-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='1qaz']..... On tak śmiesznie przechyla łepek jak się do niego mówi :) wogóle, lubi widzieć człowieka, wtedy się cieszy... ... :)[/QUOTE] potwierdzam ..Bimek tak słucha i jest wpatrzony w człowieka jak się do niego mówi...najpierw myślałem,że reaguje tak tylko na Kaa- której należą się Wielkie Słowa Uznania bo to Ona go nauczyła tego...ale podczas postoju też do niego mówiłem i tak słuchał i patrzył jakby chciał powiedzieć " co chcesz bym zrobił?"..on jest naprawdę niesamowity...potrzebuje tylko troszkę czasu i spokoju-to znajdzie dzięki Wam wszystkim u Ani...Dzięki też się już kładę....Specjalne podziękowania jeszcze dla 1qaz...:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']he, he, ale jak się wszyscy z tego śmiali , odrazu się impreza rozkręciła :evil_lol: . Tylko byłam za bardzo ,,zdechła" żeby długo siedzieć , zostawiłam Tz-a w zastępstwie. ;)[/QUOTE] no ubaw pewnie mieli nie zły:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
no nie....gdybym wiedział odprowadziłbym Cię do drzwi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ja myślę,że dadzą radę....bo widać było,że naprawdę chcą...:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Tak..sceneria..dom i ogródek marzenie:) cała rodzinka czekała na Brutuska i podbił wszystkie serca od razu. Zresztą i sąsiedzi przybiegli zobaczyć nowego mieszkańca-pod tym względem to naprawdę dobrze trafił-w każdym okolicznym domku są zwierzęta i ludzie wyczuleni na zło jakie im człowiek potrafi zgotować.Opowiadali nam nowi Państwo Brutusa jak zimą na skraju lasu i tej uliczki ktoś wyrzucił psa z auta..od razu miał dwie miski i wszyscy go dokarmiali..Tak,że nawet jakby Brutek się zapodział gdzieś to od razu wszyscy będą wiedzieli gdzie ma trafić.:) Jednak dla samego Brutuska i Państwa dużo pracy w przełamaniu jego lęków.Do autka wsadzony na rękach w hoteliku z auta nowy Pan też na rękach musiał zanieść go na podwórko...Trzeba czasu ,cierpliwości i miłości,ale tego mu tam na pewno nie zabraknie:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
i dalej w domowym ogródku :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/324/36cfdbbd21a98861med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/5f814fe595479171med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/324/4988b6af3a146a25med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/324/547c34886ca05429med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/6438114a10ad9264med.jpg[/IMG] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
............... no to fotki najpierw z podróży:) " troszkę się boję" [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/bd0150fb38af9502med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/328/d8c554f148c0c49amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/42cdd77bc9067efamed.jpg[/IMG] Już na miejscu w nowym domku:loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/328/e8a557a10c4b51d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/324/89bf42d214390709med.jpg[/IMG] -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
jeszcze parę... No to ruszam w kolejny etap podróży [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/ae400b03abfaa6abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/328/4637925ee06bd829med.jpg[/IMG] będzie dobrze:) nic się nie boję bo mam Was:) pa.pa [IMG]http://images43.fotosik.pl/328/16eb627442766528med.jpg[/IMG] -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
