Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20350
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. przepraszam za brak odpowiedzi - i na dogo, i na żywo ,w domu -mam tak dużo podopiecznych, że ostatnio nie nadążam... zdjęć nie zrobiłam, ale poprzytulałam ślicznotkę - jest kochany, choć wydaje się taki zagubiony nieco, jak dziecko - zapewne przez ten wzrok... jednak nie jest smutny, no i nie zachowuje się jak całkowicie niewidomy - raczej, jak mój Charlie - chyba troszeńkę widzi - kontury, światło i cień - bo nie potyka się o przeszkody jak oślepiony petardą kudłacz, którego w grudniu miałam w domu... Ruduś - Czaki jest piękny, cudny ! gdybym siedmiu w domu nie miała - wzięłabym Charliemu kolegę - dla towarzystwa i dla kontrastu (mój ślepcio jest kruczoczarny:)) a ten biedak to nowy kolega Rudusia, zobaczcie, jaki cudny i jaki biedny... http://www.dogomania.pl/threads/178586-Stary-ON-CZARLI-CHORE-ŁAPY-WYGRYZA-SIĘ-ZNÓW-ZBIERAMY-NA-HOTE-CZARLI-STRACIŁ-DS-!/page46
  2. [quote name='obraczus87']No zobaczymy co z tego wyjdzie :) Do Kaloryfera naprawde?? Chmmmmmm no nic, miłośc jest ciezka :) Najchetniej bym chciała, aby Pani pojechała do Obornik, ale wizyta aby u Niej w domu się równiez odbyła.[/QUOTE] to i tak dobrze, że Budyń tego kaloryfera nie wyrwał na widok tych elektryków- on nie wpuszcza mężczyzn do domu - to naprawdę duży i silny pies, a Agatka - drobna i delikatna... na dodatek w domu mają prześlicznego, bielutkiego malucha - Kazika - to piesek, który miał być labradorem - nie urósł, ale nie trafił przez to na ulicę... Budyń z Kazikiem często się razem wspaniale bawią, ale i niestety problemów nie brakuje... ech, żeby taka właśnie pani, jak cudowna Agatka i Staszkowi się trafiła!!!
  3. [quote name='Ania i Kajber']Nie wyobrazam sobie CZARLIEGO w schronie, to by go załąmało zupelnie. I jak sie nim tam opiekować- cały czas przykuty do budy i krotki spacerek raz w tygodniu. Albo boxy ogolne, jak nie bedzie budy, gdzie psy beda go gryzły i zero kontaktu z czlowiekiem. W schronie pieniądze faktycznie niepotrzebne, ale dal CZARLIEGOto powrót do piekła- znow bedzie cały cza swyl i wygryał sobie łapę, aż bedzie trzeba amputować. Na razie trzeba jakoś wygospodarowywac ile sie da forsy i szukać mu domu-WSZELKIE OGŁOSZENAI NA PORTALACH MILE WIDZIANE. P. Teresa Borcz dała pomysl -płatne co prawda, ale ponoć skuteczne ogłoszenei ze zdjęciem w DZIENNIKU ZACHODNIM.[/QUOTE] drogie to ogłoszenie? może się zrzucimy?
