My mamy rogza smycz i obrożę, ładne i wytrzymałe chociaż nitki nam powoli zaczynają wyłazić. :mad: Zdecydowanie bardziej wolę RD, mam od rogza dłużej a dalej wygląda jak nowe. :loveu:
Strasznie mi przykro. :-(
Wiem przez co przechodzisz, dwa lata temu musiałam się rozstać z moją wtedy trzynastoletnią Korą. Była ze mną od urodzenia. :placz::placz:
Trzymaj się. :calus:
[url]http://i25.tinypic.com/5br6mr.jpg[/url]
Ślicznie wygląda. :loveu::loveu:
Gratulujemy postępów. :cool3: Aza też na kilku ostatnich spacerach reagowała na 'nie wolno' jak szczekały na nią psy zza płotu. Tylko się rozdarła na takiego narwanego pseudo laba, co do niej skoczył z zębami. :angryy: