-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Sami zobaczcie co przed chwilką przysłała nowa rodzinka Rusałki:multi::multi::multi: To cytat z maila Pani Magdy: "Rusałka ma się dobrze i chyba jej się podoba w nowym otoczeniu. To spokojny, czysty pies więc nie ma z nią kłopotów. Lubi towarzystwo dzieci. Rzeczywiście bardzo przypomina naszego starego psiaka Szarika, ma chyba jednak więcej wdzięku." A to dowody "rzeczowe": [IMG]http://images45.fotosik.pl/333/6b259b62c5a1ea3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/332/a116da8dcc2775e6med.jpg[/IMG] Ja mam odlot :multi::multi: nie wiem jak Wy?
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
proszę bardzo :)[quote name='MyrkurDagur']W porządku, to jestem do Waszej dyspozycji :) Można zamieścić w pierwszym poście info o tym, aby w sprawie danych do wpłaty pisać PW do MyrkurDagur, albo na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A na razie podaję na wątku dane do wpłat dla Berty: [B]Katarzyna Monticolo[/B] [B]55-200 Oława[/B] [B][SIZE=2]84 1940 1076 5761 5033 0000 0000[/SIZE][/B] W tytule przelewu proszę wpisać swój [B]nick[/B] + "[B]dla[/B] [B]Berty[/B]"[/QUOTE] -
[quote name='wasabi81']Witajcie... Obraczus ma racje, musimy sie spieszyc, wiec dopiszcie mnie do listy... 23zl miesiecznie! [COLOR=red][B]Brakuje 80zl stalych deklaracji!!![/B][/COLOR][/QUOTE] dziękujemy pięknie:loveu::loveu::loveu: konto już wysyłam:) Zapraszamy brakuje coraz mniej,ale jednak brakuje:-(
-
[quote name='psiakiGabi']A co tu taka cisza?:mad: Nasz Pregusek dzisiaj prawie cały dzień śpi:loveu: chyba ta paskudna pogoda ma taki wpływ usypiający na psy, bo dzisiaj wszystkie nasze psiaki jakieś takie rozlazłe:razz: tylko by spały i spały.[/QUOTE] Pewnie i ludziom się udzieliło:razz: albo szykują się do nocnych bitew na bazarkach:evil_lol: Dzięki za numer konta:loveu:
-
[B]WPŁATY[/B] : - Kaskadaffik 15 zł (30.08.2010) za 3 m-ce IX-XI - Goldenek2 20 zł. (30.08.2010) za 2 m-ce IX-X - Wisełka20 zł (30.08.2010) - Ellig 50 zł.(30.08.2010) za 5 m-cy IX-I - Awit 10 zł.(30.08.2010) za 2 mce IX-X - Magenka1 15 zł.(30.08.2010) 5 zł za IX i 10 zł jednorazowo - Eva2406 20 zł.(30.08.2010) za 4 m-ce IX-XII - Cykloida 30 zł.(30.08.2010) za 3 m-ce IX-XI - AnnaA 19 zł.(01.09.2010) - Wasabi81 30 zł. (02.09.2010) - Malibo57 50 zł (02.09.2010) - 1qaz 19 zł. (08.09.2010) - Leyla 50 zł.(10.09.2010) - Vasco 10 zł.(23.09.2010) - Wisełka 20 zł(27.09.2010) [B]Razem: 378,00 zł.[/B] [B]PAŹDZIERNIK :[/B] - AnnaA 19 zł.(30.09.2010) - Magenka1 5 zł (01.10.2010) - Malibo57 50 zł (04.10.2010) [B]Razem: 74 zł.[/B] [B]RAZEM stałe: 452 zł[/B] [B]Wpłaty jednorazowe:[/B] - Wasabi81 - 18 zł.(01.09.2010) - Wasabi81 - 19,60 (02.09.2010) - Cykloida - 10,00 (29.09.2010) - Wesabi81 33,01 zł.(01.10.2010) [B]Razem jednorazowe : 80,61[/B] [B]Wpłaty ogółem[/B]: [B]532,61 zł.[/B] [B]WYDATKI :[/B] -23,00 zł. ogłoszenie gumtree -35,60 zł. szblon i allegro (28.09.2010) -240zł hotelik- 55zł karma + 5,6zł advantix(jeden bo przedtem dostał fiprex w paczce z karmą) + 14zł szczepeinie wirusówki + 10zł odrobaczenie i surowica + 5zł drugie odrobaczenie ( odrobaczaliśmy vetminth-em od wetki bo pratel szczeniakom odradzają) = -219,6 zł zapłacone (01.10.2010) - gumtree ogłoszenie 20 zł. A to ostatnie przed "zaparkowaniem" DS rozliczenie kosztów Cypiska:multi: Pobyt w hoteliku 17dni x 8zł= 136zł, szczepienie wścieklizna 35zł Transport do Warszawy (szczepienia i na Tamke) 15zł x 2=30zł -Razem 201zł [B] RAZEM WYDATKI: 499,20[/B] [B]zł.[/B] [B]Stan Kasy :[/B] [B]33,41 zł.[/B] Kwota pozostała po adopcji Cypiska czyli 33,14 zł została przekazana dla suni z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194858-Matka-kt%C3%B3ra-uratowa%C5%82a-2-z-8-szczeniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBMY-JEJ%21-Jej-dom-UMIERALNIA"]http://www.dogomania.pl/threads/194858-Matka-kt%C3%B3ra-uratowa%C5%82a-2-z-8-szczeniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBMY-JEJ!-Jej-dom-UMIERALNIA[/URL] [B]Stan kasy: 0 zł. i jeden szczęśliwy pies:)[/B] :multi: [B]CYPISEK dziękuje za wpłaty i opiekę :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
[quote name='Lu_Gosiak']Nikus mala poprawka z pierwszej strony deklaracja ewu to 50zl :) nie 10 mnie niestety tez remont czeka i malowanie scian, bo juz ledwo kolory na nich widac:shake::shake:[/QUOTE] :oops::oops::oops: sory już poprawione:oops::oops: tak to jest jak się wstaje z wyra i włącza kompa na jeszcze zamkniętych oczodołach;)