-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Zostałam zaproszona przez Nikus. Jest mi tak przykro .Mogę tylko 5 zł deklarować. Złożyłam deklaracje Florusi,tylko dlatego ,że odpadły mi dwie inne. Wybaczcie. Wpłace dopiero we wrześniu,bo mam jeszcze inne długi do spłacenia.[/QUOTE] Witamy i pięknie dziękujemy za przybycie na wątek:) Każda złotówka się liczy:multi::multi::multi: -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Teraz dotarłam, dziękuję za zaproszenie. Piękna czarna grubiutka, takie grubie sunieczki są przekochane. Moja Sonia [*] miała podobną figurkę, była tylko jeszcze niższa i cała czarna. Nie moge nic zadeklarować, mogę 10zł jednorazowo.[/QUOTE] No przecież 10 zł to nie jest nic:loveu: to jeden dzień w hoteliku i jeden przyjaciel Berty więcej:) Dziękujemy Awit:lol: -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']przepraszam - wiem, że jedna nie żyje, a imiona mi się pomieszały. Czy sunia miałaby jechać do hoteliku w Brzyściu?[/QUOTE] nie nie Bercia...pojedzie w okolice Kluczborka:) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']ja wyposażę Misię w karmę - mam jeszcze z darów fundacji - na pewno będzie to z 50 kg.[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye:wow dziękujemy Basiu:) Bercię..Misia już niestety za TM [*] -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Oczka_']Daje stala deklaracje 10zl po Rusalce, ktora znalazla domek :)[/QUOTE] Hurrraaaa dzięki Oczka_ - fajnie ,że Rusałkowicze dalej się razem trzymają yupi:multi::multi::multi: -
Tak..w grupie...tak jak napisałaś dziś i wczoraj- w takiej grupie gdzie pracuje się nad tym z uśmiechem i przyjemnością a nie kłótniami i przepychankami...W tym właśnie jest sukces tyszaków-potrafiłaś zrobić właśnie taką atmosferę,że chce się tu być..i Alfa to jest naprawdę Twoja zasługa,że tak jest:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']wlasnie,tez sie ciagle zastanawiam jak teraz miewa sie cala rodzinka.......[/QUOTE] Cytat z sms-a który dostałem od Marty : "Info o Brutku - dziś chodził na smyczy po ogrodzie,nabiera ufności i cały czas bada teren.Jest dobrze.Otrzymuje już upominki od rodziny i znajomych,którzy go odwiedzają" idzie wyraźnie ku dobremu...:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Brutus co tam u Ciebie? grzeczny jesteś?:) -
tak...podobna do Zorki troszkę:) tyle,że Mika to był jeden wielki STRACH - był, bo już nie jest i sobie spaceruje sama co było nie do pomyślenia jeszcze jak byliśmy u niej z Livką w czerwcu:) jejku Leyla przyszłaś i słonko znowu zaświeciło dla Tyszaków:multi::multi::multi: Dziękujemy Ci bardzo:loveu::loveu::loveu:
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']A ja poproszę nr konta to wyślę 550 zł które Berta dostanie po Pixelku ...[/QUOTE] Anju nr konta jest podany w poście nr 79 na 8 stronie wątku...jejku :) to Berta może juz jechać chyba:) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maevel']witam, teraz brakuje już tylko 95 zł - proszę mnie wpisac na 15 zł stałej :)[/QUOTE] dzięki wielkie w imieniu Berci:):multi::multi: pękła kolejna bariera:) -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Jasne Moniko jak najbardziej , :) postaramy się gotowy wstawić na wątek ;) Volwerin ma już gotowy , dzięki Myszce :multi: . Jeszcze Tofik trzyłapek, Kitka, i King ze schroniska , który nie ma swojego wątku, ale jest na wątku rudzkim . Jeśli się powiedzie to w następnej akcji będzie na pewno Czarny :) Zobaczymy, na razie trzymajcie kciuki,;) do poniedziałku mamy zamówienie na 160 plakatów .[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: TO ROBI WRAŻENIE.... -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
a co tu tak pusto?:shake::shake::shake: rozsyłajcie wątek bo bez tego to niewiele da się osiągnąć... -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy pięknie:) to takie wspaniałe "Dzień dobry":lol: -
Melduję ,że przelewy poszły zgodnie z tym na co była zgoda na wątku:) Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wszystko co zrobiliście dla Rusałki:Rose: oraz za przekazane pieniążki na ratowanie kolejnych psiaków:loveu::loveu::loveu: Uwielbiam tu być z Wami - bo razem można tak wiele:)
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
No Bimku....szybko załapałeś co to znaczy być na wakacjach:)