-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='__Lara']O ludzie, jaki prezent od Rusałki :D :D :D :D dziekujemy bardzo Nikus :D :D :D[/QUOTE] To nie mnie:oops: to dobre dusze na wątku tak zdecydowały:) ja tylko "podszepnąłem":lol:
-
Kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać Rumkowi by ratować jego finanse znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto które mam nadzieję mi podacie zostanie przelana kwota 110,10 zł:) Proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL]
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Moi kochani:) Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek(za podszeptem Livki:loveu:) by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać naszej Berci i pomóc jej wydostać się ze schroniska znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto Skarbnika wątku zostanie przelana kwota 60 zł:) Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL] -
Moi kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać dla ratowania budżetu Dylanki znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto Skarbonki zostanie przelana kwota 60 zł:) Proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!!
-
Moi kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać dla Miki na załatanie dziury finansowej znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto naszej księgowej zostanie przelana kwota 60 zł:) Proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!!
-
Moi kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać na załatanie dziury finansowej Posterka znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto naszej księgowej:loveu: zostanie przelana kwota 60 zł:) Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!!
-
Droga Skarpeto im.Talcott:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że wniosek Agaty51 by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać do Skarpety znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto Skarpety zostanie przelana kwota 110 zł:) na pomoc psiakom w potrzebie Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL]
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur']Melduję się na wątku Berty :) Jak rozumiem wszystkie [B]pieniążki zbierane dla Misieńki[/B] ( :( ) [B]staną się pieniążkami Berty[/B], zgadza się? I czy chcecie, abym to ja nadal te pieniążki zbierała? (Przepraszam, ale nie czytałam całego wątku)[/QUOTE] tak, tak właśnie szukamy skarbnika...:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dzieki tej naszej ciekawości wiele spraw udało się załatwić :eviltong:[/QUOTE] a czy ja coś mówię?:evil_lol:;) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']...... Nikuś molestuj dalej:)[/QUOTE] postaramy się z Livką:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
hm tyle,że kobietom to się nie uda:diabloti::diabloti::diabloti: -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ghanima']Witajcie, Nikus mnie "zmolestował", więc jestem :) Ile brakuje miesięcznie Bertuni na hotelik?[/QUOTE] Witaj:) brakuje sporo,ale damy radę:) zwłaszcza ,że anioły mi się tu pokazują:loveu: -
[quote name='Oczka_']Bardzo sie ciesze, ze Rusaleczka w koncu znalazla domek, tak dlugo czekala.. i mam pytanie dotyczace mojej deklaracji, czy moglabym przeznaczyc ja na Berte z Tomaszowa? :)[/QUOTE] No pewnie ,że możesz i innych też do tego zachęcam:) mamy nawet w propozycji rozliczenia wątku kwotę dla Berty [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191232-Postawmy-pomik-Misi...-pomagaj%C4%85c-nijakiej-Bercie.[/URL] to jej wątek myślę,że mod mnie za to nie zabije:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dobrze, że nie wchodziłaś na watek :) przynajmniej Ty sie nie denerwowałaś :)[/QUOTE] hehe...w wojsku mnie nauczyli jednej mąąąądrej zasady - "mniej wiesz-lepiej śpisz":) naprawdę działa;) -
[quote name='Ghanima']Mikus, masz moje "błogosławieństwo" jeśli chodzi o zagospodarowanie deklaracji porusałkowych :)[/QUOTE] Do Ciebie to mam coś jeszcze ,ale to na PW...:) a za błogosławieństwo pięknie dziękuję:)
-
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Nikus replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem na zaproszenie Javeny ..niestety nie mogę dać stałej deklaracji bo mam już ich zbyt wiele...może uda mi się we wrześniu znaleść coś na jednorazówkę.. -
W tej chwili w kasie po Rusałeczce która bryka sobie w nowym domku :loveu: pozostało 730,10 zł. proponuję tak: 50zł- koszty transportu do domku 110 zł dla Kundelkowej Skarbonki 110 zł. dla SkarpetyTalcott 110 zł dla Skarpety na Sterylki 60 zł dla Postera na załatanie dziury w deklaracjach 60 zł dla Miki dla załatania dziury w deklaracjach 60 zł dla Dylanki dla załatania dziury w deklaracjach 60 zł.dla Berty by umożliwić wyjście ze schroniska do hoteliku 110,10 zł dla Rumka,żeby nie musiał wracać do schroniska z powodu braku kasy. To moje propozycje - proszę o uwagi do wieczora - chciałbym by te pieniądze pomogły kolejnym psiakom a nie leżały u mnie na koncie...;)
-
[quote name='Dorothy']od tygodnia nie mam netu, jestem teraz goscinnie przy kompie i informuje, ze Wena nawiała mi i policja odnalazla ja w sasiedniej wsi o 1 w nocy na przystanku pks, grzebiaca w kloszu na smieci. Poki co od tego czasu nie uciekla, ale wtedy rozerwala siatke i zrobila dziure zeby uciec. Czemu- nie wiem. Wiecej jak tylko naprawia mi internet.[/QUOTE] Wena ja Cię proszę przynajmniej Ty nie rób "numerów"...coś ostatnio psiaki mają tendencję do "zwiedzania"...
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Dopiero rano odczytałem sms-a Marty,że Brutusek wrócił:) a całą śniły mi się psiaki.....to już chyba jakiś obłęd -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']W schronisku był trochę ponad 4 m-c , ale ten pies który do schroniska trafił , a ten który ze schroniska wyjeżdżał , to niemal nie ten sam pies :)[/QUOTE] i wiemy komu to zawdzięcza- Tobie:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='1qaz']nie wymiotuje w podróży, nie sika, nie wyje, nie piszczy... ideał... mojemu się podobał i podejrzewam, że gdyby nie nasz Italo, Fred mamy Piotra i szczenię basseta w drodze... Ale gdyby babcia miała wąsy...[/QUOTE] hehe....też bym go brał po tym transporcie gdyby nie mój Nikuś... bo mnie zaczarował tym patrzeniem i spokojem w sumie - mimo ,że oszukał wszystkich w schronie z tym jedzonkiem z lekami hihi -
Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(
Nikus replied to kaja555's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Alfa tyszaki to pakiet i przenoś kasę między psiakami w zależności od potrzeb:) takie jest moje zdanie:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
cudownie tam Bimkowi.....potrzeba mu tylko trochę czasu na małe przystosowanie ... i do domku:)