  4. [quote name='obraczus87']Kochani, miałam dzisiaj zapytanie mailowe w sprawie Staszka. Pani mieszka z rodziną we Wrocławiu, w bloku. Maja 2 kotki. Wymieniłam się z Pania mailami, opisałam charakter Staszka i... Pani w dalszym ciągu jest zainteresowana. Jednak ja mam złe doświadczenia... Staszkiem miałaby zajmowac się głownie ta Pani... :roll: Nie skreślam Jej, broń Boże, tylko wiecie jak skonczyla sie adopcja ostatnim razem :roll: Czekam teraz na terminy, które pasuja Pani na wykonanie wizyty i do dzieła. Może nic z tego nie będzie, a może bedzie. W każdym bądź razie ja sie bardzo cieszę, gdyz to było pierwsze zapytanie o Staszka, takie normalne. Mail był napisany poprawnie, był wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Nie smiejscie się ze mnie, ale sposób wypowiadania się świadczy o człowieku i jest dla mnie bardzo ważna sprawą. Czy Cioteczki wspierające Staszka maja szansę wykonania wizyty we Wrocławiu?? :)[/QUOTE] jeśli pani naprawdę chce - to coś z tego będzie.... niedawno pewna drobna kobietka adoptowała dużego psa - na imię dała mu Budyń, po tygodniu pies okazał się nie tak grzeczniutki, jak przed adopcją... jednak NIE ODDAŁA GO ! pracuje nad jego charakterem, w ostateczności nawet na szkolenie go zapisze - jej determinacja i miłość do psa - pomimo problemów - jest godna podziwu ! jest z nami w kontakcie i stąd znamy wszystkie sukcesy i porażki - dlatego myślę, że szczera chęć i konsekwencja w pracy z psem - to klucz do szczęśliwej adopcji także i Staszka... on jest śliczny i cudowny - można go pokochać POMIMO minusów... mam nadzieję, że Staszek - tak, jak Budyń - znajdzie dom i miłość...
  5. [quote name='stonka1125']łe jezusie, czy to aby na pewno ta sama buła???jaka błyszcząca, jaka wesolutka, jak malowanie:) podkradam jedną fotę na nk coby wszyscy się radowali, bo miałam tam bułę do adopcji[/QUOTE] a podkradaj i wszystkie! niech sie cieszą przyjaciele i zachęcają innych do adopcji...:lol: a ta metamorfoza na zdjęciach aż tak nie jest widoczna, jak na żywo - ona jest tak radosna, że żadna fotka tego w 100% nie uchwyci... a jaka całuśna!:loveu: poznała mnie od razu i przywitała tak słodko, że moja cała kochana siódemka razem wzięta chyba tak nie potrafi:evil_lol:
  6. [quote name='agiojoj']uuuuu...dziś panowie dwaj przyszli instalacje elektryczne sprawdzać w planie pięcioletnim:diabloti: Budyń przywiązany do rury na dwie obroże(w tym zaciskową),a panowie i tak oczęta w strachu bałuszyli :evil_lol: Szafka przerzucona i wymieciona z zawartości,a hałasu na budynek cały co nie miara......zgłaszam propozycję losowi abym wygrała w totolotka(jak już grać zacznę)....z takim obrońcą to ja mogę na sienniku z banknotów spać przy otwartych wrotach,a i tak nic mi nie ubędzie :eviltong:[/QUOTE] no i tak ma być!!!:mad: drobna, delikatna kobietka potrzebuje takiej obrony!:evil_lol: a co do Kiri.... szkoda....:-( może zrób allegro raz jeszcze... myślałam o założeniu wątku, ale to raczej Ty powinnaś go prowadzić, bo ciężko jest prowadzić wątek tak "z daleka", nie będąc zorientowana (dwa takie miałam - byłam tylko "pośrednikiem" pomiędzy dogo a DT - informacja nie najlepsza ::shake: może spróbujesz?:cool3: jak się nie uda - ja to zrobię, ale Tobie UDA SIĘ na pewno !!!!:loveu:
  7. oto fotki od Marysi [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/305/fd73a74352650b51med.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/300/28ac5b5236e375fcmed.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/299/61f99fdfeb60d7e2med.jpg[/IMG][/URL]
  8. spójrzcie w te ślepka.... jakie bystre :) na pewno nie jest to wzrok młodziutkiego pieska, ale Krecik widzi!!!!!! tak bardzo bym chciała, żeby przygarnęła go jakaś starsza samotna pani (lub pan:cool3:) on jest maleńki, nieco zagubiony wśród psiej sfory, choć dobrze mu tam i jest szczęśliwy, to wciąż marzy mi się dla niego takie właśnie szczęście - u boku człowieka....:loveu: przecież zasługuje na taką starość !!!
