-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='Lu_Gosiak']i mamy kolejna deklaracje od ewu /50zl/ - ktora byla z Nami od pierwszego psa wyciągnietego z Olkusza czyli Sokrateska - OGROMNIE DZIEKUJEMY:loveu::loveu::loveu: Nikus Twoje konto poslalam tym sposobem brakuje nam tylko 10zl deklaracji:crazyeye::crazyeye::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool:[/QUOTE] cudnie:loveu: serdecznie witamy [quote name='Lu_Gosiak']nooo szok:evil_lol: dzieki temu bazarkowi mamy juz na kastracje psiaka:multi::multi: a dzis Gabi wydala: Fiprex na 30 kg - 22 zł Pratel na 30 kg - 18 zł obroża - całe 9 zł czyli 49zl i trzeba by bylo jak najszybciej to przelac, za hotelik mozemy wplacic do tygodnia czasu - za pierwszy miesiac ma byc z gory[/QUOTE] [quote name='1qaz']ja już wpłaciłam dziś do grudnia, znaczy przelew poszedł. znając moje szczęście piesio będzie krócej w hoteliku ;p edit : jak tak dalej pójdzie to może starczyć nawet na obrożę i smycz z diamentami :evil_lol:[/QUOTE] jak dojdzie kasa od 1qaz to zrobię przelew...GABI Proszę o numer konta na PW:loveu: Wojtuś -witamy ślicznie...a bazarki to ...sam zobacz :)
-
[quote name='psiakiGabi']Główny bohater tego wątku jest po prostu boski:loveu: dzisiaj już się tak nie boi, jest bardzo spokojny, nie szaleje bez powodu, na smyczy chodzi w miarę ładnie, trochę ciągnie ale jak na tą jego masę to i tak nie jest źle :lol: jest bardzo umięśniony, na nim nie ma odrobiny tłuszczu, jest taki nabity :cool3: bawi się z nami jak dzieciak, ale nawet jak w zabawie złapie zębami za rękę to robi to bardzo delikatnie:loveu: ignoruje zaczepki Arniego i Kubusia, patrzy na nich jak na wariatów, a z Fanny się polubił i zaczepia ją do zabawy. To jest takie duże umięśnione dziecko, chce się przytulać, miziać, buziaki daje:loveu: jak się chwile pogłaszcze po brzuchu to od razu zasypia i chrapie:evil_lol:. Widać po nim, że jest tego spragniony. Jedyne komendy jakie rozumie to zostań i połóż się (waruj czy leżeć nie zna tylko połóż się). Boi się podniesionej ręki i smyczy uniesionej, musiał być bity:angryy: jak się coś do niego powie takim podniesionym głosem tez dziwnie reaguje, tak jak by czekał czy oberwie czy nie:angryy: Ale naprawdę pies jest odlotowy:loveu: jak bym nie miała psa to od razu bym go brała:evil_lol: pies marzenie:loveu:[/QUOTE] ......nigdy nie zrozumiem dlaczego taki psiak "ląduje" w schronisku.....szukajmy mu tego domu na jaki zasłużył...
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
A kto by tam chciał uciekać z takiego super miejsca;) ma swój kojczyk-kumpli i koleżanki do zabawy:) ...nie ma to jak na wakacjach u Ani:) -
[quote name='magda222']Ale cała zasługa jest Twoja :) I Tobie pozostawiam przyjemność ogłoszenia dobrej nowiny :)[/QUOTE] ojejku:) no dobra...nowina jest taka,że moja koleżanka z pracy,której opowiadam o dogo zedycydowała,że otoczy opieką taką małą..pies miał być kudłatek bo sama ma taką sunie:)No to poprosiłem Magdę o fotki Rumka i.....mamy deklarację stałą od września 20 zł miesięcznie od Haliny B:multi::multi:
-
[quote name='magda222']..... [SIZE=1]Nikus pochwalisz się wreszcie? ;)[/SIZE][/QUOTE] przecież to Ty dałaś mi fotki- sama napisz;)
-
[quote name='Ra_dunia']zakład za kasę - przegrani wpłacają na konto Pręgusowatego... Chyba serio robię bazar. Nikuś - na jednym z wątków na dogo to nawet rzeczywiste pijaństwo było po adopcji :D Wklejaliśmy nawet zdjęcia co kto pije ;) i czym zakąsza ;) To dopiero było ciekawie. Ale w końcu to był wątek psa dogorry :evil_lol:[/QUOTE] :hmmmm: to może fotki z tej impry też damy na jakis bazarek?:evil_lol:
-
[quote name='Nelka']Dziękuje za zaproszenie, deklaruje miesięcznie 30zł niestety ostatni pochłonęły w sporej ilości moje fundusze buldożki, więc tylko tyle mogę zaoferować i proszę mi przypominać :-)[/QUOTE] witamy na wątku:) i baaaaaaaaaaaardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu: Ludzie...jak pięknie:multi::multi::multi: Konto wyślę poźniej na PW:loveu::loveu:
-
hehe...to w tym samy dniu to zrobiliśmy:) no i zaczęliśmy bój na wątku Pręguska:)
-
Zadziałało ogłoszenie w internecie na stronce gratki:)..
-
[quote name='psiakiGabi']używam Firefoxa, skopiowałąm obrazek, wkleiłam w sygnature, zatwierdziłam i zamiast banerka jest tekst, bede jeszcze probowac.[/QUOTE] no i tu może być problem...bo w firefoxie pisze "skopiuj obrazek"...a nie masz na tym kompie też IE tam pisze tylko "kopiuj" i wtedy to działa...