-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='kamilawa']Jestem i ja - dzięki za zaproszenie :) Pomóc finansowo niestety nie mogę, proszę mi powiedzieć w czym się przydam :)[/QUOTE] Dzięki za przybycie:) na ten moment najbardziej to trzeba "popularyzować" wątek i bazarek na którym będziemy ustalać imię..wstawię link do bazarku do 2 posta na pierwszej stronie wątku:)
-
[quote name='giselle4']Podniose...:)[/QUOTE] zmieniliśmy miejsce psiaka na dogo to nowy watek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191530-FS-Wyciagamy-kolejnego-psa-z-mordowni-brakuje-160zl-na-hotel%21%21%21/page4?p=15254124#post15254124"]http://www.dogomania.pl/threads/191530-FS-Wyciagamy-kolejnego-psa-z-mordowni-brakuje-160zl-na-hotel!!!/page4?p=15254124#post15254124[/URL]
-
[quote name='agusiazet']Ładny ten kolejny psiak, który doczekał się ratunku! Ja już nie mogę składać żadnych stałych deklaracji, bo żaden z moich podopiecznych nie znalazł domu niestety. Wspomogę jednorazowo kwotą 50 zł, po 1 września. Poproszę o numer konta z danymi na PW:) I szczęścia piesku!!![/QUOTE] Dzięki Aguziazet:multi::multi::multi: już wysyłam - :)
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']A i dostałam 100 zł ze skarbonki Tomaszowskiej na Bertusię . Więc 64 sobie odbiorę za wykup ze schronu (50 zł ) i smycz z obrożą (14 zł , Ocelot kazała kupić ) , zostaje 36 zł to przesłać do skarbnika Berty , czy zostawić na transport ?? Transport wyjdzie około 70-80 zł .[/QUOTE] myślę ,zeby zostawić to i dołożyć do transportu:) Anja a wiesz już że jest komplet deklaracji? wątek ekspress:) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Berta już u mnie , dostała jeść pić i odpoczywa , strasznie agresywnie zareagowała na moje psy , ale myślę ,że to stres no i cała wataha robi wrażenie . Ja chyba dochodzę do siebie , bo już dawno takiego stresa nie miałam jak dzisiaj jak siedziałam w krzakach pod schronem i czekałam czy uda się Berte wyciągnąć ... To już drugi raz jak się muszę po krzakach pod schronem chować , niedługo dojdę do wprawy :D[/QUOTE] :Cool!::Cool!::Cool!: brawo :) super akcja :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Berci szybko znajdziemy domek- taką mam nadzieję....teraz priorytet to wyciągnąć ją ze schronu - to na dziś:) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Teraz tylko czekamy na pomyślne wieści od Ocelot:):) Też bardzo się cieszę:) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']...hmmm niedługo się spotkamy znowu:p Nikuś mnie tu przytargał i teraz nie będę już miała spokoju do czasu kiedy Bercia będzie w swoim domu.[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale to już nie moja wina:shake:;) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']Berta jest w schronie?? ma miejsce w hotelu?? Kurcze bo jakoś tak nie mogę sie skupić..remont mam i ciągle ktoś mnie woła.. Ja dopłacę resztę stałych deklaracji. Już wpisuję Bercię na swoją listę. Znajdziemy jej dom. Słowo honoru!![/QUOTE] ciociu Leylo...:) tym razem mnie zatkało..:multi::multi::multi: dziękujemy bardzo:) -
Post rozliczeniowy Ja będę miłym Skarbnikiem na wątku:) No chyba ,że ktoś zapomni wpłacić deklaracji to :mad::mad::mad: będę się przypominać;) [B]DEKLARACJE Z FUNDUSZU SOKRATESA i nie tylko:):[/B] 50 - CajusJB * 10 - LuGosiak * 20 - Radunia * 100 - baldek2 * 20 - ubocze * 10 -Jolanta -08 * 30 - Ania z poznania * 10 -1qaz * 20 - li1 * +30 30 - Nelka * 50 - Ewu 10 - Wojtuś * RAZEM - 360zl:loveu: [B]BRAKUJE STAŁYCH- 0 :multi: KOMPLECIK[/B] :multi: [B][SIZE=3]DZIĘKUJEMY[/SIZE][/B] [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] 50 zł Aguziazet ? zł. Izabela124 we wrześniu:) BAZAREK - DAJ MI IMIĘ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191532-wyrwanyz-z-mordowni-psiak-nie-ma-nawet-imienia-nadaj-mu-%29-do-30.08.2010-godz-9?p=15253527#post15253527[/URL] Bazarek...szok :crazyeye: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191626-Alternatywny-bazar-hazardowy.-Na-Pr%C4%99gusa-z-Olkusza-do-30.08.2010-godz.-9?p=15262438#post15262438[/URL] [B]WPŁATY[/B] -[B] deklaracje stałe[/B] 10 zł. Jolanta08 (26.08.10 za wrzesień) 50 zł. 1qaz (27.08.10 za 5 m-cy) 10 zł. Lu-Gosiak (31.08.2010) za wrzesień 30 zł. Nelka (31.08.2010) za wrzesień 20 zł. Ra_dunia (01.09.2010)wrzesień 20 zł. Li1 (02.09.2010) wrzesień 40 zł. Ubocze(03.09.2010) wrzesień-październik 30 zł. Ania z poznania(06.09.2010) wrzesień 10 zł. Wojtuś(06.09.2010) wrzesień 50 zł. Ewu (08.09.2010) wrzesień 50 zł. CajusJB (15.09.2010) wrzesień [B]RAZEM : 320 zł.[/B] [B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE[/B] 80 zł. WHY MAY NN (31.08.2010) 5 zł. Obraczus87 (31.08.2010) z hazardowego bazarku 10 zł. Ra_dunia (01.09.2010) z hazardowego bazarku 50 zł Li1 (02.09.2010) z hazardowego bazarku 500 zł Leyla(03.09.2010):loveu::loveu::loveu: Chrzestna Harrego 418 zł. Wiosna 14.09.2010)(pozostałość po Chojraku) 20 zł. Izabela124 (22.09.2010) [B]RAZEM Jednorazowe : 1083,00 zł.[/B] [B]Wpłaty ogółem : 1 403,00 zł.[/B] [B]WYDATKI[/B] - 49 zł przelew do hoteliku-wet i obróżka - 64 zł przelew do hoteliku-wet szczepienia - 360 zł przelew - hotelik 25.08-24.09 - 250 zł. kastracja [B]RAZEM WYDATKI: 723 zł.[/B] [B]STAN KONTA[/B] : [B]680 zł.[/B] [B]Harry pięknie dziękuje[/B] :loveu::loveu::loveu: [B]Kwota przekazana na wątek Elzy[/B] [B]Nowe rozliczenie:[/B] [B]Wpłaty jednorazowe :[/B] [B]23,50 zł Emigrantka (27.10.2010)[/B] przekazano na Akcję Sterylizacja [URL="http://www.dogomania.pl/191532-wyrwanyz-z-mordowni-psiak-nie-ma-nawet-imienia-nadaj-mu-%29-do-30.08.2010-godz-9?p=15253527#post15253527"] [/URL]