  9. mamy jeszcze w Obornikach 2 szczeniaczki z Dobrocina [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/304/7aad1889312c517cmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/313/e313e84cc15b2b33med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/318/2b5a8aaaaa131aa2med.jpg[/IMG][/URL] kudłata, czarniutka sunieczka - wyżej - u mnie, poniżej - w obornickim hoteliku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/322/b6f69cf19fd08af2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  11. Stare, chore na ulicy - przywykłam, ale takie cudne maleństwa...:-( jak bardzo trzeba mieć pecha, aby bezdomnym się urodzić... czy taki start w życie przekreśla wszystko? to zależy od nas - ludzi... czy te szczeniaczki poznają człowieka jako dobrego, kochającego pana, czy też na zawsze pozostanie on dla nich obcą, zimną istotą ? szczeniaki od dwóch dużych bezdomnych suk (szczegółów pisać nie warto - nie pomogą, a zdenerwują każdego czytającego) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/304/c17031c1cf1ef3femed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/191/ce4fa2bfc520d0dfmed.jpg[/IMG][/URL] hotelik obornicki - zdjęcia z 1 sierpnia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/318/0820dee5cf641672med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/318/684367a1623bf371med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/318/f503b0a9f54fdf46med.jpg[/IMG][/URL] z tyłu Tiara z Pszczyny i druga - jeszcze bardziej przerażona sunia.... serce pęka!
  12. ze zdjęciami problemu nie będzie - mogę się z Marysią umówić na fotki, tylko trzeba poczekać, aż nieco mniej komarów będzie u nas :angryy::mad:- mamy teraz klęskę popowodziową - KOMARY (większe niż te wielkie litery,:-o:-o a w jakich ilościach:placz::placz:)
  13. [quote name='elisse']po prostu z Buły przeistoczyła się w boginię Herę.....musi mieć wszystkiego pod dostatkiem!! :)[/QUOTE] spotkałam Herę na spacerku.... z mamą Marysi - bo Marysia pojechała na szkolenie do Sopotu... sunia wygląda prześlicznie, jest radosna i cudowna!!! a ile buziaczków dostałam !!!! to sama słodycz na 4 łapkach!!!
  14. [quote name='agiojoj']Dziś dzwoniła pani w sprawie Kiri,bo jej się spodobał piesio na allegro:multi:Ma ogród a ja nadzieję,że może Kiri znajdzie tam dom...podałam jej numer opiekunce psiaka i czekam na rozwój zdarzeń;)[/QUOTE] i co tam z Kiri ?
  15. [quote name='obraczus87']Czerdo, ja lada chwila bede probowac Go ponownie oglaszac....[/QUOTE] widziałam allegro Staszka i informację, że w domu nie może być innych psów i.... dzieci.....
  16. [quote name='czerda']marysiu musi pies być sprawdzony co do dzieci Staszek , Diana , Asti , Szrik czyli ten kolega Ralfa, Daszeńka , Czarny < ten smutny! ≥ od Stefa plis łąp srokę za ogon!!![/QUOTE] ja mu właśnie te psy wysłałam i poleciłam, ostrzegałam, że Ralf pilnował zakladu i z dziećmi nigdy się nie bawił.... myślę, że jego "pierwszy wybór" (zadzwonił z ogłoszenia allegro pytając o Małego) - byłby najlepszy - młody, radosny, łagodny, ale baaaaardzo szczekliwy....... pan najwyraźniej chciałby 2 w jednym: Mały i Ralf - takiego mixa nie da się zrobić...
