Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. 1qaz Twoja wpłat już na koncie:loveu::loveu::loveu: pięknie dziekujemy:) Jakbym miał numer konta Gabi to zapłaciłbym to co od wczoraj jesteśmy dłużni:) Z doskoku lukam bo trwa u mnie demontaż chałupy:-(
  2. [quote name='Lu_Gosiak']i mamy kolejna deklaracje od ewu /50zl/ - ktora byla z Nami od pierwszego psa wyciągnietego z Olkusza czyli Sokrateska - OGROMNIE DZIEKUJEMY:loveu::loveu::loveu: Nikus Twoje konto poslalam tym sposobem brakuje nam tylko 10zl deklaracji:crazyeye::crazyeye::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool:[/QUOTE] cudnie:loveu: serdecznie witamy [quote name='Lu_Gosiak']nooo szok:evil_lol: dzieki temu bazarkowi mamy juz na kastracje psiaka:multi::multi: a dzis Gabi wydala: Fiprex na 30 kg - 22 zł Pratel na 30 kg - 18 zł obroża - całe 9 zł czyli 49zl i trzeba by bylo jak najszybciej to przelac, za hotelik mozemy wplacic do tygodnia czasu - za pierwszy miesiac ma byc z gory[/QUOTE] [quote name='1qaz']ja już wpłaciłam dziś do grudnia, znaczy przelew poszedł. znając moje szczęście piesio będzie krócej w hoteliku ;p edit : jak tak dalej pójdzie to może starczyć nawet na obrożę i smycz z diamentami :evil_lol:[/QUOTE] jak dojdzie kasa od 1qaz to zrobię przelew...GABI Proszę o numer konta na PW:loveu: Wojtuś -witamy ślicznie...a bazarki to ...sam zobacz :)
  3. [quote name='psiakiGabi']Główny bohater tego wątku jest po prostu boski:loveu: dzisiaj już się tak nie boi, jest bardzo spokojny, nie szaleje bez powodu, na smyczy chodzi w miarę ładnie, trochę ciągnie ale jak na tą jego masę to i tak nie jest źle :lol: jest bardzo umięśniony, na nim nie ma odrobiny tłuszczu, jest taki nabity :cool3: bawi się z nami jak dzieciak, ale nawet jak w zabawie złapie zębami za rękę to robi to bardzo delikatnie:loveu: ignoruje zaczepki Arniego i Kubusia, patrzy na nich jak na wariatów, a z Fanny się polubił i zaczepia ją do zabawy. To jest takie duże umięśnione dziecko, chce się przytulać, miziać, buziaki daje:loveu: jak się chwile pogłaszcze po brzuchu to od razu zasypia i chrapie:evil_lol:. Widać po nim, że jest tego spragniony. Jedyne komendy jakie rozumie to zostań i połóż się (waruj czy leżeć nie zna tylko połóż się). Boi się podniesionej ręki i smyczy uniesionej, musiał być bity:angryy: jak się coś do niego powie takim podniesionym głosem tez dziwnie reaguje, tak jak by czekał czy oberwie czy nie:angryy: Ale naprawdę pies jest odlotowy:loveu: jak bym nie miała psa to od razu bym go brała:evil_lol: pies marzenie:loveu:[/QUOTE] ......nigdy nie zrozumiem dlaczego taki psiak "ląduje" w schronisku.....szukajmy mu tego domu na jaki zasłużył...
