Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Kociabanda2']dokładnie przemyślałam swoje obecne możliwości finansowe i sądzę, że gorzej i tak już nie będzie :eviltong: Przy moim obecnym zadłużeniu 10zł nie czyni już różnicy... :sg168: Zatem co mi tam :diabloti: Deklaruję 10zł STAŁEJ na hotelik Bima. Całe szczęście nasza osobista kasa zapomogowo-pożyczkowa = teściowa, jest niezawodna :evil_lol:[/QUOTE] no i jak nie kochać teściowej:eviltong: dzięki:)
  2. Witamy Ulka:) dzięki za reakcję:)
  3. [quote name='fiorsteinbock']Witam i dziekuje za zaproszenie, postaram sie pomoc chocby rozsyłajac watek![/QUOTE] dziękujemy za obecność i pomoc:)
  4. Mamy od cioteczki Vasco 30 zł jednorazówki:multi::multi::multi: dziękujemy pięknie:)
  5. Dzięki Aniu:) wielkie dzięki:)
  6. [quote name='Ghanima']Witajcie, deklaruję 100 zł na transport. Komu pieniążki, komu? ;)[/QUOTE] dzięki:)Witaj cioteczko:)
  7. Ale super fotki:) dziękujemy:)
  8. ok coś tam wymyślimy:) przecież nie raz już się dało....trasa Ruda Śląska - Brodnica jest często uczęszczana na dogo;)
  9. Tak jak najbardziej w następny weekend bo w ten nie dam rady:shake:..Co do trasy to jeżeli np ktoś mógłby pojechać niekoniecznie z Wawy dalej to jestem otwarty na propozycje..Aniu a może się spotkamy i wyjedziesz nam naprzeciw?:razz:
  10. [quote name='Izabela124.']Izabela124 ;) niby niewielka różnica, ale jest ;)[/QUOTE] jest,oczywiscie,że jest:oops: Przepraszam za pomyłkę:oops:
  11. W sprawie fotek- myślę,że trzeba próbować:)
  12. [quote name='Ra_dunia']Rusałeczko, gdzie się podziewa twój domek? Czemu nie dzwoni...?[/QUOTE] ja też nie wiem dlaczego taka cisza:shake: Ra_duniu dziękujemy za wpłatę:loveu:
  13. po podliczeniach ....10 zł/m cznie stałej:)
  14. Melduje się Kaa:)...muszę pomyśleć czy poza transportem do Wawy bądź okolic mógłbym jeszcze coś tu pomóc;)
  15. Rusałka dziękuje za wpłaty cioteczkom : Iza124:loveu: oraz Agata51:loveu:
  16. Ladyiga dziękujemy za wpłatę:loveu:..Aktualny stan konta zrobię wieczorkiem po zaksięgowaniu się wpłat z dziś:) [COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  17. [quote name='Asiaczek'][B]MyszkaMiki [/B]- ależ robote zrobiłaś:) Pzdr.[/QUOTE] To reszta ogłoszeń z bazarku jakie zamówiliśmy jakiś czas temu:) Próbujemy jak się da...a telefon milczy:( już sam nie wiem co robić...:shake:
  18. Dotarła wpłata od Ani z Poznania:) dziękujemy:loveu::loveu: Aktualizację na pierwszej stronie wątku zrobi Obraczus jak wróci z urlopu:) ja będę robił tutaj dwa razy w tygodniu:)
  19. Dziękujemy Aniu za wszystko co dla Kumpelka zrobiłaś..zwłaszcza za ten czas kiedy czuł się kochany i ważny...Kumpelku..tak ciężko się pożegnać:( biegaj tam sobie za Tęczowym Mostem - tam już Cię nic nie zaboli... [*]
  20. Dziękujemy pięknie za wpłaty:) rozliczenie aktualizowane jest na bieżąco na pierwszej stronie wątku:)
  21. Ze względu na brak informacji na temat tego co dzieje się z psiakiem i innymi pomysłami na tym wątku wycofuję swoją stałą deklarację od miesiąca sierpnia...z resztą według rozliczenia z postu na początku wątku wynika ,że ani ja ani nikt inny nie płaci co nie jest prawdą...
  22. [quote name='__Lara']Odnowiłam Rusałce allegro.[/QUOTE]Bardzo dziękujemy...:) możesz podać link? to wstawimy do pierwszego postu
×
×
  • Create New...