Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Pierwsza świetna! :cool3: Druga jak dla mnie za gruba. ;)
  2. [quote name='konikowa']A ja mam taką prośbę, czy mógłby ktoś wstawić zdjęcia na psie tych obróż: Rogz z odblaskową nitką różowy i pomarańczowy. Rogz z serii miękkie i lekkie pomarańczowy, różowy i fioletowy. Z góry dziękuję;)[/QUOTE] [IMG]http://i40.tinypic.com/30xj62q.jpg[/IMG] Pomarańcz odblaskowy. ;) Spóźniłam się, Marta_Ares wcześniej dała..
  3. Witamy się. ;) Przeglądnęłam całą Waszą galerię i nie spodziewałam się, że psiaki są tak drobne, że ważą 4-5 kg. :crazyeye: Będzie można Was spotkac na jakichś wystawach w 2010? :razz:
  4. http://i35.tinypic.com/2nhhl54.jpg Azowa też tak śpi. :eviltong: Piękny :loveu:
  5. Śliczne zdjęcia. :razz: http://i830.photobucket.com/albums/zz226/nateenanu/_IMG_3365.jpg A Bliss jest przecudowny. :loveu:
  6. http://i631.photobucket.com/albums/uu31/zorlis/Aris/100_3052.jpg Piękny pies. :loveu:
  7. [url]http://img355.imageshack.us/img355/9379/dsc02743.jpg[/url] Świetnie razem wyglądają :loveu: Ja chcę taką pogodę jak na zdjęciach! :mad:
  8. Cześć, my u Was pierwszy raz. :cool3: [url]http://img.photobucket.com/albums/v175/Madika/fuks/5-8.jpg[/url] Cudowny jest. :loveu: Wiecie już może na jakich wystawach w przyszłym roku zawitacie? :razz:
  9. [url]http://i576.photobucket.com/albums/ss203/PMarta/born2fly%20-%20frisbowo/DSC_1139.jpg[/url] Jaki on przystojny. :loveu::loveu:
  10. [url]http://images6.fotosik.pl/557/a55f6899335b3782.jpg[/url] Cudowna. :loveu:
  11. [url]http://images47.fotosik.pl/219/161827713cb40a5d.jpg[/url] Nochal! :loveu::loveu: Ale on już wielki jest. :cool3:
  12. [quote name='madziasto4']Odnośnie wysyłania fotek do MP- nie macie żadnych problemow z dostarczeniem wiadomosci na ich maila? Ja dostaję zwrotnego maila z informacja o błędzie i niemożności dostarczenia wiadomości :roll:[/QUOTE] Ja też nie mogę wysłać. :roll: 6,90? :crazyeye::angryy:
  13. Chętnie bym pojechała, rodzice też stwierdzili, że dlaczego by nie. Ale raczej nie jestem w stanie określić planów tak wcześnie.. :shake:
  14. [quote name='...::Basia::...']Akurat z zabieraniem psa na ręce sie zgadzam:p bo mojej koleżance yorka zagryzł duży pies a takich sytuacji jest coraz wiecej:cool1: ale z tym załatwianiem do kuwety to przesada bo to nie kot:shake:[/QUOTE] Z tym, że zazwyczaj to yorki zaczepiają i później obrywają. Dosyć często mam takie sytuacje, że z naprzeciwka idzie pani z yoreczkiem i pies zaczyna szczekać z 10m, ostatnio nawet podbiegł na tej swojej flexi i podgryzł sucz po łapach ona warknęła, kłapnęła zębami a pańcia się śmiała jaki to on dzielny jest. :shake:
  15. Mnie też możecie wypisać...
  16. Ja pewnie na początkujący. I wątpię by coś do przyszłego roku zmieniło, szczególnie jeśli chodzi o agi bo niestety możliwości trenowania w profesjonalnym klubie nie mamy. ;)
  17. [quote name='GameBoy']nie sprzedam samych szelek, cena taka jaka jest najnizsza w necie, kasa idzie na leczenie Poli, nie bede ich oddawac za bezcen[/quote] Wiem, wiem rozumiem. Chodziło mi o szele+smycz, ale i tak na razie kasy nie mam.
  18. [quote name='GameBoy']czy ktos bylby chetny na rogza fiolet z nitka szelki XL/ L i smycz XL / L przepinana? lub smycz i obroza te same rozmiary z metkami, jakby co wystawie na bazar[/quote] Ja może byłabym zainteresowana szelkami, ale nie ukrywam zależy to też od ceny..
  19. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki. :)
  20. [B]Złośnica[/B], nie nie udało mi się niestety. Gratulujemy wszystkim! :cool3: Obfocił ktoś może Leośki i Landseery jeśli były?
  21. [url]http://img36.imageshack.us/img36/7150/img2980f.jpg[/url] Piekny kot. :loveu: A Yoreczka też niczego sobie. :evil_lol::loveu:
  22. Ślicznie na niej wygląda. :cool3: Mnie właśnie też kusi ten wzorek dla mojej, może na gwiazdkę kupię. Boże co się ze mną dzieje, że w różowe rzeczy chcę psa ubierać. :evil_lol:
  23. http://img136.imageshack.us/img136/6823/astarteijejminy.jpg Ale wilczakowo :loveu:
  24. [url]http://img195.imageshack.us/img195/7245/dsc05403.jpg[/url] Cudowne zdjęcia. :loveu::loveu: Wymiziać go ode mnie. :cool3:
  25. [url]http://img35.imageshack.us/img35/5613/p1011107.jpg[/url] Śmieszna mina. :lol::lol:
×
×
  • Create New...