops:
  14. Wena jest super.....trafiła super...ma szczęście więc trzeba podtrzymać jej dobrą passę...:) Dzięki Dorota za to co dla niej robisz...
  15. ok....to trzeba coś pomyśleć....coś mi tam już chodzi po głowie;)
  16. [quote name='Dorothy']bo Wenka jest cudowna. Moje serce podbila swoja poczciwoscia, taka do ludzi łagodnoscia calkowita, no co do suniek malych i kotow to po prostu musze to zaakceptowac i w tej chwili nie ma innej rady. Wena dostaje arthoflex ktory dostalysmy od Nikusia, ale w ta pogode widze wyraznie ze mimo to zad nizej i nogi tylne bardziej sie plączą... wyraznie widac zly wpływ chłodu i wilgotności...[/QUOTE] :( biedna Wenka...a jak myślisz Dorota czy to sprawia jej ból?. środki na obrożę kilero-kleszczową już w drodze:)...tak bym chciał zobaczyć ją jak szaleje i się śmieje....
  17. [quote name='Ra_dunia']i biegniemy szybko na pierwszą bo coś cicho u Rusałeczki...[/QUOTE] No niestety...domki milczą jak zaklęte:(....wieczorem wkleję nowe fotki ślicznudy
  18. :multi::multi::multi:brawo cioteczki:multi:
  19. a nie mówiłem?:eviltong: szybki powrót na nasze podwórko:lol::lol:
  20. [quote name='polubek']to jej nie będzie tak? no to nie. jak nie to nie to ja też zabieram zabawki i idę do swojej piaskownicy :obrazic::diabloti:[/QUOTE] jak Cię znam to ......nie:evil_lol: i to bez "albo":diabloti:
  21. mam masakrę w pracy...ale fajnie,że znowu możemy tu działać:)witam wszystkich:)
  22. [quote name='Ellig']Dzieki, dzieki to juz sa 4 osoby, ktore pisaly:)[/QUOTE] w jedności siła jak mówią....albo nie:)
×
×
  • Create New...