  17. [quote name='asiulek-85']Bardzo szkoda :( :( :([/QUOTE] szkoda, bo on bardzo kocha właśnie owczarki ( zwierzaki wogóle) i zawsze marzył o takim psie.... Czarli bardzo mu się spodobał, zapewne za sprawą mojego o nim opowiadania - żal mu go bardzo, od dwóch dni widzę, jak go to "męczy"... widzę, że mu smutno, ale tam, gdzie mieszkają w bloku sąsiedzi nie bardzo tolerują psy (z winy tych, którzy je tam mają i trochę za bardzo uciążliwie dla ludzi wychowali te swoje pieski - obiektywnie to oceniam, bo psy nie są tu winne - troszkę się ludziom nie dziwię) a poza tym mają roczne dziecko i kota w małym mieszkaniu na 1 piętrze, ale bardziej niż o miejsce chodzi o sąsiadów i mieszkające tam psy... gdybym ja nie miała już siedmiu.....
  18. [quote name='Borówka16']Tak ,zaraz dodam - dostałam od kogoś z dogo na maila. Ale nie wiem od kogo :D[/QUOTE] zapewne ode mnie :cool3: obfotografowałam go w Obornikach, bardzo mi w serce zapadł... bardzo też spodobał się mojemu zięciowi, ale oni mają za małe mieszkanie i za małe dziecko - na razie muszą się zadowolić przygarniętym kotem... szkoda:-(
  19. jest pan chętny wziąć Ralfa! tylko nie wiem, czy się cieszyć...:roll: zadzwonił w sprawie Małego, ale w rozmowie powiedział, że woli większego psa, wysłałam mu kilka różnych psów (chciał do ochrony posesji)... wybrał Ralfa i czeka na namiary, gdzie po niego jechać.... mieszka w Głogowie, potrzebuje psa, który byłby obronny na posesji, czyli groźny dla obcych, a łagodny dla dzieci.... dopiero, jak wybrał, powiedział, że ma 3 dzieci w wieku pomiędzy 3 - 7 lat.... czy Ralf się nadaje? Bo Mały do dzieci byłby super, a i szczekać uwielbia, ale na groźnego ochroniarza nie wygląda niestety... a ten "pan" z ochrony, gdzie uśpili starego, chorego na raka psa - to mój szwagier :cool3: jeśli zakład (czytaj: kierownik) zdecyduje się na kolejnego psa - będę pierwsza poinformowana...
  20. cudowny wątek! cudowne fotki! cudowne zwierzaki i ich "ludźka" !!!
  21. [quote name='Yv1958']Maly - cudny piesku wciaz czekasz!:-( Smutno!:-([/QUOTE] on naprawdę jest smutny, a jak się go głaska - to wulkan radości - strasznie skacze, tuli się :) dzisiaj był szczepiony odpornościowymi szczepionkami i na wściekliznę, tak więc chłopak gotowy do adopcji w przychodni spotkaliśmy maleńkiego szczeniaka (też bezdomnego!) - jak Mały cudnie się z nim bawił !!! potem odbierany od strzyżenia york straszliwie ujadając rzucił się do Małego i tego "podrzutka".... szczeniorek odszczekiwał się troszkę, a Mały tylko ze zdziwieniem patrzył i merdał ogonem - nie podjął zaczepki.... on naprawdę wspaniały jest :loveu:
  22. żebyś 2 razy nie chodziła, poczekaj na drugie awizo - roślinki poszly :)
  23. zdjęcia czarliego wysłałam wczoraj znajomej, ona pokaże je państwu, którzy mają dom z ogródkiem, są na emeryturze, a więc w domu.... stracili niedawno psa - staruszka, smutno im samym... trzymajmy kciuki!!!!!!
  24. [quote name='Mysia_'][URL]http://global.images8.fotosik.pl/341/96c270fbdf214a30.jpg[/URL] Bjutka nie wstawiaj takich dowodów zbrodni :D[/QUOTE] no właśnie, podlewają pewnie wszyscy, a będzie na biednego Bakusia:evil_lol: ślicznie nasz chłopak wygląda!
  25. [quote name='Asia_Klero']Super filmiki!!:) Ogladałam wszystkie:)[/QUOTE] ja też... super!
×
×
  • Create New...