Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='__Lara']O ludzie, jaki prezent od Rusałki :D :D :D :D dziekujemy bardzo Nikus :D :D :D[/QUOTE] To nie mnie:oops: to dobre dusze na wątku tak zdecydowały:) ja tylko "podszepnąłem":lol:
  2. Kochani to nie mnie dziękujcie a Tym co się na to zgodzili:) przecież nie po to zawozimy te psiaki do ZuziaM by je teraz zostawić jak coś się tam posypało- razem to my damy radę ze wszystkim:)
  3. Kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać Rumkowi by ratować jego finanse znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto które mam nadzieję mi podacie zostanie przelana kwota 110,10 zł:) Proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL]
  4. Moi kochani:) Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek(za podszeptem Livki:loveu:) by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać naszej Berci i pomóc jej wydostać się ze schroniska znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto Skarbnika wątku zostanie przelana kwota 60 zł:) Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL]
  5. Moi kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać dla ratowania budżetu Dylanki znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto Skarbonki zostanie przelana kwota 60 zł:) Proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!!
  6. Moi kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać dla Miki na załatanie dziury finansowej znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto naszej księgowej zostanie przelana kwota 60 zł:) Proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!!
  7. Moi kochani:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać na załatanie dziury finansowej Posterka znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto naszej księgowej:loveu: zostanie przelana kwota 60 zł:) Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!!
  8. Droga Skarpeto im.Talcott:loveu: Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że wniosek Agaty51 by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać do Skarpety znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi: W związku z tym jutro na konto Skarpety zostanie przelana kwota 110 zł:) na pomoc psiakom w potrzebie Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL]
  9. [quote name='MyrkurDagur']Melduję się na wątku Berty :) Jak rozumiem wszystkie [B]pieniążki zbierane dla Misieńki[/B] ( :( ) [B]staną się pieniążkami Berty[/B], zgadza się? I czy chcecie, abym to ja nadal te pieniążki zbierała? (Przepraszam, ale nie czytałam całego wątku)[/QUOTE] tak, tak właśnie szukamy skarbnika...:)
  10. [quote name='obraczus87']Dzieki tej naszej ciekawości wiele spraw udało się załatwić :eviltong:[/QUOTE] a czy ja coś mówię?:evil_lol:;)
  11. [quote name='ocelot']...... Nikuś molestuj dalej:)[/QUOTE] postaramy się z Livką:)
  12. hm tyle,że kobietom to się nie uda:diabloti::diabloti::diabloti:
  13. [quote name='Ghanima']Witajcie, Nikus mnie "zmolestował", więc jestem :) Ile brakuje miesięcznie Bertuni na hotelik?[/QUOTE] Witaj:) brakuje sporo,ale damy radę:) zwłaszcza ,że anioły mi się tu pokazują:loveu:
  14. [quote name='Oczka_']Bardzo sie ciesze, ze Rusaleczka w koncu znalazla domek, tak dlugo czekala.. i mam pytanie dotyczace mojej deklaracji, czy moglabym przeznaczyc ja na Berte z Tomaszowa? :)[/QUOTE] No pewnie ,że możesz i innych też do tego zachęcam:) mamy nawet w propozycji rozliczenia wątku kwotę dla Berty [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191232-Postawmy-pomik-Misi...-pomagaj%C4%85c-nijakiej-Bercie.[/URL] to jej wątek myślę,że mod mnie za to nie zabije:)
  15. [quote name='obraczus87']Dobrze, że nie wchodziłaś na watek :) przynajmniej Ty sie nie denerwowałaś :)[/QUOTE] hehe...w wojsku mnie nauczyli jednej mąąąądrej zasady - "mniej wiesz-lepiej śpisz":) naprawdę działa;)
  16. [quote name='Ghanima']Mikus, masz moje "błogosławieństwo" jeśli chodzi o zagospodarowanie deklaracji porusałkowych :)[/QUOTE] Do Ciebie to mam coś jeszcze ,ale to na PW...:) a za błogosławieństwo pięknie dziękuję:)
  17. Jestem na zaproszenie Javeny ..niestety nie mogę dać stałej deklaracji bo mam już ich zbyt wiele...może uda mi się we wrześniu znaleść coś na jednorazówkę..
  18. W tej chwili w kasie po Rusałeczce która bryka sobie w nowym domku :loveu: pozostało 730,10 zł. proponuję tak: 50zł- koszty transportu do domku 110 zł dla Kundelkowej Skarbonki 110 zł. dla SkarpetyTalcott 110 zł dla Skarpety na Sterylki 60 zł dla Postera na załatanie dziury w deklaracjach 60 zł dla Miki dla załatania dziury w deklaracjach 60 zł dla Dylanki dla załatania dziury w deklaracjach 60 zł.dla Berty by umożliwić wyjście ze schroniska do hoteliku 110,10 zł dla Rumka,żeby nie musiał wracać do schroniska z powodu braku kasy. To moje propozycje - proszę o uwagi do wieczora - chciałbym by te pieniądze pomogły kolejnym psiakom a nie leżały u mnie na koncie...;)
  19. [quote name='Dorothy']od tygodnia nie mam netu, jestem teraz goscinnie przy kompie i informuje, ze Wena nawiała mi i policja odnalazla ja w sasiedniej wsi o 1 w nocy na przystanku pks, grzebiaca w kloszu na smieci. Poki co od tego czasu nie uciekla, ale wtedy rozerwala siatke i zrobila dziure zeby uciec. Czemu- nie wiem. Wiecej jak tylko naprawia mi internet.[/QUOTE] Wena ja Cię proszę przynajmniej Ty nie rób "numerów"...coś ostatnio psiaki mają tendencję do "zwiedzania"...
  20. Dopiero rano odczytałem sms-a Marty,że Brutusek wrócił:) a całą śniły mi się psiaki.....to już chyba jakiś obłęd
  21. [quote name='kaa']W schronisku był trochę ponad 4 m-c , ale ten pies który do schroniska trafił , a ten który ze schroniska wyjeżdżał , to niemal nie ten sam pies :)[/QUOTE] i wiemy komu to zawdzięcza- Tobie:)
  22. [quote name='1qaz']nie wymiotuje w podróży, nie sika, nie wyje, nie piszczy... ideał... mojemu się podobał i podejrzewam, że gdyby nie nasz Italo, Fred mamy Piotra i szczenię basseta w drodze... Ale gdyby babcia miała wąsy...[/QUOTE] hehe....też bym go brał po tym transporcie gdyby nie mój Nikuś... bo mnie zaczarował tym patrzeniem i spokojem w sumie - mimo ,że oszukał wszystkich w schronie z tym jedzonkiem z lekami hihi
  23. Ja coś już mam na te "dziury" szczegóły jutro:)
  24. Alfa tyszaki to pakiet i przenoś kasę między psiakami w zależności od potrzeb:) takie jest moje zdanie:)
  25. cudownie tam Bimkowi.....potrzeba mu tylko trochę czasu na małe przystosowanie ... i do domku:)
×
×
  • Create New...