  4. No jak to co? czekamy na link Alfa:):evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='AlfaLS']Nocne zapraszanie jak widzę daje efektu to Wy się tutaj "hazardujcie" a ja idę dalej zapraszać bo jeszcze troszkę kasy jak widzę brakuje :lol:[/QUOTE] AlfaLs dzięki za zdroworozsądkowe podejście do kwesti finansów:) i działalność efektywną:)
  6. A kto by tam chciał uciekać z takiego super miejsca;) ma swój kojczyk-kumpli i koleżanki do zabawy:) ...nie ma to jak na wakacjach u Ani:)
  7. Link do bazarku SZOK jest oczywiście już w drugim poście:)
  8. [quote name='li1']A moze zrobimy zaklady, czy Cie zamkna , czy nie ?[/QUOTE] Li1 to może lepiej czy zamkną nas wszystkich tam grających?:evil_lol: hmmm-najgorzej jak nam wątki zamkną:roll:
  9. [quote name='1qaz']zrób plizz, wezmę udział, bo na kasyno ostatnio szkoda mi kasy, a tak to z mojego hazardu pożytek będzie :)[/QUOTE] już zrobiła: [quote name='Ra_dunia']ano łaj not ;) : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191626[/URL] [/QUOTE]
  10. [quote name='magda222']Ale cała zasługa jest Twoja :) I Tobie pozostawiam przyjemność ogłoszenia dobrej nowiny :)[/QUOTE] ojejku:) no dobra...nowina jest taka,że moja koleżanka z pracy,której opowiadam o dogo zedycydowała,że otoczy opieką taką małą..pies miał być kudłatek bo sama ma taką sunie:)No to poprosiłem Magdę o fotki Rumka i.....mamy deklarację stałą od września 20 zł miesięcznie od Haliny B:multi::multi:
  11. [quote name='magda222']..... [SIZE=1]Nikus pochwalisz się wreszcie? ;)[/SIZE][/QUOTE] przecież to Ty dałaś mi fotki- sama napisz;)
  12. [quote name='Ra_dunia']zakład za kasę - przegrani wpłacają na konto Pręgusowatego... Chyba serio robię bazar. Nikuś - na jednym z wątków na dogo to nawet rzeczywiste pijaństwo było po adopcji :D Wklejaliśmy nawet zdjęcia co kto pije ;) i czym zakąsza ;) To dopiero było ciekawie. Ale w końcu to był wątek psa dogorry :evil_lol:[/QUOTE] :hmmmm: to może fotki z tej impry też damy na jakis bazarek?:evil_lol:
  13. [quote name='Ra_dunia']a co się dopiero na bazarku dzieje... to co? przyjmujemy zakłady? ;) W końcu walkę już mamy, to i hazard może być :evil_lol: a potem jeszcze zrobimy totalne pijaństwo jak już pręgowany do domu pójdzie :diabloti:[/QUOTE] [B]Ra[/B] normalnie kusisz:diabloti:
  14. [quote name='magda222']Jestem na zaproszenie Nikusia :) Ale widzę tu więcej znajomych "twarzy" ;)[/QUOTE] bo taki mały ten dogo świat;) witamy Magda na wątku:)
  15. [quote name='Nelka']Dziękuje za zaproszenie, deklaruje miesięcznie 30zł niestety ostatni pochłonęły w sporej ilości moje fundusze buldożki, więc tylko tyle mogę zaoferować i proszę mi przypominać :-)[/QUOTE] witamy na wątku:) i baaaaaaaaaaaardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu: Ludzie...jak pięknie:multi::multi::multi: Konto wyślę poźniej na PW:loveu::loveu:
  16. hehe...to w tym samy dniu to zrobiliśmy:) no i zaczęliśmy bój na wątku Pręguska:)
  17. Zadziałało ogłoszenie w internecie na stronce gratki:)..
  18. [quote name='psiakiGabi']używam Firefoxa, skopiowałąm obrazek, wkleiłam w sygnature, zatwierdziłam i zamiast banerka jest tekst, bede jeszcze probowac.[/QUOTE] no i tu może być problem...bo w firefoxie pisze "skopiuj obrazek"...a nie masz na tym kompie też IE tam pisze tylko "kopiuj" i wtedy to działa...
  19. [quote name='psiakiGabi']chyba cos mi nie wyszlo:oops:[/QUOTE] nie martw się-zdarza się....a jakiej przeglądarki używasz? i w jakim momencie było inaczej niż pisałem?
  20. jestem na zaproszenie Agaty51...:) zaznaczam i przeczytam ...może dam radę jakoś pomóc chociaż troszkę..:)
  21. [quote name='psiakiGabi']a może mi ktoś na pw wysłać instrukcje taka jak dla "głupka" jak wstawić banerek:oops: ?[/QUOTE] wysłałem instrukcję na PW:)
  22. Super:) uwielbiam takie dobre wiadomości:) Kisiaraf to co zrobiłaś zobaczę dopiero w domu:( w pracy mamy "pewne utrudnienia":angryy:
  23. Witamy serdecznie:) no banerek też by się przydał;) chociaż obcięte przez dogo ostatnio możliwości w tym temacie:-(..A pomoc w ogłoszeniach jak najbardziej potrzebna będzie-zgłoszę się na pewno:loveu::loveu::loveu: EDIT: Jolanta08- Twoja wpłata już na koncie -dziękujemy:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...