Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Leyla']......na razie jest Harry:mdrmed:[/QUOTE] emocje jak widzę dopiero się zaczynają:razz:
  2. [quote name='Lu_Gosiak']......:) nie moge sie napatrzec na ten usmiechniety pychol w trawie:D:D[/QUOTE] tak,dla takich fotek warto się pomęczyć:)
  3. [quote name='Ra_dunia']Agata - mam takie samo odczucie ;) że zaraz tu wejdę i dowiem się, że Pręgusek już w nowym domu :D[/QUOTE] Bardzo bym chciał,ale dajmy mu troszkę się odwczasować:) i zbierajmy dalej na to kasiorkę:razz:
  4. [quote name='fiorsteinbock']Super prędka akcja! Mozna link bazarkowy?[/QUOTE] witamy:) link do bazarku w poście nr 2:)
  5. jestem Danka.....ale chyba ..za późno:razz:
  6. [quote name='1qaz']Mogę stałych dyszkę dać. Z tym, że od razu bym chciała do końca roku zapłacić... :)[/QUOTE] Witam ślicznie....małe to dogo co?znowu się spotykamy;) zaraz wyślę dane do przelewu:multi: [quote name='li1']Ja tez jeszcze nie spie i deklaruje 20 zl miesiecznie.[/QUOTE] Bardzo dziękuje:) no wstyd faktycznie - skarbnik spał a tu taki ruch:oops:..zaraz na PW będzie nr konta:loveu: [quote name='IVV']dziekuje za zaproszenie :) widze ,ze chlopak juz bezpieczny,super akcja [B]dziewczyny[/B]!!!!!![/QUOTE] Chciałem zauważyć ,że to mieszany wątek jest:mad: i będę tego strzegł:evil_lol: Cioteczkom AlfaLS i Danusi 4u1 bardzo dziękuję za nocną pracę:Rose::Rose:
  7. wiesz Leyla.. nie chcieliśmy Ci głowy zawracać..no:) byłaś skupiona na bazarku:eviltong::eviltong:
  8. [quote name='Lu_Gosiak']...... Nikus nieźle wymiatasz:lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ja się tylko staram związać koniec z końcem....przyjdzie płacić i potem co? Skarbnik:mdleje: :evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='ania z poznania']Jestem na zaproszenie Nikusia. Pręgusek lekko bullowaty, czyli w moim typie ;). W takim razie ode mnie 30zł miesięcznie.[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Ania:) nie wiem jak podziękować:) a wiem:) będę Ci przypominać:) oki? :multi::multi::multi::multi::multi: bardzo dziękujemy:)
  10. Witamy Tayga:) każda forma wsparcia jest nam tu potrzebna:)
  11. no nie...:-o obłędny jest ten psiak:) no i hotelik jeszcze bardziej:razz:
  12. a ja bym chciał jakieś fotki ze spacerków Mikuni..da się załatwić?:)
  13. [quote name='Izabela124.']Widać, że Bim teraz jest bardzo szczęśliwy :) Nikuś- bo psy rozpoznają dobrych ludzi :)[/QUOTE] ojej...dzięki,postaram się na takie stwierdzenie zapracować:)
  14. [quote name='Izabela124.']Dobrze, że zapytałeś, jeszcze bym przesłała na tamto konto :evil_lol: Skrobnę coś na początku września :p[/QUOTE] hehe...kto pyta nie błądzi..coś w tym jest:) ale masz tu z nami być cały czas:)
  15. Ale super:) do facetów też się przekona..do mnie nic nie miał:razz:
  16. [quote name='Izabela124.']Takie samo jak u Berty?:razz:[/QUOTE] :shake::shake::shake: takie jak u Rusałki:)
  17. [quote name='Izabela124.']Melduję się na wątku. Psiak jest na prawdę uroczy. Niestety nie mogę deklarować jakiejś konkretnej kwoty, ale postaram się wspomóc psiaka jednorazowo :)[/QUOTE] Witamy Izabela:) i dziękujemy pięknie...rośnie nam grono przyjaciół:)Konto....znasz,prawda? ;)
  18. super ,że maluch już w domku:) co do kasy to masz tyle psiaków w potrzebie - więc najlepiej wiesz gdzie jej w tym momencie najbardziej potrzeba...
  19. No śliczny jesteś..śliczny:) masz teraz parę dni na dojście do stanu używalnosci..poobserwujemy jak sie zachowujesz i szukamy domku:)
  20. Ekstra:) dzięki za relację i czekamy na fotki:) ale tempo na tym wątku:)
  21. ale super:):):) no zmiatam na chwilę od kompa:) do wieczorka:)
  22. [quote name='wujek & ciocia']u mnie ten link nie działa :([/QUOTE] ojejku lecę zobaczyć co schrzaniłem... JUŻ POWINNO BYĆ OK:)
×
×
  • Create New...