Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20350
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Mam w domu staruszka.... też zwrot z DS....nie pozwoliłam, aby wrócił do schroniska, więc został u mnie na DT....a raczej - na ZAWSZE... dlaczego piszę tu o tym? Bo już w piątek w Obornikach mówiłam o tym - mój staruszek (ślepy, chory na stawy i serce) też ma na imię Czarli.... jakieś pechowe imię... nie pojmuję, jak można tak po prostu oddać psa i to TAKIEGO psa..... jeszcze DT....no, jakoś mogłabym zrozumieć, ale deklarować DS....ech....:-(
  2. nareszcie udało mi się dodzwonić do pani Elżbiety.... będzie 17-go dopiero,( z tym 6 czerwca to coś się sąsiadkom pomyliło - przecież to niedziela, więc sąd nie pracuje)sama nie wie, jak sprawa się potoczy, w głosie słychać smutek i rezygnację.... co do Misia - spróbuje żądać oddania psa, choć zostawiła w tym domu 6 lat życia - nie pozwolono jej zabrać nic.... boi się tych ludzi.... nie wiem, czy odważy się zabrać Misia, ostatnią kontuzję miała, jak próbowała go uwolnić, teraz oni wymienili zamki i kłódki... a co do wprowadzenia się ludzi - nie wiem, czy dom nie pójdzie na sprzedaż, gdyby chcieli tam mieszkać, już by tam się wprowadzili, a pani Elżbieta - jeśli wygra sprawę - chyba nie odważy się tu mieszkać - ona się ich boi, nękali ją i będą nadal... powiedziała, że nie wie, czy uda jej się pomóc Misiowi, że zadzwoni do mnie przed 17.06. siedzę i płaczę.... chyba jednak poproszę czerdę o jakieś tabletki...
  3. [quote name='Lawinka']Podbijam. Ten piesek ma w sobie cos takiego ze nie mozna sie w nim nie zakochac i zaluje ze nie moge go wziazc do siebie :([/QUOTE] to dokładnie tak samo, jak ja....
  4. widziałam w piątek Rudusia - Czakiego.... śliczny jest.... a może doktorowi uda się poprawić wzrok Rudusia, tak jak to było z Krecikiem...
  5. czerda nie mieszka w Obornikach, ale często bywa... w piątek przypadkiem byłyśmy, jak pan przywiózł Czarliego, wiozłyśmy go z lecznicy do domu doktora, miałam przyjemność jechać z Czarlim na tylnym siedzeniu :) (słowo "przyjemność" nie jest przypadkowe) zrobiłam mu parę fotek - mogę przesłać, jak dostanę maila Czarli rzeczywiście ma trochę wygryziona łapę, ale był spokojny i bardzo grzeczny, skradł mi serce po prostu:loveu: czy ten pan, który go odwiózł do Obornik to był DS?????? poczytam sobie jego wątek, chciałabym jakoś pomóc...
