Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Leyla']...ja piernicze ,ale sie wzruszylam. To chwyta za serce..[/QUOTE] a Serce do psiaków to Ty masz ogromne:loveu:
  2. Na koncie Staszka wpłaty od Elik:loveu: i Randy:loveu:.Cioteczka Marta poprawi później w rozliczeniu:)
  3. Na koncie malucha pierwsze wpłaty: Kaskadaffik:loveu:,_Goldenek2:loveu:,Wisełka:loveu:,Ellig:loveu:,Awit:loveu: i Magenka1:loveu: pięknie dziękujemy w imieniu psiaka:) Rozliczenia wpłat zawsze będą w poście nr 4:) proszę sprawdzać i mnie:mad::mad: jak coś nie pasuje;)
  4. superaśnie....:multi::multi::multi: 1qaz jestem pod wrażeniem:)
  5. [quote name='1qaz']o mamo, znowu trafiłam na Nikusiowy wątek :oops:[/QUOTE] hihi cześć 1qaz:) mówilem,że mały ten dogo świat:lol::lol:,ale tym razem to nie moja sprawka:eviltong:
  6. Pręguniu i jak tam sesja zdjęciowa?:razz: w sieci musisz wyglądać:evil_lol:
  7. [quote name='Ellig']10 zl deklaracji stalej za 5 miesiecy z gory... [COLOR=red][B]Bakuje 30 zl deklaracji !!!![/B][/COLOR][/QUOTE] cioteczko Ellig dziekujemy:loveu:...konta już nie muszę wysyłać,prawda?;)
  8. [quote name='cykloida']No dobrze... Kiedyś trzeba złożyć swoją pierwszą stałą deklarację na dogo. To niech będzie tutaj:) 10zł ode mnie dla brzdąca. Namiary do wpłaty dostanę na PW, prawda?[/QUOTE] No pewnie..już wysyłam:) witamy pięknie:loveu: w świecie dogowariatów:evil_lol::evil_lol:
  9. Sami zobaczcie co przed chwilką przysłała nowa rodzinka Rusałki:multi::multi::multi: To cytat z maila Pani Magdy: "Rusałka ma się dobrze i chyba jej się podoba w nowym otoczeniu. To spokojny, czysty pies więc nie ma z nią kłopotów. Lubi towarzystwo dzieci. Rzeczywiście bardzo przypomina naszego starego psiaka Szarika, ma chyba jednak więcej wdzięku." A to dowody "rzeczowe": [IMG]http://images45.fotosik.pl/333/6b259b62c5a1ea3amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/332/a116da8dcc2775e6med.jpg[/IMG] Ja mam odlot :multi::multi: nie wiem jak Wy?
  10. [quote name='obraczus87']Obiecuję :evil_lol: Dziekuję :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] a ja wysyłam nr konta:)
  11. [quote name='AnnaA']Dorzucę 10 zł/m-nie.Proszę nr konta na pw[/QUOTE] witamy i dziekujemy:loveu::loveu: hurra:multi::multi: konto leci na PW;)
  12. No właśnie, tekst i foty potrzebne do tych ogloszeń:)
  13. proszę bardzo :)[quote name='MyrkurDagur']W porządku, to jestem do Waszej dyspozycji :) Można zamieścić w pierwszym poście info o tym, aby w sprawie danych do wpłaty pisać PW do MyrkurDagur, albo na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A na razie podaję na wątku dane do wpłat dla Berty: [B]Katarzyna Monticolo[/B] [B]55-200 Oława[/B] [B][SIZE=2]84 1940 1076 5761 5033 0000 0000[/SIZE][/B] W tytule przelewu proszę wpisać swój [B]nick[/B] + "[B]dla[/B] [B]Berty[/B]"[/QUOTE]
  14. niestety...Dafne już nie pomożemy...dziś rano odeszła za TM [*]
  15. [quote name='wasabi81']Witajcie... Obraczus ma racje, musimy sie spieszyc, wiec dopiszcie mnie do listy... 23zl miesiecznie! [COLOR=red][B]Brakuje 80zl stalych deklaracji!!![/B][/COLOR][/QUOTE] dziękujemy pięknie:loveu::loveu::loveu: konto już wysyłam:) Zapraszamy brakuje coraz mniej,ale jednak brakuje:-(
  16. Dzień doberek:) [B]Lu - [/B]zaklepałem jeden zestaw ogłoszeń na bazarku podesłanym przez Obraczus87(dzięki cioteczko:loveu::loveu::loveu:).
