Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Ra_dunia']ależ ruch! Normalnie aż przeciąg się robi tak wszyscy latają ;)[/QUOTE] no i o to chodzi chyba, a nie?;)
  2. [quote name='kamilawa']Jestem i ja - dzięki za zaproszenie :) Pomóc finansowo niestety nie mogę, proszę mi powiedzieć w czym się przydam :)[/QUOTE] Dzięki za przybycie:) na ten moment najbardziej to trzeba "popularyzować" wątek i bazarek na którym będziemy ustalać imię..wstawię link do bazarku do 2 posta na pierwszej stronie wątku:)
  3. [quote name='giselle4']Podniose...:)[/QUOTE] zmieniliśmy miejsce psiaka na dogo to nowy watek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191530-FS-Wyciagamy-kolejnego-psa-z-mordowni-brakuje-160zl-na-hotel%21%21%21/page4?p=15254124#post15254124"]http://www.dogomania.pl/threads/191530-FS-Wyciagamy-kolejnego-psa-z-mordowni-brakuje-160zl-na-hotel!!!/page4?p=15254124#post15254124[/URL]
  4. [quote name='agusiazet']Ładny ten kolejny psiak, który doczekał się ratunku! Ja już nie mogę składać żadnych stałych deklaracji, bo żaden z moich podopiecznych nie znalazł domu niestety. Wspomogę jednorazowo kwotą 50 zł, po 1 września. Poproszę o numer konta z danymi na PW:) I szczęścia piesku!!![/QUOTE] Dzięki Aguziazet:multi::multi::multi: już wysyłam - :)
  5. Serdecznie witamy:) i zapraszamy do pomocy:) na razie musimy się tu zorganizować i o to chodzi:)
  6. [quote name='Mysza2']Jestem na zaproszenie Nikusia, na razie zapisuję potem poczytam[/QUOTE] Witam pięknie i dziękuję za przybycie:)
  7. Witamy Livka:) u Berci super robotę zrobiłaś to teraz nam pomożesz,tak?:):):)
  8. [quote name='wujek & ciocia']witam :) teraz masa pracy, ale później się przyjrzę sprawie :)[/QUOTE] dzięki za odwiedziny i gotowość:)
  9. [quote name='Anja2201']A i dostałam 100 zł ze skarbonki Tomaszowskiej na Bertusię . Więc 64 sobie odbiorę za wykup ze schronu (50 zł ) i smycz z obrożą (14 zł , Ocelot kazała kupić ) , zostaje 36 zł to przesłać do skarbnika Berty , czy zostawić na transport ?? Transport wyjdzie około 70-80 zł .[/QUOTE] myślę ,zeby zostawić to i dołożyć do transportu:) Anja a wiesz już że jest komplet deklaracji? wątek ekspress:)
  10. [quote name='Anja2201']Berta już u mnie , dostała jeść pić i odpoczywa , strasznie agresywnie zareagowała na moje psy , ale myślę ,że to stres no i cała wataha robi wrażenie . Ja chyba dochodzę do siebie , bo już dawno takiego stresa nie miałam jak dzisiaj jak siedziałam w krzakach pod schronem i czekałam czy uda się Berte wyciągnąć ... To już drugi raz jak się muszę po krzakach pod schronem chować , niedługo dojdę do wprawy :D[/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!: brawo :) super akcja :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  11. Berci szybko znajdziemy domek- taką mam nadzieję....teraz priorytet to wyciągnąć ją ze schronu - to na dziś:)
  12. Teraz tylko czekamy na pomyślne wieści od Ocelot:):) Też bardzo się cieszę:)
  13. [quote name='Leyla']...hmmm niedługo się spotkamy znowu:p Nikuś mnie tu przytargał i teraz nie będę już miała spokoju do czasu kiedy Bercia będzie w swoim domu.[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale to już nie moja wina:shake:;)
  14. [quote name='Cajus JB']I ja jestem. Poproszę nowy numer konta.[/QUOTE] już wysyłam:) super:) widać ,że tu wątek będzie [B]bardzo mieszan[/B]y Lu-Gosiaku:)
  15. [quote name='Leyla']Berta jest w schronie?? ma miejsce w hotelu?? Kurcze bo jakoś tak nie mogę sie skupić..remont mam i ciągle ktoś mnie woła.. Ja dopłacę resztę stałych deklaracji. Już wpisuję Bercię na swoją listę. Znajdziemy jej dom. Słowo honoru!![/QUOTE] ciociu Leylo...:) tym razem mnie zatkało..:multi::multi::multi: dziękujemy bardzo:)