  6. [quote name='Ania i Kajber']Czy cioteczki, ktore bywają w hopteliku u Staszka widziały moze naszego CZARLIEGO- starszego , duzego ON-ka, wyadoptowanego ze schronu w Łodzi , ktory stracił DS ze względu na lęk separacyjny ? CZARLI PRZYJECHAŁ W PIĄTEK. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178586-Stary-ON-CZARLI-CHORE-A-APY-WYGRYZA-SIAE-BA-AGA-O-DEKARACJE-Brak-330-zA-otych/page12[/URL][/QUOTE] a jakże! jechaliśmy razem oboje na tylnym siedzeniu samochodu czerdy :cool3: przypadkiem akurat byłyśmy u doktora jak pan go przywiózł, wiozłyśmy go z przychodni do domu, wspaniały pies, skradł mi serce:loveu: zrobiłam mu trochę fotek i wysłałam Borysowi, który ma zrobić ogłoszenia, właśnie zastanawiałam się, jak znaleźć jego wątek, a tu sam się znalazł;) mogę przesłać fotki, jak dostane adres mailowy
  7. [quote name='giselle4']Owczarek to spokojny chlopak,taki troche przystosowany jzu do schronu natomiast Ralf to troche agresor:mad: dzisiaj panow nakarmiłam i Ralf był bardzo niezadowolony ze on juz zjadl a inne jeszcze maja w miskach.:shake: jemu trzeba dawac wiecej tego jedzenia.... spokojnie dzisiaj nie było Jasi i nie miał kto wyciagac psiakowe do fotek ale zrobie portretowe fotki dla panow...obiecuje[/QUOTE] jak psy były karmione,tam w tym opuszczonym zakładzie - Ralf zabierał koledze (zjadał szybciej, niż on :mad:) dziewczyna nawet na niego krzyczała za to i pilnowała, żeby mniejszy też zjadł zapomniałam, jak ten mniejszy ma na imię...:placz: ale będziemy jechać do Łatka (tego za płotem, z obdartym grzbietem) może uda się dotrzeć jeszcze do dziewczyny i zapytać o imię
  8. [quote name='AGA35']Pani Tereso wspaniała wiadomość .Nie wiem jak mam pani podziękować za opieką jaką otoczyła pani misia , za pielęgnowanie tej kulki i na koniec za znalezienie mu domu .Jest pani wspaniałą kobieta o bardzo dużym sercu.Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję .[/QUOTE] podpisuję się, Pani Tereso!:loveu: dodać mogę tylko, że bardzo, bardzo się cieszę!!!:multi::multi::multi: a co do pieniążków - nieszczęść jest tyle, że moją skromną wpłatą dysponujcie według potrzeb.... to kropelka w tym morzu....:-(
  9. [quote name='obraczus87']Cześć Staszku :)[/QUOTE] przedwczoraj powiedziałam mu to osobiście... i pomizialam przystojniaczka... cudny jest!
  10. [quote name='Monika z Katowic']Właśnie,właśnie - kiedy Kapslik jedzie do ds??[/QUOTE] i ja z tym samym pytaniem.... ;)
  11. [quote name='Kenzo']Kurcze!!!!No teraz to sie zagotowałam!!!Ja nie rozumiem ludzi, szukałabym innego mieszkania, poprostu!!No ale to ja...[/QUOTE] na nieszczęście wielu pieskow - takich cudownych ludzi, jak Ty jest niestety mało.... za mało !!!
  12. o, tak... a jaki cudny w tych stokrotkach... właśnie idę przetrzebić swój ogródek i zrobić 13 paczuszek... dla kochanego Kubusia... EVA2406 też na kwiatki czeka :)
  13. o tak! basen! koniecznie basen!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Uwaga! zbieramy deklaracje na zakup basenu:cool3:(i domu z ogródkiem do tego basenu!;))
  14. [quote name='kizimizi']dziewczyny podałąm dziś CZerdzie nr to tej Pani od caniscrossingu -czy jak sie to tam zwie -od Barneya. CZy ja mam do niej też pisać w sprawie tego Tropka czy wy to zrobicie?[/QUOTE] skoro już się "trochę" znacie, to może lepiej napisz... :)
  15. [quote name='Erica'] A tu, popatrzcie ciotki http://www.youtube.com/watch?v=eT0KRa6lmyc Nie mówiłam, że to pies wodny? :cool3: popłakałam się ze śmiechu....:lol:
  16. miałam wczoraj przyjemność poznać Lapsa osobiście.... bardzo miły i piękny pies! ... dlatego odnalazłam jego wątek :))
  17. umaszczenie trochę podobne... jakby jej uszy na "beaglowe" wymienić...... :hmmmm: wyszedłby może mix owczarka z beaglem (lub bassetem:evil_lol:) wszystko jedno, jaka rasa - jest śliczna i kochana!:loveu: a szczeniaczki przesłodkie - jeden wygląda, jak ubrudzony, a drugi - jakby miał głowę od innego pieska ;) zdjęcia wysłałam :)
