Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Tak świątecznie się u Was zrobiło. ;D
  2. [quote name='tonacja'] albo u siebie w Bielsku :D[/QUOTE] Mieszkasz w Bielsku? :O :D
  3. [url]http://img9.imageshack.us/img9/2881/1006991b.jpg[/url] SUPER!
  4. A ja się tak zapytam, to 16 lat jest liczone zgodnie z dokładną datą urodzin czy tylko rokiem?
  5. [url]http://i44.tinypic.com/b89qg1.jpg[/url] On jest rozczulający :loveu:
  6. http://img340.imageshack.us/img340/3447/11012010f.jpg Naprawdę piękny :loveu:
  7. On jest naprawdę cudowny. :loveu:
  8. Świetny filmik :D My póki co stoimy na rollerach i to gumowym dyskiem z frisbee, co i tak uważam za sukces biorąc pod uwagę to, że Aza jeszcze niedawno nie chciała go wziąć do pyska. xD
  9. Wszystkiego najlepszego dla Noodziaka :D
  10. Szukam transportu z Bielska-Białej lub okolic na niedzielę 28.03! :) Jedna osoba, BEZ PSA. Oczywiście dokładam się do kosztów paliwa. Jeśli ktoś jedzie, ma miejsce w samochodzie i byłby gotowy mnie ze sobą zabrać to proszę o info na PW.
  11. A nie będą za wąskie na goldena? Wiesz, ja sobie nie wyobrażam tak dużego psa w 18mm. ;)
  12. [url]http://img205.imageshack.us/img205/3425/1006582z.jpg[/url] Pasuje do niej ta obróżka :D
  13. U nas też z łańcuszkiem rogza nic się nie dzieje, mimo że intensywnie użytkowany. ;] Wie ktoś jak z wytrzymałością ferpalsta? Chodzi mi o tą serię z miękkim podbiciem, dzisiaj w sklepie widziałam i jestem oczarowana jego wyglądem i tym, że jest dostępny w szerokości 4 cm. Tylko zastanawiam się czy przetrwa zrywy mojego potwora, nie mam ochoty zostać na środku ulicy ze smyczą w ręce, gdy zobaczy coś bardziej interesującego. [url]http://coralbio.pl/index.php?p759,ferplast-obroza-daytona-c-40-69[/url] o tego mi chodzi.
  14. Ana04

    Bobicowo

    Agent007 jest cudowny :loveu: No i oczywiście wszystkie maluchy są świetne :D
  15. Ana04

    Bobicowo

    Witamy się ;D [url]http://images49.fotosik.pl/261/61ef9ce1ac07d55emed.jpg[/url] Bobtaile są cudowne :loveu:
  16. [url]http://i45.tinypic.com/29kqds5.jpg[/url] suuper :loveu:
  17. Ana04

    Lucyanna&króliki

    Czeeeść :D super foty z Wombatem :loveu:
  18. My tak dokładniej w Bystrej mieszkamy, więc może przez nią jechaliście skoro przez Bielsko. ;) Paco jest śliczny :loveu:jak ludzie na niego reagowali? ;D
  19. O, my mieszkamy blisko Szczyrku :)
  20. Śliczna :loveu: Jaką obróżkę? :D
  21. [url]http://i526.photobucket.com/albums/cc345/Agata_Roki/1st%20feriowy%20spacer/DSCF4014.jpg[/url] Super Roki wygląda w tej obróżce :loveu:
  22. Piękna sunia :loveu: i super zdjęcia :D
  23. http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-02/127ac2cb.jpg Stęskniłam się za nim :D Świetny chłopak z niego :loveu:
×
×
  • Create New...