  16. [quote name='UBOCZE']Zaznaczę nowy wątek olkuskiej bidy. Witam Nikusia jako skarbnika!!!:lol: Numer konta mam i w tym tygodniu pieniążki na wrzesień wyślę...[/QUOTE] Witam wujka Ubocze- jaki ten dogo świat mały:) cieszę się,że na kolejnym wątku będziemy działać razem:)
  17. Witam Agata51:) bardzo dziekuję za obecność i gotowość współpracy:)
  18. [quote name='Lu_Gosiak']no moze byc Pregusek poki co? zrobie ten bazarek na imie moze Ktos sie skusi z Chojraka zostala jakas kasa - zaraz dopytam dokladnie Wiosne - cos ponad 400zl, wiec na pierwszy miesiac bedzie:) Nikus ja tez poprosze od razu numer konta[/QUOTE] ok robi się:)
  19. cioteczko Jolanto08 zaraz wyślę na PW nr konta tylko ustalimy jak masz nazwać psiaka:)
  20. pewnie masz za dużo wiadomości odgruzuj skrzynkę:)
  21. [quote name='Jolanta08']Ja daję 10,00 zł[/QUOTE] no to lubię:) Witaj Jolanta08:) wątek - galop :)
  22. Post rozliczeniowy Ja będę miłym Skarbnikiem na wątku:) No chyba ,że ktoś zapomni wpłacić deklaracji to :mad::mad::mad: będę się przypominać;) [B]DEKLARACJE Z FUNDUSZU SOKRATESA i nie tylko:):[/B] 50 - CajusJB * 10 - LuGosiak * 20 - Radunia * 100 - baldek2 * 20 - ubocze * 10 -Jolanta -08 * 30 - Ania z poznania * 10 -1qaz * 20 - li1 * +30 30 - Nelka * 50 - Ewu 10 - Wojtuś * RAZEM - 360zl:loveu: [B]BRAKUJE STAŁYCH- 0 :multi: KOMPLECIK[/B] :multi: [B][SIZE=3]DZIĘKUJEMY[/SIZE][/B] [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] 50 zł Aguziazet ? zł. Izabela124 we wrześniu:) BAZAREK - DAJ MI IMIĘ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191532-wyrwanyz-z-mordowni-psiak-nie-ma-nawet-imienia-nadaj-mu-%29-do-30.08.2010-godz-9?p=15253527#post15253527[/URL] Bazarek...szok :crazyeye: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191626-Alternatywny-bazar-hazardowy.-Na-Pr%C4%99gusa-z-Olkusza-do-30.08.2010-godz.-9?p=15262438#post15262438[/URL] [B]WPŁATY[/B] -[B] deklaracje stałe[/B] 10 zł. Jolanta08 (26.08.10 za wrzesień) 50 zł. 1qaz (27.08.10 za 5 m-cy) 10 zł. Lu-Gosiak (31.08.2010) za wrzesień 30 zł. Nelka (31.08.2010) za wrzesień 20 zł. Ra_dunia (01.09.2010)wrzesień 20 zł. Li1 (02.09.2010) wrzesień 40 zł. Ubocze(03.09.2010) wrzesień-październik 30 zł. Ania z poznania(06.09.2010) wrzesień 10 zł. Wojtuś(06.09.2010) wrzesień 50 zł. Ewu (08.09.2010) wrzesień 50 zł. CajusJB (15.09.2010) wrzesień [B]RAZEM : 320 zł.[/B] [B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/B] 80 zł. WHY MAY NN (31.08.2010) 5 zł. Obraczus87 (31.08.2010) z hazardowego bazarku 10 zł. Ra_dunia (01.09.2010) z hazardowego bazarku 50 zł Li1 (02.09.2010) z hazardowego bazarku 500 zł Leyla(03.09.2010):loveu::loveu::loveu: Chrzestna Harrego 418 zł. Wiosna 14.09.2010)(pozostałość po Chojraku) 20 zł. Izabela124 (22.09.2010) [B]RAZEM Jednorazowe : 1083,00 zł.[/B] [B]Wpłaty ogółem : 1 403,00 zł.[/B] [B]WYDATKI[/B] - 49 zł przelew do hoteliku-wet i obróżka - 64 zł przelew do hoteliku-wet szczepienia - 360 zł przelew - hotelik 25.08-24.09 - 250 zł. kastracja [B]RAZEM WYDATKI: 723 zł.[/B] [B]STAN KONTA[/B] : [B]680 zł.[/B] [B]Harry pięknie dziękuje[/B] :loveu::loveu::loveu: [B]Kwota przekazana na wątek Elzy[/B] [B]Nowe rozliczenie:[/B] [B]Wpłaty jednorazowe :[/B] [B]23,50 zł Emigrantka (27.10.2010)[/B] przekazano na Akcję Sterylizacja [URL="http://www.dogomania.pl/191532-wyrwanyz-z-mordowni-psiak-nie-ma-nawet-imienia-nadaj-mu-%29-do-30.08.2010-godz-9?p=15253527#post15253527"] [/URL]
  23. hehe....no to poczekajmy co na to Lu_Gosiak...jak będzie zgoda to chcę mieć 2 post na sprawy finansowe:)
  24. na początek.....mogę zaoferować usługi skarbnicze;) - pasuje? Rusałka już w domku to mogę poprowadzić finanse następnego psiaka:lol:
  25. Mam pytanie....bo wątek jakby taki składany...nie lepiej założyć nowy dla tego psiaka?
×
×
  • Create New...