  18. [quote name='xmartix']wczoraj nie zrobilam, ale będzie dzis a najpóźniej jutro co do piesków: a może jakieś lepsze zdjęcia im zrobiłby ktoś co?[/QUOTE] zrobiłam wczoraj ślepkowi tylko, Leda się boi, więc nie chciałam jej stresować aparatem kiedy wreszcie sama do głaskania się odwróciła (ona obcych się boi, odwraca się tyłem, chowa głowę do kąta, boi się dotyku - co ona musiała przejść...:-() Miszke sfotografować mogłam, ale myślałam, że ma tak dużo zdjęć... ale rzeczywiście - są jeszcze na śniegu chyba jak trzeba - wybierzemy się na fotografowanie, to i Negra "obcykamy" jakby jeszcze domku nie miał :cool3:
  19. [quote name='kizimizi']oj nie wiem Mari czy pani by sie z Tobą zgodziła. Uczyć pracy dwa psy, które traktowały by biegi jak zabawa to wyzwanie.Nie wiem jak sie dobiera haskacze do zaprzęgu ale to chyba nie na zasadzie a może ten i ten. Ale myślę, że możemy jej to zaproponować 2 psiaka ;)[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183344-Ma%C5%82y-wci%C4%85%C5%BC-smutny-czeka-prosi-o-og%C5%82ozenia-Tropek-ma-dom-%21%21%21/page10"]http://www.dogomania.pl/threads/183344-Ma%C5%82y-wci%C4%85%C5%BC-smutny-czeka-prosi-o-og%C5%82ozenia-Tropek-ma-dom-!!!/page10[/URL] oto propozycja....;) skoro uczyć dwa psy nie jest łatwo, to może..... pani ma koleżankę, która też lubi taki sport....:cool3: Mały czeka, tęskni.... :-( on ma takie piękne spojrzenie, ożywia się jednak tylko na widok człowieka (no i :mad: jak z Łatusiem szaleją) zdążyłam już go pokochać, ale widzę, jak on potrzebuje człowieka dla siebie, jak smutno patrzy, kiedy po nim i inne psy przytulam... a on jest... siódmy....
  20. [quote name='elisse']nie było mnie kilka dni,przyszłam zobaczyć czy Mały tez już ma dom,a tu takie zmiany!! Tropek zdążył wrócić z adopcji i znaleźć nowy dom,oby juz ten do końca swych szczęśliwych dni! :) U mnie afgan wrócił z adopcji,ale dopiero w Niemczech znalazł się dom,który go przyjął.Camaro ma tam jak w raju,ale jednak na dnie serca pozostał żal,że u nas nie znalazł się nikt kto by go chciał pokochać...[/QUOTE] no i nie znalazł się nikt, kto pokochałby Małego... no może z wyjątkiem mnie, ale nie mogę mieć 7 psów (mam jeszcze 2 kalekie koty do tego, jeden bez łapki, drugi - sparaliżowany...) może znacie kogoś, kto lubi biegać, Mały nadaje się nawet do sportu - wspaniale biega, jest młodziutki, bystry bardzo i posłuszny.... ... i NIKT go nie chce??????????
  21. a to w hoteliku... uciekłam od tego pytającego spojrzenia, ale i tak nie zapanowałam nad łzami:-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/301/4825551766ca91fcmed.jpg[/IMG][/URL]
  22. zdjęcia mogę na maila wysłać (poproszę adres na PW) maluszki słodkie Tiara.... te oczy wciąż widzę... serce pęka :-(:-(:-(
  23. [quote name='czerda']odwiedziłąm z mari psiaki----Negro w kojcu z dziewczyną -oboje z Dbc , ona już od lutego, ale piękny psiak , coraz piękniejszy i ....dał sie dominować małej... do głaskania , daje dziób , bardzo jest przecudny , ma duużo lepszą sierść[/QUOTE] a w kojcu ma prześliczną Miszę :) dwa takie kochaniutkie psiaczki, słodkie przytulanki
  24. oto maleństwo - już wiemy, że nic mu nie dolega, tylko tych ostatnich przeżyć za dużo było, jak na jedno maleńkie psiątko:-( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/188/d88eaa0e31666df1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/301/0b7938a4d95be7dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/301/54eb1cdb83f3cf9fmed.jpg[/IMG][/URL]
  25. zaraz wrzucę zdjęcia z hoteliku... sunieczka nawet raz na mnie spojrzała...:loveu: maluszki cudne i ona też
×
×
  • Create New...