Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. My mamy rogza smycz i obrożę, ładne i wytrzymałe chociaż nitki nam powoli zaczynają wyłazić. :mad: Zdecydowanie bardziej wolę RD, mam od rogza dłużej a dalej wygląda jak nowe. :loveu:
  2. Jak ja by chciała, żeby z mojej też się taka kulka mała zrobiła. :loveu:
  3. No to czekam. :cool3:
  4. Co tam u futrzaków? :loveu: Dlaczego nie ma nowych zdjęć?:shake:
  5. [url]http://i830.photobucket.com/albums/zz226/nateenanu/5.jpg[/url] Cudowny maluch. :loveu::loveu:
  6. [quote name='Zuza i Noddy']Pewnie, dajcie tylko maile to powysyłam jak tylko zeskanuje.[/quote] Dziękuję. :loveu: [email][email protected][/email]
  7. [quote name='Zuza i Noddy']Napisz mi na gg maila to postaram się to zrobić jeszcze dzisiaj ;)[/quote] Zuza, a mogłabyś mi też przesłać? ;)
  8. Super razem wyglądają. :loveu: A Nela czyja jest? :razz:
  9. Kurczę, szkoda, że wcześniej nie widziałam tego tematu. Pewnie bym się z moim kundlem wybrała. :shake:
  10. [FONT=Arial]http://img2.imageshack.us/img2/8066/p1120983.jpg Ślicznego masz tego poczwara. :loveu: [/FONT]
  11. Strasznie mi przykro. :-( Wiem przez co przechodzisz, dwa lata temu musiałam się rozstać z moją wtedy trzynastoletnią Korą. Była ze mną od urodzenia. :placz::placz: Trzymaj się. :calus:
  12. Są owłosione. Suczka będzie z czeskiej hodowli Andarital. ;)
  13. Chantell będzie miała Nagiego Psa Peruwiańskiego, owłosioną suczkę. :loveu:
  14. Super jest. :loveu:
  15. Wszystkiego najlepszego.:loveu: :new-bday: :loveu:
  16. [url]http://img503.imageshack.us/img503/1847/zabawywilczakw0701.jpg[/url] Cudowne zdjęcie. :loveu:
  17. Belgi są przepiękne. :loveu::loveu::loveu:
  18. Cześć. :razz: Śliczne zdjęcie. :loveu::loveu:
  19. Owczarki niemieckie, leonbergery i landseery. :loveu::loveu: Oprócz tego owczarki belgijskie, bobtaile, briardy, nowofundlandy.;)
  20. Cudowne zdjęcia. :cool3: Śliczną masz tę modelkę. :loveu::loveu:
  21. [url]http://i32.tinypic.com/2rnhmwy.jpg[/url] Śliczny jest. :loveu::loveu::loveu:
  22. Może by tak jakieś zdjęcia?:cool3:
  23. [url]http://i31.tinypic.com/5njka0.jpg[/url] Ile on ma w kłębie? :cool3:
  24. [url]http://i25.tinypic.com/5br6mr.jpg[/url] Ślicznie wygląda. :loveu::loveu: Gratulujemy postępów. :cool3: Aza też na kilku ostatnich spacerach reagowała na 'nie wolno' jak szczekały na nią psy zza płotu. Tylko się rozdarła na takiego narwanego pseudo laba, co do niej skoczył z zębami. :angryy:
  25. Jaki on malutki. :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...