....... to sąmoje kropki:angryy: nie ruszać na razie:) "dokąd mnie zabierają?:hmmmm: [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/487c9ea2696353afmed.jpg[/IMG] a to już w stolicy bawimy się czekając na przzesiadkę:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/eb05ea4cdb7dd23fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/85198c174d23a665med.jpg[/IMG] A to specjalnie dla Was....Dziękuję Wam- Wasz Bim [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/a60bb715cf12e19emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/b4112efa570747b8med.jpg[/IMG] -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Pożegnanie z kumplem ze schroniska [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/6229342ee43adac8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/329/8eacca88933b9cfcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/328/ee46f0fb14c79300med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/329/5b4ce8e3f7727c37med.jpg[/IMG] no i hops do autka [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/9ce72aca552b792fmed.jpg[/IMG] -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
................................. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
fotki będą i moja relacja-ale..muszę pogadać z moimi ludziami i piesami:) tak krótko- to super domek ma Brutuś:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
no dotarłem wreszcie do domku stałego;) troszkę się ogarnę i pogadam z moimi psami a potem będą fotki:) Bim to faktycznie nie jest zwykły psiak:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
no to zróbmy jeden wspólny wątek....w końcu oba psiaki na B:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='RenW']:diabloti: Wujaszku, nie czepiaj się, chyba nie ponosi Cię zazdrość..:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no co Ty....ja się czepiam?:crazyeye: ja mogę je zawieść z przyjemnością na tą wizytę.:eviltong: i potem porozwozić...to co z nich zostanie :diabloti::diabloti::diabloti: -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
to jeszcze mało info i tutaj:) Livka odstąpiła miejsce w autku Kaa i to ona jutro ze mną pojedzie po oba psiaki:) Bim będzie się czuł pewniej:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
tak, tak bezalkoholowo widziałem co Lu_Gosiak o wizycie poadopcyjnej pisała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
tak, tak bez alkoholowo widziałem co Lu_Gosiak o wizycie poadopcyjnej pisała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Uffff...teraz Wam mogę napisać..Cały dzień tu fiesta już na wątku a ja palce już pogryzione miałem z nerwów:look3:...Jutro Brutuska mam zabrać a od godz.8 rano na dwa telefony do domku nowego nie mogłem się dodzwonić:shake: już myślałem,,że.....ale spoko;) udało się w końcu.Państwo potwierdzili jutrzejszy termin więc jutro w drogę:multi: -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Nikus replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie mojej kochanej żony Livki:loveu: Podoba mi się idea tego wątku..Ponieważ jutro zawożę jednego z moich deklarowiczów z hoteliku do DS...jego deklaracja powędruje tutaj:) to 10 zł miesięcznie:)..Jeżeli mój "plan" się uda to niedługo jeszcze coś tu ..napiszę...;) -
[quote name='agata51']Nie mam nic przeciwko temu, ale gdyby można grosik Skarpecie Talcott podarować...[/QUOTE] no pewnie-bardzo cenna uwaga dzięki za podpowiedź:)
-
fotki też będą-obiecane w przyszłym tygodniu:)
-
Dzwoniłem przed chwilką do nowej Pani Rusałki. U naszej księżniczki wszytko ok:loveu::loveu::multi::multi: Państwo bardzo zadowoleni.Rusałka dobrze przeszła adaptację- nie było problemów żołądkowych przy zmianie jedzenia i wody jak to się czasem dzieje.Biega sobie po domku lub po podwórku i sadzie- gdzie chce a dziewczynki za nią:) Jedynie co zauważyła nowa Pani to jakieś lęki nocne-tzn Rusałka śpi w domu i koło północy się zrywa- Pan wtedy zapala światło i głaska ją...Rusałka się uspokaja,kładzie się i śpi do rana.Pewnie sprawdza czy to nie sen ten [B]jej własny domek. [/B]Kurcze nie macie pojęcia jak ja się cieszę..:multi::multi::multi: [B]Jeszcze raz Wam wszystkim bardzo dziękuję w jej imieniu[/B]:Rose::Rose::Rose: Z tego domku [B]nie[/B] [B]będzie powrotu z adopcji. [/B]
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']O, to żadna niespodzianka! Wszystko wiem i bardzo się cieszę, choć brak czasu na wyrażenie tej radości na piśmie:)[/QUOTE] no to się cieszę:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy:) działasz na tylu wątkach,że nie dziwię się,że troszkę się zakręciłaś;) Zajrzyj do Rusałki- tam niespodzianka:)