  17. [quote name='EVA2406']Jestem na zaproszenie. Na stałe deklaracje nie mogę się w tej chwili wpisać, ale jednorazowo coś mogę dać. Proszę i nr konta[/QUOTE] Robi się:) Poszło na PW:lol: Witamy u malucha:loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='psiakiGabi']A co tu taka cisza?:mad: Nasz Pregusek dzisiaj prawie cały dzień śpi:loveu: chyba ta paskudna pogoda ma taki wpływ usypiający na psy, bo dzisiaj wszystkie nasze psiaki jakieś takie rozlazłe:razz: tylko by spały i spały.[/QUOTE] Pewnie i ludziom się udzieliło:razz: albo szykują się do nocnych bitew na bazarkach:evil_lol: Dzięki za numer konta:loveu:
  19. Konta rozesłane:) Malibo57 i Vasco nie wysyłałem -możecie robić jeden przelew na Staszka i Cypisa tylko rozpiszcie w treści:lol:
  20. [quote name='Ellig']Pilne! [b]dane i numer konta![/b] nikus poproszę!!!!!!!!!!!!!!!!!ludzie na fb prosza !!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Poszło na PW kochana Ellig:)
  21. Witam:) zapiszę sobie....i pomyślę..:) nie rozumiem tylko, dlaczego szukasz Skarbnika?:shake:;)
  22. No super Wojtuś:) czyli wujek postawił kropkę nad "i":multi::multi::multi: Mamy komplet deklaracji:multi::multi:
  23. [B]WPŁATY[/B] : - Kaskadaffik 15 zł (30.08.2010) za 3 m-ce IX-XI - Goldenek2 20 zł. (30.08.2010) za 2 m-ce IX-X - Wisełka20 zł (30.08.2010) - Ellig 50 zł.(30.08.2010) za 5 m-cy IX-I - Awit 10 zł.(30.08.2010) za 2 mce IX-X - Magenka1 15 zł.(30.08.2010) 5 zł za IX i 10 zł jednorazowo - Eva2406 20 zł.(30.08.2010) za 4 m-ce IX-XII - Cykloida 30 zł.(30.08.2010) za 3 m-ce IX-XI - AnnaA 19 zł.(01.09.2010) - Wasabi81 30 zł. (02.09.2010) - Malibo57 50 zł (02.09.2010) - 1qaz 19 zł. (08.09.2010) - Leyla 50 zł.(10.09.2010) - Vasco 10 zł.(23.09.2010) - Wisełka 20 zł(27.09.2010) [B]Razem: 378,00 zł.[/B] [B]PAŹDZIERNIK :[/B] - AnnaA 19 zł.(30.09.2010) - Magenka1 5 zł (01.10.2010) - Malibo57 50 zł (04.10.2010) [B]Razem: 74 zł.[/B] [B]RAZEM stałe: 452 zł[/B] [B]Wpłaty jednorazowe:[/B] - Wasabi81 - 18 zł.(01.09.2010) - Wasabi81 - 19,60 (02.09.2010) - Cykloida - 10,00 (29.09.2010) - Wesabi81 33,01 zł.(01.10.2010) [B]Razem jednorazowe : 80,61[/B] [B]Wpłaty ogółem[/B]: [B]532,61 zł.[/B] [B]WYDATKI :[/B] -23,00 zł. ogłoszenie gumtree -35,60 zł. szblon i allegro (28.09.2010) -240zł hotelik- 55zł karma + 5,6zł advantix(jeden bo przedtem dostał fiprex w paczce z karmą) + 14zł szczepeinie wirusówki + 10zł odrobaczenie i surowica + 5zł drugie odrobaczenie ( odrobaczaliśmy vetminth-em od wetki bo pratel szczeniakom odradzają) = -219,6 zł zapłacone (01.10.2010) - gumtree ogłoszenie 20 zł. A to ostatnie przed "zaparkowaniem" DS rozliczenie kosztów Cypiska:multi: Pobyt w hoteliku 17dni x 8zł= 136zł, szczepienie wścieklizna 35zł Transport do Warszawy (szczepienia i na Tamke) 15zł x 2=30zł -Razem 201zł [B] RAZEM WYDATKI: 499,20[/B] [B]zł.[/B] [B]Stan Kasy :[/B] [B]33,41 zł.[/B] Kwota pozostała po adopcji Cypiska czyli 33,14 zł została przekazana dla suni z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194858-Matka-kt%C3%B3ra-uratowa%C5%82a-2-z-8-szczeniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBMY-JEJ%21-Jej-dom-UMIERALNIA"]http://www.dogomania.pl/threads/194858-Matka-kt%C3%B3ra-uratowa%C5%82a-2-z-8-szczeniak%C3%B3w.-POM%C3%93%C5%BBMY-JEJ!-Jej-dom-UMIERALNIA[/URL] [B]Stan kasy: 0 zł. i jeden szczęśliwy pies:)[/B] :multi: [B]CYPISEK dziękuje za wpłaty i opiekę :loveu::loveu::loveu:[/B]
  24. [quote name='Lu_Gosiak']Nikus mala poprawka z pierwszej strony deklaracja ewu to 50zl :) nie 10 mnie niestety tez remont czeka i malowanie scian, bo juz ledwo kolory na nich widac:shake::shake:[/QUOTE] :oops::oops::oops: sory już poprawione:oops::oops: tak to jest jak się wstaje z wyra i włącza kompa na jeszcze zamkniętych oczodołach;)
  25. [quote name='kamilawa']Taaa, a u mnie w domku zachciało się remontu... zrywają podłogę i sufit. Ciekawie jest. A ja się dusze od kurzu :)[/QUOTE] no to witaj w klubie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...